بصری جنگجو: درسهایی از مهر و موم نیروی دریایی در رها کردن خود را پنهان بالقوه توسط مایکل کاسکو

[ad_1]

“بصری جنگجو: درسهایی از مهر و موم نیروی دریایی در رها کردن خود پتانسیل پنهان” توسط مایکل Jaco بود چیزی شبیه به آنچه که من انتظار می رود. من شگفت زده شد و همچنین بسیار خوشحالم که من این کتاب را بخوانید. من امیدوارم که دیگران آن را بخوانید و واقعا فکر می کنم در مورد پیام هایی که کاسکو سهام. دوباره من انتظار شنیدن سابق مهر بحث عشق و قدرت بالاتر شهود راه او می کند, روحانی, افکار دانش باستانی از تمدن مانند مایاها و قانون جاذبه است. نه من انتظار می رود برای پیدا کردن نقل قول و ارجاع به Eckhart Tolle, استر و جری هیکس و فیلم “چه Bleep ما می دانید؟” اما پس از آن من می دانم که چرا من باید تعجب ؟ من خودم هستم و یک سرباز چترباز سابق ارتش و تیرانداز از خفا و من آشنا با همه کسانی که به منابع و همچنین واقعا لذت بردم کاسکو دیدگاه داستان و هدایت در این کتاب است. آن را نه تنها نوع خواندن بیشتر مردم به احتمال زیاد انتظار آمدن از سابق مهر با راه فرهنگ ما ارائه آنها را به عنوان نهایی بچه ها سخت, شلیک اونا همه نوع.

بله آنها دشوار و در برخی از داستان های این کتاب در مورد آموزش ثابت می کند که. من به یاد بود از زمان انجام ورود دریل که به هیچ وجه در برابر ورود دریل کسانی که رفتن را از طریق مهر و موم آموزش تا به حال به انجام, اما حداقل آن را به من داد و دست اول از منظر چقدر دشوار آموزش بود و من به یاد داشته باشید که چگونه ذهن چیزی است که به من کمک کرد از طریق برخی از سخت ترین چالش های فیزیکی پرتاب من در ارتش و این به من کمک کرد مربوط به کاسکو و پیام خود را حتی قوی تر.

اما شما لازم نیست که به توان نظامی سابق برای به دست آوردن از خواندن این کتاب. Jaco نوشت و آن را به طوری غیر نظامی می تواند از یادگیری نظامی خود را تجربه. و نه شلیک اونا تا مرد سخت تجربیات هر چند او تا به بسیاری از کسانی که بیش از حد, اما تجارب بصری که آدرس عاطفی یک جنگجو به جای حالت فیزیکی. ما اغلب می خواهند به فکر می کنم که رزمندگان ندارد و احساسات است که آنها احساس کشتار ماشین. است که به دور از حقیقت و Jaco این فصل در مورد چگونه احساسات یک کاتالیزور به عظمت نشان می دهد این. و این سابق, مهر, این, جنگجو اذعان قوی ترین نیروی در جهان عشق است. چیزی نیست که شما انتظار می رود از نقاشی های چهره در, پوشش, اما بسیار قدرتمند پیام.

در سراسر کتاب داستان ها و مثال ها با هدف کمک به خواننده بیدار شهود در درون او و یا خودش را. در واقع در خاتمه کاسکو متحده “من امیدوارم که این کلمات در این کتاب شما را با الهام و امید برای بیداری شهود در درون خود بیداری به تحقق است که شما در حال قدرتمند شدن است و آنچه که شما در زندگی انجام امور به هر کس و هر چیز دیگری در این جهان ما است.” من فکر می کنم این کتاب یک شروع خوب به مردم فکر کردن در مورد شهود و قدرت آن را در زندگی خود را. پس از خواندن این کتاب من امیدوارم که مردم را آگاه تر و توجه و مثل کاسکو را تشویق به رفتن به انجام کارهای بزرگ است.

[ad_2]