به دنبال یک رابطه

[ad_1]

بسیاری از مردم به دنبال یک رابطه, اما با داشتن مشکل پیدا کردن یک. من می دانم که من استفاده می شود به این مشکل تا زمانی که من را متوقف و با تمرکز به دنبال یک رابطه و شروع به تمرکز بر روی آنچه که من واقعا می خواستم. و من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این با تمرکز شما امروز با آموزش شما در مورد قانون جاذبه (هر چند من متوجه نمی تسلیم به جهان در همه: تغییرات شما را تغییر دهید شما).

این تغییر تمرکز آمد پس از من تا به حال همان پیش فرض ارتباط دوباره. من تصمیم گرفتم که رفتن یا ماندن یک یا پیدا کردن آنچه که من می خواهم. من به دنبال یک رابطه با my soulmate و یا کسانی که به عنوان نزدیک که ممکن است به آن هر-کسی که شگفت آور, ارزش دوست داشتن, که چالش ها من به یک فرد بهتر روزمره–وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است. من البته چند اشتباه از آن به بعد اما چیزی به عنوان بد به عنوان قبل از.

و این اولین چیزی است که شما نیاز به انجام به استفاده از قانون جاذبه: روشن شدن خود خواسته. شما چه می خواهید ؟ چه شما دوست داشته ، چه شما نمی مانند ؟ شکل ایده آل خود را.

زمانی که من شروع به انجام این من تنها برای یک واقعا مدت زمان طولانی. (در صورت تمایل به انجام این کار; اما گاهی اوقات شما نیاز دارید که فضا.) در آن زمان من بازخوانی فکر می کنم و رشد غنی برای سومین یا چهارمین بار. و آن را در من dawned که اگر من “عدم آگاهی” تا به حال منجر به ادامه بودن یک گدا برای دهه گذشته هر چند من تا به حال مهارت های لازم برای غنی باشد این عدم آگاهی به وضوح مانع من فقط به عنوان زمانی که آن را به روابط.

این “عدم آگاهی” است که مجموع تمام “بلوک”–افکار و احساسات است که توقف شما را از انجام آنچه شما می خواهید. به منظور دریافت از اینجا به هدف خود شما باید به توسعه “موفقیت آگاهی” است که به می گویند که با تمرکز بر چگونه شما در حال رفتن برای رسیدن به هدف خود را. برای انجام این کار شما باید برای نابود کردن بلوک و ساخت یک مجموعه جدید از ذهن متحده برای خودتان.

و این جایی است که قانون جاذبه واقعا کمک می کند تا به خاطر آن بر از بین بردن این بلوک و تصور امکانات جدید. برای مثال هدف من این است برای پیدا کردن کسی که ارزش صرف من و زندگی با; اما من قبلی فرسایش و هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه من می خواهم آن را پیدا کنید و اگر من شایسته آن بودند توقف من از حتی قادر به جستجو. و بدتر این تمرکز بر شکست من رمه را به انتخاب مردم تا به امروز از یک جای ترس نیست و یا می خواهید.

بنابراین من شروع به استفاده از قانون جاذبه در زندگی عشق من و در کار من بلوک و با تمرکز بر تنها با توجه به نتایج مثبت و خوب راه برای واکنش نشان می دهند بدون در نظر گرفتن وضعیت. که من پیدا کردم تمام جهان خود را به نظر می رسید برای تغییر. در حال حاضر من به طور مداوم در دیدار با زنان من را به خود جلب و آنان را به خود جلب me; با این حال, آن را به عنوان اگر من قبل از من فقط نمی دیدن آنها را به عنوان فرصت و یا توجه نیست. راستش من متوجه این موضوع در اداره پست یک روز وقتی که من نادیده گرفتن جهان گوش دادن به یک سخنرانی و متوجه شده که من به معنای واقعی کلمه احاطه شده بود ، هر چند فکر کردن در زندگی من همیشه در این راه بوده است–من باید نزدیک یک پسر دوست. من منفی ذهن متحده تا به حال به معنای واقعی کلمه منفی توهم دور از همه در دسترس زنان من تا به حال در اطراف من. بنابراین من از شما به سوال شما چه نادیده گرفتن? آنچه در زندگی می تواند به شما منجر شود اگر شما فقط اجازه دهید خودتان آن زندگی می کنند ؟ آیا شما شده است به دنبال یک رابطه خیلی سخت است که شما فقط با چشم پوشی از تمام امکانات آن در اطراف شما ؟

[ad_2]