بهترین زمان استفاده از سیر سیاه برای دریافت خواص بی نظیر آن

پلی فنول : پلی فنول ها سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و بر اساس مطالعات علمی برای پیشگیری و درمان سرطان و بیماریهای قلبی عروقی ، کنترل دیابت نوع ۲ و پیشگیری از چاقی و افزایش متابولیسم بدن ، شادابی پوست ، سلامت روده و پیشگیری از عفونت میکروبی بسیار مفیدند. جهت تعیین قیمت نمونه های ترشی سیر، با مراجعه به مراکز تولید و توزیع ترشی سیر به صورت فله و تماس های تلفنی (تولید و توزیع کنندگان آردا گل و طارم) نسبت به تعیین قیمت اقدام گردید که به شرح زیر می باشد: مطابق با استاندارد ملی ایران 9446، وزن آبکش ترشی سیر گل کمینه 55 درصد و ترشی سیر حبه (با پوست یا بدون پوست) کمینه 60 درصد وزن خالص می باشد. بلعیدن ۱ حبه سیر با آب در صبح از ناراحتیهای قلبی جلوگیری میکند چربی خون را کاهش میدهد متابولیسم بدن را افزایش و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. داخل یه کاسه دیگر ارده، روغن زیتون، آب لیموترش، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید و به نخود چرخ شده اضافه کنید و مجددا چرخ کنید تا یکنواخت بشود. سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری یکی از بهترین روش ها برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل است که شما هم می توانید از آن برای کاهش وزن خود استفاده کنید.

افراد می توانند این محصول را هم به تنهایی و هم به عنوان چاشنی در غذاهای خود استفاده کرده و از خواص آن بهره مند شوند. 16/000 × 5/600 با مراجعه به مراکز توزیع چای و تماس تلفنی در شهرستان گرگان و لاهیجان، نمونه های چای مورد نظر توسط افراد خبره بررسی و پس از دم نمودن آن کیفیت چای بررسی شد و قیمت هر کیلوگرم چای سیاه لاهیجان 380/000 ریال تعیین گردید که برای 700 کیلوگرم چای در کیسه های 35 و 25 کیلویی موجود در شرکت تندیس معادل 266/000/000 ریال می باشد. بموجب نیابت واصله از شعبه دوم اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان قم ، محکوم علیهم وحید وکیلی فرزند علیرضا ، سعید وکیلی فرزند علی رضا ، سعید عباسی فرزند جواد و میثم وزواری ، محکوم اند به پرداخت مبلغ 4/114/210/985 ریال در حق محکوم له فیاض رستمی دامناب و همچنین به پرداخت هزینه اجرایی در حق دولت و در قبال محکوم به ترشی سیر فله و چای سیاه و نعنا فلفلی خشک معرفی نموده است که توسط کارشناس مورد ارزیابی قرار گرفته است که با مراجعه به شرکت صنایع غذایی یاسمین شرق با نام تندیس در تاریخ 1399/11/20 به آدرس شهرک صنعتی بندرگز، تلاش شرقی بازدید و به شرح زیر می باشد: موضوع: تعیین قیمت ترشی سیر فله و چای سیاه در شرکت تندیس مشخصات: در روز بازدید مخازن 1000 لیتری حاوی ترشی سیر و کیسه های 25 و 35 کیلوگرمی حاوی چای سیاه لاهیجان مشاهده شد و جهت بررسی کیفیت محصول و تعیین قیمت، از محصولات تصویر برداری و نمونه برداری گردید.

سیر، سه نوع بیابانی، بستانی و کوهی دارد که نوع معمول خوراکی، نوع بستانی است و به نوع کوهی، موسیر گفته میشود که بیشتر از آن در تهیه ترشی استفاده میشود. در گذشته این محصول تنها در کشورهای شرقی آسیا مانند ژاپن، کره و تایلند به عنوان چاشنی و ادویه در کنار غذا استفاده می شود اما امروزه با شناخت بیشتر خواص سیر سیاه در خصوص درمان و پیشگیری از بیماری ها، نه تنها در کشورهای غربی بلکه در ایران نیز از سال 1398 تولید و فراوری شد. علی بن جعفر از برادرش موسی بن جعفر (ع) سؤال می کند از سیر و پیاز که پیش از پختن آنها را دارد می گذارند ؛ فرمود : مانعی ندارد. مبتلایان به پرفشاری خون اگر می خواهند تنها با خوردن سیر فشارخونشان را کنترل کنند نیز باید بدانند که این گیاه تنها یک داروی کمک کننده و مکمل درمانی است و در نتیجه برای کنترل مؤثر بیماری پرفشاری خون باید تحت نظر متخصص در کنار استفاده مرتب و منظم داروهای شیمیایی مصرف شود. این گیاه، رقیق کننده خون، ادرارآورنده، حیضآورنده وعرقآورنده است و خوردن آن با مراعات زمان و مزاج فرد و در حد اعتدال حافظ صحت بدن است. سیر سیاه با آنتی اکسیدان های خود می تواند به کاهش التهاب در بدن کمک کرده و از شرایط شناختی مانند بیماری آلزایمر و پارکینسون جلوگیری کند.

محلل است، یعنی تحلیل برنده مواد زائد سفت شده و غلیظ شده در بدن که معمولاً از منشاء بلغم و سودا (اخلاط و مواد سرد در بدن) هستند. قیمت پایه هر کیلوگرم چای سیاه معادل 380/000 ریال خواهد بود که ارزش ریالی700 کیلوگرم چای معادل 266/000/000 ریال تعیین سیر سیاه ژله ای می گردد. قیمت هر کیلوگرم پاکت ایستاده متالایز زیپ دار با چاپ 960/000 ریال بوده که قیمت هر پاکت 24× 16 برای بسته بندی نعناع فلفلی 150 گرمی به همراه هزینه حمل 15/500 ریال می باشد. جهت تعیین قیمت نعناع فلفلی خشک و پاکت های حاوی نعناع فلفلی خشک، با مراجعه به مراکز توزیع و فروش نعناع فلفلی خشک، مراکز تولید و توزیع پاکت های بسته بندی (سانی پلاست و پکزی) و تماس های تلفنی نسبت به تعیین قیمت اقدام گردید که به شرح زیر می باشد: نمونه های نعناع فلفلی خشک، با در نظر گرفتن رنگ، عطر و طعم، سایز، میزان ساقه و بر اساس استاندارد ملی ایران شماره 1157تعیین کیفیت شدند که قیمت هر کیلوگرم نعناع فلفلی 350/000 ریال تعیین می گردد. اما مصرف سیر به فردی که دارای مزاج سرد است و در محیطی سرد زندگی میکند یا فعالیت فیزیکی کمی دارد و دارای اضافه وزن است و از سردی همیشه گله دارد، توصیه میشود.