بلکه نیاز به محاسبات دقیق

در مورد ساخت هدرز هم نکاتی وجود داره مثلا اینکه سایز لوله های متصل به فلنچ هدرز در هر موتور متفاوت هست و باید با حساب باشه .چون در صورت بیش از حد بودن سایز لوله ها قدرت در دور پایین شدیدا افت خواهد کرد. در صورتی که موتور خودروی شما متفاوت میباشد میتوانید به از طریق سوال زیر توضیحات محصول مدل موتور خود را اعلام نمایید تا در صورت موجود بودن مدل مظابق مدل خودروی شما به شما اطلاع داده شود. هزینه پست در شهرستانها نهایتا 20 هزار تومان میشود و 1 روزه به هدرز اسپرت دست شما میرسد. در این مورد نظر شما چیه؟ آپاچی 3100 نیز مانند دیگر نیاکان و رقبای خود از نظر طراحی داشبورد و فضای داخلی اندکی دچار ضعف است. شرکت پارساگزوز بهعنوان تولیدکننده اگزوز و قطعات مرتبط با آن، همواره دو عامل کمیت و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است؛ چرا که کیفیت و کمیت هر دو رضایت مشتری را به ارمغان میآورند.

هدرز استيشن 6 سیلندر
اگر بدون در نظر گرفتن کیفیت سوخت اقدام به افزایش زیاد اوانس جرقه برای حصول حداکثر قدرت گردد منجربه ناک (احتراق پیش رس) و افزایش دمای احتراق می گردد. همانطور که هیوندای قول داده بود، این نسل از سوناتا به لحاظ طراحی تا حد زیادی متحول شده و بر اساس زبان طراحی موسوم به Sensuous Sportiness خلق شده است، همان زبانی که با برای اولین بار در کانسپت Le Fil Rouge نمود پیدا کرد. نکته دیگر که با جذابیت خاصی در محیط سالن اجتماعات خودنمایی میکرد اگزوزهای کلکسیونی تولیدی این مجموعه از اولین نمونه ها ۵۰ سال پیش با کیفیتهای مختلف از استیل ، آلومینایز ، گالوانیزه تا روغنی ، از انباره برش خرده تا مجموعه اگزوز کامل که قدمت مجموعه را بخوبی نمایش میداد.

اولین بخشی که در بحث ارتقائ موتور مورد بازبینی قرار میگیرد سیستم اگزوز است که وظیفه دفع الودگی صوتی والايندهاي حاصل از احتراق درون سیلندر را دارد وشامل منیفولد دود -کاتالیزور و منبع اگزوزها میشود. فعلا در مرحله ی اول تو فکر یک ساخت هدرز با ابعاد استاندارد میگردم .البته در ساخت هدرز 6 سیلندر شورلت تا جایی که در سایتهای معتبر دیدم هم هدرزه و هم اگزوز دوبل میشه که خیلی خوب هست. ساخت و عرضه هدرز استیل و کیت مکش تویوتا ، فولکس واگن ، سیتروئن ، مزدا ، جیپ ، شورلت و . تولید سورن از سال ۱۳۸۵ آغاز شد و این خودرو با پیشرانه ی XU7 عرضه شد. همچنین در این برنامه تیم کمیته دو دیفرانسیل آفرود کشوری و مجموعه تیمار کلاب نیز حضور داشت که همین امر موجب شد برخی از مشکلات اعضای این کمیته درخصوص تامین قطعات موردنیاز خودروهای آفرودی نیز مطرح شود.

هدرز برای رنو 5
به طور مثال تامین قطعات مرتبط با سیستم اگزوز و همچنین اگزوز برخی از خودروهای دو دیفرانسیل موجود در بازار نظیر موسو، با مشکلات جدی مواجه بوده و ضمن درخواست ایجاد بستری مناسب جهت تولید قطعات مورد نیاز در این بخش، پیشنهاد تولید برخی قطعات افترمارکتی نظیر هدرز انواع خودروها را نیز مطرح کرد که اتفاقا با استقبال مدیرعامل شرکت تولیدی پارس اگزوز همراه شد. همانطور که پیشتر گفته شد، در این مراسم اعضای کمیته خودروهای دو دیفرانسیل و آفرودی نیز حضور داشتند که بر این اساس رئیس کمیته دو دیفرانسیلهای استان تهران ضمن استقبال از ایجاد روابط نزدیکتر با شرکت تولیدی و صنعتی پارس اگزوز، برخی از مشکلات حاکم بر این رشته را عنوان کرد. نکته جالب توجه در خصوص فعالیتهای این شرکت آن است که از زمانی که شورولت نوا و بیوک ایران تولید میشد، این شرکت کار تامین اگزوز را آغاز کرد و اکنون حدود 50 سال است که با چندین شرکت خودروسازی بزرگ در حال همکاری است.

هدرز مزدا ۳۲۳ این شرکت همزمان با افتتاح گروه صنعتی ایرانخودرو (ایران ناسیونال سابق) کار خود را در زمینه تولید اگزوز و قطعات مرتبط با آن آغاز کرد. این شرکت در ابتدا سیستم اگزوز خودروهای پیکان و وانت پیکان تولید و تامین میکرد و پس از گسترش فعالیتاش، همکاری با شرکتهای سایپا و پارسخودرو را به برنامههای تولیدی خود افزود. وجه تمایز شرکت پارس اگزوز با سایر تولیدکنندگان اگزوز در کشور، مواد اولیه مصرفی مرغوب، نیروی کار متخصص، تولید منطبق نقشه و استانداردها، انعطافپذیری در طراحی و ساخت محصولات، استفاده از آزمایشگاه عملکرد و دوام مورد تایید خودروسازان و درنهایت یک تیم مهندسی هوشمند است.

حرارت گیر هدرزاگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هدرز پراید لطفا از سایت ما دیدن کنید.