برج حمل + زیستی-شیمیایی سلول نمک = سلامت

[ad_1]

نجوم نشانه خورشید و بیوشیمی همراه نمک (قسمت 5)

برج حمل رم (21 مارس تا 20 آوریل)

می دانم که خود شما Astrologically و biochemically. دکتر کری مطرح ذهنی خود و ایده های معنوی به طوری که ما می تواند ما را حل کند مشکلات جسمی و روانی قبل از سن دلو آغاز شد. ما در حال حاضر وارد عصر دلو و از آن زمان به استفاده از آنها.

از آن زمان به دانستن مرد واقعی در داخل است. مرد باید گسترش آگاهی خود را. از آن زمان به خواب بیدار می شوید و بیشتر از خدا دوست دارید.

ما باید بازسازی بدن ما و سلول های مغز را قادر به دریافت و درک ارتعاشات بالاتر از سن برج دلو. بسیاری از alergies در کودکان این روزها با توجه به thie ارتعاشات بالاتر قادر به مقابله با تراکم ناخالص از آن مردم در اطراف آنها.

اجازه دهید ما از نظر علمی کشف سنتز بیوشیمی و زودیاک است. فرزندان خود را نیاز دارد از این بیشتر از همیشه.

اینز Eudora پری پیشگام در این مطالعه علمی. شما می توانید با مطالعه نوشته های او در قسمت 2 از کتاب “زودیاک و نمک نجات است.” آن را به خوبی به ارزش خواندن.

من تلاش خواهد کرد به انجام بیش از اشتها خود را تیز کردن برای این موضوع جالب است. اینترنت یکی از اولین ابزار بزرگ به ما داده جدید عصر دلو. استفاده از آن برای ادامه مطالعات خود را.

سنتز برج حمل و کالی Phos

کلمات زندگی می کنند ، انتخاب کلمات خود را با دقت.

از آنجا که خورشید در شرق (برج حمل) شناخته شده است به عنوان خالق. 21 مارس است اعتدال بهاری و بیداری. سیل معنوی برق اتهام زمین و تمام افراد بشر است.

این زمان برای شروع کار است. بزرگ مخزن از قدرت نامحدود است همیشه حاضر در جهان (کوانتومی اقیانوس)……. آن مرد که به اشتباه استفاده می شود قدرت جذب آن است. (قانون جاذبه)

طالع بینی به انسان کامل اطلاعات نسبت به مراحل کمال و نور ممکن است به دست آمده.

Aries – ram – نشان دهنده بالای سر. مغز یا مغز است که اولین و مهم ترین غده در بدن است. مغز انسان است که این ارگان از ذهن است. تعطیلات عید پاک است نه یک مسیحی ایده. آن است که بخشی از ذهن انسان به صورت تمام وقت و به تمام مردم است. نام مشتق شده از ژرمنی الهه Eostre که ارائه شده تجدید زندگی است.

انسان به عنوان یک کل در این سیاره رو به وخامت گذاشته به یک عاطفی مرد به جای فکر کردن ، احساسات نایاب ما نیروی حیات یا پرانا سریع تر از ما می تواند آن را تولید کند و یا دریافت آن از بالا. احساسات مضر هستند و باعث بسیاری از بیماری ها. یادگیری به فراتر از آنها. خاموش کردن تلویزیون آن است که چیزی بیش از یک فرستنده از احساسات منفی.

بدن انسان تنها دستگاه است که قدرت بازسازی خود را روزانه است. اما به آن نیاز دارد مواد درست مانند بقیه و “همراه نمک.”

Aries قوانین مغز و دریافت ارتعاشات از و متاثر از سیارات و اجرام آسمانی است. برج حمل می باشد که برای اولین بار از سه نشانه آتش. اولین تجلی.

کالی Phos تولید بالاترین میزان لرزش از هر یک از 12 همراه نمک. کالی Phos نگه می دارد و با آن در آتش زندگی, برق, پرانا یا روح است. ماده خاکستری مغز است که کنترل شده توسط Kali Phos. این باید هنگامی استفاده شود که علائم عصبی بوجود می آیند در طول کار را Kali Phos.

خوردن مواد غذایی طبیعی و با در نظر گرفتن کالی Phos را از بین بردن عصبانیت و جنون هیستری غش و روانی و خستگی فیزیکی و عصبی و سر درد. اگر شیمی, نمک, نیاز به عرضه ما رسیدن جسمی و روحی.

برای نگه داشتن بدن خود را در سلامت خوب است که وظیفه خود را. نگه داشتن چراغ عقل روشن با کالی Phos آن است که این خودرو از آگاهی است.

برج حمل باید 3 قرص دو بار در روز و هر روز. من با استفاده از Hyland هومیوپاتی همراه نمک و قرص.

[ad_2]