بیداری دوره نقد و بررسی

[ad_1]

آیا شما مانند بسیاری از مردم وجود دارد که باید به تماشای اعمال آن تعالیم اما نه دیدن هر گونه نتایج ؟

شما در برخورد با مشکلات درک چگونه قانون جاذبه واقعا کار می کند و احساس می کنید که چیزی را باید از دست رفته ؟

یا شاید شما مثل من دوست سام, کار تمام ساعت او می تواند تلاش برای حل بدهی های خود را مشکلات پرداخت اجاره تغذیه بچه ها خوشحال می شود و در این فرآیند است. آیا شما احساس می کنید که زندگی یک مبارزه مداوم?

اگر چنین است, بیداری دوره: جذب ثروت, سلامت, شادی و عشق می تواند مفید در حل این مشکلات و بسیاری دیگر.

در اینجا فقط برخی از نکات برجسته از بیداری دوره: جذب ثروت, سلامت, شادی و عشق:

*در جلسه مقدماتی, Joe Vitale تا مورد بحث چگونه ترس خود را می تواند کاتالیزور برای پیدا کردن خود را بزرگترین موفقیت است. او سهام با شما زندگی خود را داستان زمانی که او در پایین ترین با هیچ پول و خانه را پوشش می دهد اصول اولیه قانون جاذبه و قدرت ذهن ناخودآگاه خود را.. شما پیدا کردن این صفحه /CD1

*بعد CD قربانی: Joe Vitale تا شروع به شما را از طریق 4 مرحله از بیداری و آغاز مرحله 1, قربانی, و چگونه نفوذ خود را در دوران کودکی در واقع تاثیر قرار چگونه شما زندگی می کنند زندگی خود را در حال حاضر. او به شما نشان می دهد چگونه شما شده است به برگزاری یک قربانی و شما را از طریق تمرینات بنابراین شما می توانید خودتان را از قربانی ذهنیت او طول می کشد شما را از طریق یک فرایند که در آن شما یاد بگیرند که به re-دولت رسیدگی به شکایات و نگرش منفی به مثبت افکار و اعتقادات. من عاشق این مرحله من نمی دانستم چقدر ورودی منفی من تا به حال به عنوان یک کودک است که آن را تحت تاثیر قرار بود من در حال حاضر با من چگونه فکر می کنم و همه چیز را ببینید. شما پیدا کردن این صفحه /CD2.

* * * * در توانمندسازی CD Joe Vitale تا در مورد قانون جاذبه و راز و چگونه شما می توانید جذب هر چیزی که شما می خواهید به زندگی خود را با پیروی از یک روش ساده 5 مرحله است که کار خواهد کرد در هر زمان. من دور منفجر شد با این اطلاعات و متوجه شدم قبل از در حال حاضر من این کار را انجام همه اشتباه او طول می کشد شما را از طریق هر یک از 5 مرحله و چگونه به آنها اعمال می شود به پاک کردن هر چیزی است که ممکن است در راه خود را دریافت.. شما پیدا کردن این صفحه /CD3

*در یکی از جایزه CD بیدار میلیونر من آموخته فرایند تغییر به یک بیدار میلیونرهای طرز فکر اول مراحل شما نیاز به گرفتن اگر شما تجربه جدی مسائل و چرا شما نیاز به توسعه یک حس قدردانی به جذب بیشتر وفور چگونه به تغییر باورهای منفی در مورد پول و بارهای بیشتر. اطلاعات موجود در این سی دی به ارزش قیمت کل دوره.. شما پیدا کردن این صفحه /جایزه CD1

البته بیداری دوره: جذب ثروت, سلامت, شادی و عشق نیست برای همه.

*اگر شما هیچ علاقه ای به بهبود هر جنبه ای از زندگی خود را و سپس این کتاب برای شما نیست.

*Joe Vitale تا وعده برای کمک به شنوندگان برای رسیدن به یک زندگی تناسب اندام و سلامت رسیدن به آزادی مالی بیشتر معنوی روشنفکر و پیدا کردن و نگه داشتن روابط دراز مدت و دوستی است.

کل دانلود بیداری دوره شامل:

1: پنج بیداری صوتی سخنرانی در نظر گرفتن شما را از طریق 4 مرحله از بیداری و بیشتر

2: بیداری البته زنده 45 دقیقه تصویری سمینار حاوی یک و تنها ارائه جو تا به حال داده شده در بیداری

3:الهام گرفته از عمل, راهنمای

4: جایزه CD بیدار میلیونر – صوتی مصاحبه با پیتر چشمک

5: جایزه CD بیدار رابطه – برنامه های صوتی در مورد کلید یک رابطه طولانی مدت

اما اگر شما در برخورد با هر یک از مشکلات ذکر شده در بالا من فکر می کنم بیداری دوره: جذب ثروت, سلامت, شادی و عشق احتمالا می تواند به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از وقت و زحمتی. دکتر جو ویتال پژوهش و تجربه و همچنین به عنوان یک تمایل صادقانه برای کمک آمده از طریق در هر صفحه از این کتاب است.

چرا این کتاب گرفتار چشم من

*من همیشه از طرفداران جو ویتال و خود چند از کتاب خود را. وقتی متوجه شدم او انجام شده بود در این دوره من می دانستم که من فقط به حال به آن را دریافت و وای من نا امید شده بود باید بگویم این است که باید به بهترین کار خود را تا کنون. من فکر کردم من می دانستم بسیار زیادی در مورد قانون جاذبه, اما این دوره به من منفجر دور.

من از دیدن نتایج در حال حاضر و من احساس می کنم من هرگز به عقب به طرز تفکر است.

اگر شما تا به حال مشکل در استفاده از قانون جاذبه و یا می خواهید برای پیشبرد برنامه های خود از قانون جاذبه شما واقعا باید در این دوره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است من قول می دهم شما را نا امید خواهد.

[ad_2]