بزرگی سینه در مردان چیست؟

حمله قلبی به دلیل انسداد جریان خون ایجاد می شود و اغلب به دلیل لخته شدن خون است که از رسیدن خون به عضله قلب جلوگیری می کند. برای حفظ خون، چند بار در روز چند دقیقه پیاده روی کنید. بزرگی سینه در مردان چیست الو جراح را بخوانید. سینه های بزرگتر از حد طبیعی، سفتی قفسه سینه، خونریزی از نوک سینه و حساس شدن سینه ها: این تغییرات در سطح هورمون در بدن می تواند منجر به رشد بافت سینه شود.

جراحی ژنیکوماستی مردان

به گزارش قزل ویچ لباس هایی بپوشید که حداقل به مدت 2 هفته به سینه شما فشار وارد کند، مانند لباس های تنگ و جاذب و سوتین هایی که باعث اصطکاک می شوند. البته کاهش وزن و کمک به رژیم غذایی خاص می تواند به کنترل و کاهش علائم این بیماری کمک کند.

علل مختلفی می تواند باعث ژنیکوماستی شود، اما به طور کلی نمی توان علت خاصی را تعیین کرد. بسته به انتخاب پزشک و میزان مهارت و تجربه او می توان موفقیت کامل عمل را ارزیابی کرد. برخی از مردان سینه های بزرگتری نسبت به مردان دیگر دارند که در برخی موارد غیرعادی و دردناک است.

این بیماری علاوه بر شکل نامناسبی که به بدن مردان می دهد، می تواند عوارضی مانند احساس درد داشته باشد. ژنیکوماستی نشانه سرطان سینه نیست، اما در صورت احساس برآمدگی در سینه یا بیرون زدگی سینه ها، انجام سونوگرافی و درمان به موقع ضروری است.

در صورت استفاده از دستگاه لیپوماتیک یا جراحی سینه، ژنیکوماستی قابل برگشت نخواهد بود. مصرف پروویرون با نولوادکس (تاموکسیفن سیترات) تاثیر بسیار قوی در درمان ژنیکوماستی ندارد. ژنیکوماستی نیز در نیمی از ورزشکارانی که استروئیدهای آنابولیک و آندروژن مصرف می کنند، شایع تر است.

نحوه جراحی ژنیکوماستی

کلاس آموزشی، کمپ های تمرینی، اسپینینگ، ایروبیک و کلاس های کاردیو که از تجهیزات استفاده می کنند، راه های عالی برای شروع عضله سازی و کاهش چربی در تمام نواحی بدن هستند. درمان دیگر روش های کاهش وزن موضعی برای مردان دارای لیپوماتیک است که وسیله ای بی خطر مورد تایید سازمان جهانی غذا و دارو است.

اما این موضوع هنوز تایید نشده است. در پایان این مقاله باید بدانید که اگر علت ژنیکوماستی فیزیولوژیک (بلوغ) باشد، نیازی به درمان نیست و خود به خود خوب می شود، اما اگر علت پاتوفیزیولوژیک (سایر علل) باشد، باید به دنبال آن باشید. مراقبت های پزشکی، درمان یا جراحی.

بیشتر این عظمت تقارن ندارد و در یک طرف است، دلیل این امر یا فطری است یا اکتسابی. بزرگ کردن سینه ممکن است در یک یا هر دو سینه رخ دهد که ممکن است گیج کننده باشد. صدمات یا بیماری هایی که بر بیضه ها تأثیر می گذارد و باعث تولید تستوسترون می شود.

چه داروهایی باعث ژنیکوماستی می شوند؟

 

ژنیکوماستی در واقع یک بیماری است که در مردان ایجاد می شود و منجر به تغییر شکل سینه و بزرگ شدن سینه می شود. هنگامی که پسران به بلوغ می رسند، تغییرات قابل توجهی در فعالیت هورمونی آنها ایجاد می شود.

در این مدت سعی کنید از فعالیت های ورزشی که به بالای تنه و شانه ها فشار وارد می کند خودداری کنید. در برخی افراد، علائم بالینی ممکن است به حدی خفیف باشد که احساس نشود، اما با معاینه قابل تشخیص است. اگر توده ای در ناحیه قفسه سینه احساس کردید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

کوچک کردن سینه مردان با جراحی توسط دکتر مرادیان پزشک لیپوماتیک در تهران به صورت تخصصی انجام می شود. دکتر جراحی کوچک کردن سینه یکی از پیچیده ترین و قطعی ترین درمان های این بیماری است. پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به سایت رسمی یا صفحه اینستاگرام پزشک خود به راحتی نظرات و دیدگاه های بیماران قبلی را مطالعه کنید.

عمل جراحی ژنیکوماستی

در مردانی که به مدت طولانی ژنیکوماستی داشته اند یا بافت سینه آنها بیش از حد بزرگ شده است، از جراحی برای برداشتن بافت سینه استفاده می شود. در این موارد می توان موقعیت و اندازه هاله را با جراحی بهبود بخشید و پوست اضافی را کاهش داد. جراحی ژنیکوماستی نوع 4 معمولا دشوارتر است و نیاز به تخلیه بافت و همچنین برش های پوستی اضافی دارد.

نواحی اضافی با برش بافت اضافی سینه و پوست برداشته می شوند. ژنیکوماستی به طور طبیعی در مراحل مختلف زندگی مردان رخ می دهد. گروه مادرزادی به دو دسته فیزیولوژیک و پاتولوژیک تقسیم می شود. در زیر به برخی از گروه های دارویی که باعث ژنیکوماستی می شوند اشاره شده است.

بزرگ شدن غدد لنفاوی سینه مردان را ژنیکوماستی می گویند که معمولاً به دلیل تغییرات گذرا در هورمون ها که در طول رشد رخ می دهد ایجاد می شود. ضخامت بافت طبیعی سینه در مردان معمولاً کمتر از 2.5 تا 3 سانتی متر است، اما در ژنیکوماستی بافت سینه افزایش می یابد. با افزایش سن مردان، سطح تستوسترون کاهش می یابد.

بر اساس مطالعه ای که در سال 2006 روی 29000 مرد انجام شد، ورزش می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان پیشرفته پروستات و همچنین مرگ ناشی از سرطان کمک کند.

 

جراحی ژنیکوماستی با لیزر
جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روش های جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات
عمل جراحی ژنیکوماستی با لیزر
عکس جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی فیلم
قیمت جراحی ژنیکوماستی
کلینیک جراحی ژنیکوماستی
گن جراحی ژنیکوماستی
جراحی لیپوماتیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی مردان
متخصص جراحی ژنیکوماستی
مرکز جراحی ژنیکوماستی
نحوه جراحی ژنیکوماستی
جراحی های ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی
هزینه ی جراحی ژنیکوماستی