بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی در سومین جلسه مجازی مجلس

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

اسدالله عباسی از برگزاری سومین نشست مجازی آزمایشی مجلس برای بررسی مسائل جاری کشور خبر داد و گفت: در نشست امروز در مورد طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و ابعاد شیوع کرونا، برنامه‌های دولت و اعتبارات اختصاص یافته برای درمان آن بحث و گفتگو شد و درباره برگزاری کم و کیف جلسات مجلس از نمایندگان نظرخواهی شد.

او با بیان اینکه در ادامه نشست امروز جلسه هیئت رئیسه برگزار و در مورد کم و کیف برگزاری جلسات آینده مجلس تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد، افزود: امیدواریم بتوانیم وظیفه مجلس را در این شرایط سخت به خوبی ایفا و راهکار‌های مناسبی را برای تسهیل امور اتخاذ کنیم.

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس دهم ادامه داد: در نشست امروز علاوه بر بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی که مجلس دولت را برای اجرای آن همراهی کرد در مورد حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و مردمی که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند از جمله بنگاه‌های تولیدی و همراهی سیستم نظام بانکی با مردم بحث و گفتگو شد.

عباسی یادآور شد: دستور جلسات مجلس را اولویت بندی می‌کنیم و آنچه که نیاز کشور بوده و برخی از موضوعاتی که اعاده شده از شورای نگهبان است و باید در مجلس دهم به اتمام برسد را در دستور کار قرار می‌دهیم و اعلام خواهیم کرد.

او گفت: بر اساس نظر ستاد مبارزه با کرونا به مدت دو هفته برگزاری جلسات علنی مجلس را به تعویق انداختیم و بعد از تعطیلات به زودی زمان برگزاری جلسات با فناوری دیجیتالی دوسویه را اعلام خواهیم کرد.

 

بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی و موضوع حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه از مهمترین محور‌های جلسه مجازی امروز مجلس بود.

[ad_2]

Source link