بهبود روابط – قانون جاذبه تنها یک گام اول

[ad_1]

طرفداران قانون جاذبه اغلب آن را صدا مانند آن را به پاسخ به هر گونه مشکل شما ممکن است. در حالی که من موافق بر اساس تجربیات خودم است که شما می توانید اثر تغییرات در زندگی خود را که در راه است – آن است که تنها بخشی از راه حل است.

یک مثال در این ماده از روابط است.

بیایید می گویند شما می خواهید برای بهبود رابطه خود را با زن یا شوهر. شما ممکن است احساس شما در یک رابطه خوب و می خواهید آن را فقط بهتر است. و یا شما ممکن است احساس بسیار منفی در حال حاضر در مورد شخص دیگر. فکر نمی کنم که همه شما باید انجام دهید این است که با استفاده از قانون جاذبه به شخص دیگر را تغییر دهید. اگر شما واقعا می خواهید را به مورد در دراز مدت بهبود شما نیاز به خودتان را تغییر دهید.

بنابراین اجازه دهید لیست این مراحل را برای بهبود یک رابطه است. (البته این به این معنا نیست به جای اقدامات دیگر شما ممکن است در برخی شرایط مانند روابط سوء استفاده.)

  1. اول شما باید تصمیم می گیرید که شما می خواهید برای بهبود رابطه است.
  2. دوم خود را کنار بگذارند و هر گونه احساسات منفی شما ممکن است در مورد فرد دیگر.
    این ممکن است نیاز به انتظار تا یک نقطه در زمانی که همه چیز به خوبی و یا زمانی که شما در وسط تلاطم خشم.
  3. سوم منعکس کننده ویژگی های مثبت فرد دیگر به ویژه کسانی که همه چیز است که به شما احساس خوب است.
    آن است که ویژگی های است که شما را جذب به فرد برای شروع با. یا آن را ممکن است کیفیت است که شما لذت بردن از در حال حاضر, اما که شما می خواهید به تجربه بیشتر. برای کمک به تمرکز بر روی این ویژگی شما می توانید حتی آنها را بنویسید.
    صرف زمان کمی هر روز به منعکس کننده بر این و به واقع احساس قدردانی برای کسانی که همه چیز خوب است که شما تجربه با شخص دیگر.

با توجه به تغییرات کوچک به عنوان هر گونه بهبود است یک گام در مسیر درست و هموار راه را برای بهبود بیشتر بعد.

من می تواند گواهی دادن به این واقعیت است که این کار می کند و من تا به حال موفقیت فوق العاده ای با این خود در روابط است. این شامل نه تنها ارتباط من با من, بلکه با فرزندان من است. آن را حتی شده کمی غیر طبیعی چگونه به سرعت همه چیز می تواند تغییر کند.

اما هنگامی که شما پیدا کنید که آن شخص دیگر بیشتر نزدیک شدنی تر و یا با این حال شما می خواستم “آنها” به شما ممکن است کشف که وجود دارد این است که هنوز موضوع خود را. شما ممکن است دریابید که وجود دارد زمانی که شما در خلق و خوی نیست برای دیگران لذت بخش است. در حال حاضر آنها به طور ناگهانی به عنوان شما می خواهید, اما آن را “در زمان مناسب”. پس از آن چه ؟

این امر می تواند معقول و منطقی به فکر می کنم که آن را فقط به شخص دیگر است که مسئول برای هر گونه مسائل مربوط به ارتباط. این یک فرصت برای بررسی خود را محل خود در ارتباط و مالکیت آنچه شما را به جدول. این زمان مناسب برای دیدن آنچه که شما نیاز به انجام به منظور بهبود آن را به عنوان خواهد شد در ضربه زدن به شما در صورت. آیا فرار از آن است. پس از همه, شما جذب این وضعیت را به خودتان. اگر شما صادقانه هدف این بود که به بهبود روابط خود را پس از آن این است که در راستای این هدف است.

شما با استفاده از قانون جاذبه برای جذب ویژگی های مثبت در فرد دیگر. اگر شما هنوز هم پیدا کردن خودتان با احساسات منفی پس از آن می دانم که آنها در حال آمدن از خودتان. چرا شما احساس که راه ؟ آن ممکن است آسان به سرزنش دیگران, اما که اغلب اوقات فقط hid مناطق است که نیاز به بررسی شود. وجود دارد هیچ دلیلی برای سرزنش شخص دیگر در حال حاضر پس همه که سمت چپ است را به خودتان است.

این جایی است که کار واقعی آغاز می شود یک کار است که به خوبی به ارزش تلاش. قانون جاذبه تنها یک ابزار است – آن است که یک درمان برای هر وضعیت. واقعی درمان نیاز به برخی از کار خود را تغییر دهید خود را در چشم انداز و به این منظور قانون جاذبه می تواند یک ابزار ارزشمند.

[ad_2]