بهترین برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی

مدیریت تماسهای تلفنی تجاری از شماره تلفن شخصی شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد و این باعث می شود حریم خصوصی شما را از بین ببرد. لازم به ذکر نیست که شما استخدام افراد بیشتری نمی شوید.

به همین دلیل است که بسیاری از دارندگان مشاغل جدید و تأسیس شده از برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی برای گرفتن شماره تلفن سفارشی برای تجارت خود استفاده می کنند.

شماره تلفن تجاری مجازی به شما امکان می دهد از همان شماره در لپ تاپ ، تلفن همراه ، گوشی های رومیزی و موارد دیگر استفاده کنید. می توانید به راحتی تماس بگیرید ، پیام های صوتی را ضبط کنید و همین تعداد را در بین کارمندان به اشتراک بگذارید.

شما می توانید به سرعت و به راحتی و بدون هیچ گونه دانش فنی شماره تلفن تجاری مجازی را تنظیم کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را از طریق تلفن یا رایانه خود بارگیری کنید و می توانید شروع به کار کنید.

در این مقاله ، ما انتخاب خود را از بهترین برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی برای مشاغل کوچک (از جمله گزینه های رایگان و نامحدود) به اشتراک می گذاریم.

بهترین برنامه های شماره تلفن مجازی برای مشاغل

چه زمانی به شماره تلفن تجاری مجازی احتیاج دارید؟
این که آیا شما یک وب سایت تجاری کوچک و یا یک فروشگاه تجارت الکترونیک راه اندازی کرده اید ، ارائه سریع راه ارتباطی با مشتریان ، به شما در رشد کسب و کار شما کمک می کند.

در حال حاضر اکثر مشاغل حضور آنلاین دارند و مشتریان برای دستیابی به آنها به روشهای مختلفی نیاز دارند.

در حالی که ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل مشاغل ، گفتگوی زنده یا پیام های متنی می توانند مفید باشند ، هیچ چیز باعث اتصال شخصی انسان از شنیدن یک انسان واقعی در انتهای دیگر خط نمی شود.

به طور معمول ، مشاغل معتقدند که داشتن شماره تلفن ثابت کاملاً کافی است. با این حال ، آنها به زودی می دانند که خطوط ثابت تلفن سنتی هنگام رسیدگی به مشاغل و تماس های مشتری چقدر ناکارآمد است.

و شما قطعاً نمی خواهید که از خرید شماره مجازی خود برای تجارت اشتباه بگیرید.

اینجاست که یک برنامه شماره تلفن کسب و کار مجازی می تواند کمک کند. این مزایای زیر را نسبت به شماره های سنتی تلفن زمین و تلفن همراه به شما می دهد.

می توانید از طریق تلفن همراه با برنامه های تلفن همراه ، لپ تاپ ها ، تلفن میز و سایر دستگاه ها از آن استفاده کنید
یک شماره را می توان به طور همزمان توسط کارمندان مختلف به اشتراک گذاشت
مسیریابی تماس ، انتظار ، زنگ های زنگ ، پاسخ تعطیلات ، ساعات کاری همه از طریق برنامه قابل مدیریت است
پیام های صوتی ، پیام های متنی ، تماس با رونویسی از طریق ایمیل ، و تماس های تلفنی محلی / بین المللی ارزان تر فقط گیلاس در بالا هستند
گفته می شود ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های تلفن مجازی کسب و کار که می توانید از آنها بگذریم ، بیاندازیم.