بک لینک چیست؟

البته این کار، چیزی نیست که تمام مدت انجام دهید، اما به مرور زمان اگر با مشتریانی با پروفایل بکلینک اسپم کار کنید، متوجه برخی الگوها خواهید شد. این ابزار توسط موتور جستجوگر گوگل ارائه شده بود و مقیاس ها والگوریتمی که داشت پس از مدت زمانی کارایی خود را به صورت کامل از دست داد و در سالهای گذشته نیز به طور رسمی غیر فعال شد و بنابراین اگر در سایت های فروش لینک با این کلمه برخورد کردید بدانید که دیگر کارایی ندارد تا این حد که سایت های بررسی رنک نیز غیر فعال شده اند. برای پاسخ به پرسش بک لینک قوی چیست یک از ابزارهایی که برای اکثر سئو کاران به صورت مرجع مورد استفاده است page authority سایت موز می باشد که با توجه به الگوریتم های خود میزان قدرت یک صفحه را می سنجد و البته توسط خود گوگل مورد تایید رسمی قرار نگرفته است ، اما آنچه که از تجربیات کاربران سایت حاصل شده است ، حکایت از مفید بودن این ابزار دارد. برای جلوگیری از این مشکل دقت کنید که لوگو، اطلاعات تماس، موقعیت جغرافیایی، تصاویر و متون سایت، صفحه درباره ما و …

دقت داشته باشید که بعد از برگزاری آن، اسلایدها را در SlideShare آپلود نمایید. برای مثال در هدر یا همان سربرگ سایت نتیکو ما دسته بندی قرار داده ایم و بعد لینک به صفحه اصلی و برخی صفحات را هم گذاشته ایم که در این قسمت میتوانیم یک لینک برای یک سایت دیگر ایجاد کنیم تا یک بک لینک برای آن محسوب شود. به شما توضیح دادم که یکی از استراتژی های لینک سازی خارجی در سایت های حوزه گردشگری و فروش بلیط هواپیما، خرید بک لینک انبوه از سایت های دیگر است و نتایج مثبت برخی از آن ها را هم به شما توضیح دادم. وقتی این وبلاگ ها رتبه بهتری بگیرند، سایتی که به آن ها لینک داده هم شانس بیشتری برای کسب جایگاه بالا دارد. مثلا اینکه شما با یک انکر تکست مشخص و از چندین دامنه متفاوت اما با آیپی یکسان، بک لینک فالو دریافت کنید، طبیعی نیست و این کار می تواند منجر به آسیب دیدن رتبه سایت شما شود. بک لینک قوی از وب سایت با دامنه بالا به طور کلی به اندازه کافی قدرتمند خواهد بود تا بتواند در رتبه بندی موتورهای جستجوگر تأثیر بگذارد. شرکت ما سرویس های بک لینک ارزان ویژه ای را برای کاربران خود ایجاد کرده که میتواند با کیفیت ترین خدمات بک لینک قوی و با کیفیت را ارائه دهد که حتما آن ها را به شما پیشنهاد میکنیم که این بک لینک ها به صورت دائمی میباشد و از لیست حذف نخواهد شد در صورتی که اصلا نیازی به پرداخت ماهانه نیست.

عاملی که باعث میشود همه به این فکر که چیزی مانند pbn میتواند سئو سایت را نجات دهد، بک لینک است. تغییر لینکها و کلمات کلیدی باعث لورفتن بک لینک تبلیغاتی می شود و درصد اسپم شدن بک لینک ها را به شدت افزایش میدهد. یکی از روشهای رایج برای مخفی شدن اطلاعات هاست استفاده از سرویسهای CDN مانند Cloudflare است که موجب تغییر DNS سایت و مخفی شدن اطلاعات هاست اصلی میگردد. در این روش صفحات ارزشمند دامنه شناسایی شده و ساختار آدرس دهی و محتوای صفحات مجددا بر روی هاست شما شبیهسازی میشود. برای حل این مشکل شما باید از شرکتهای مختلف هاست بگیرید یا برای هر سایت یک IP اختصاصی تهیه کنید که همین مساله موجب افزایش هزینهها و دشوار شدن مدیریت سایتها خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکل باید سایتهای مرجع و مرتبط با حوزه کاری هر دامنه را شناسایی کرده و در محتوا یا بخشهای مختلف صفحات به آنها لینک دهید. ۶- سن دامنه بالای ۵ سال داشته باشد. با خرید این دامنه شما یک سایت جدید با ساختار آدرسدهی متفاوت و البته محتوایی کاملا نو خواهید داشت. سختی کار زمانی مشخص میشود که متوجه شوید برای ساخت یک PBN قدرتمند شما به تعداد زیادی از این سایتها نیاز دارید و تا زمانیکه مزرعه شما به نقطه ثمردهی برسد زمان زیادی طول خواهد کشید.

خرید دامنه، خرید هاست، IP اختصاصی، مدیریت سایتها، تقویت لینکسازی خارجی و به روزرسانی محتوا همگی فعالیتهایی هستند که زمان و هزینه زیادی از شما صرف میکنند. در مورد تجربه شخصی من به نظر این زمان برای زبان فارسی حداقل مقداری زیاد است. منظور فروشنده ها این است که با رعایت پارامترهایی، از اینکه گوگل بک لینک های خریداری شده را غیرطبیعی تشخیص دهد، جلوگیری می کنند و اصطلاحا سر گوگل را شیره می مالند. بیل اسلاوسکی، بنیانگذار سایت SEO by the sea، در جستوجو بین الگوریتمهای گوگل، به این نتیجه رسیده است که اگر لینک را در بین متن اصلیِ یک صفحه و با رنگ و فونت متفاوت جای دهید، احتمال بیشتری دارد که کاربر روی آن کلیک کند و آن لینک در پیجرنک گوگل رتبهی بهتری بگیرد. من با 7 میلیون تومان توانستم به موفقیت های زیادی دست پیدا کنم ، اما من این مقدار را با زحمت زیاد و به صورت منصفانه سرمایه گذاری کردم.

سعی می کنم بهترین سایت ها برای بک لینک رایگان را به شما معرفی کنم. اگر شما دارای یک اکانت خریداری شده از الکسا باشید می توانید بهترین سایت های موقعیت جغرافیایی خود را لیست کنید و به دنبال دریافت لینک از این سایت ها بگردید ، البته ممکن است برخی از دوستان به دنبال بک لینک رایگان باشد که به صورت دیدگاه در سایت های بزرگ ایجاد می گردد ، به شما توصیه می کنم که این کار را انجام ندهید زیرا این گونه از کارها اگر با هدف تجاری صورت بگیرد می تواند جرائم سختی را برایتان به دنبال داشته باشد. یک سایت با اتوریتی بالا برای ساخت لینک پروفایلی، وارد سایت شوید و در آن ثبت نام کنید و سپس در بخش اکانت وارد قسمت پروفایل شوید و بخش آدرس سایت را پر کنید، به این شکل یک لینک بدون انکرتکس به سایتتان دریافت می کنید، ارزش اینگونه لینک ها به مراتب بیش از گذشته است.