بحث راز

[ad_1]

برخی می گویند که آن گویم چیز بی معنی برخی از تماس آن خطرناک دیگران اعلام این عقل نا محدود است که زندگی شما را متحول کند. چه با راز ؟

خیره کننده محبوبیت فیلم “راز” (بهترین فروش دی وی دی و کتاب), ویژه, اپرا, Newsweek, لری کینگ و…. جذب تعداد زیادی از طرفداران و منتقدان. برخی ادعا می کنند این فیلم چیزی بیش از عصر جدید بسته بندی از قرن پیر روغن مار. دیگران می گویند آن را افکار واهی و پوچ است که تنها منافع تعداد انگشت شماری از مردم پول از فروش آن است. دیگر منتقدان تا آنجا که به می گویند که ایده این فیلم ترویج کاملا خطرناک است اگر مردم در واقع آنها را باور.

جنجال نیست و محدود به سال 2006 فیلم تولید شده توسط استرالیا Rhonda Byrn. برخی مقامات در زمینه الهیات و روانشناسی می گویند قانون جاذبه خود را تنها ارائه می دهد امید کاذب به ناامید و محروم.

چه حقیقت ؟ قانون جاذبه واقعی و یا اعتیاد به مواد مخدره? چگونه شما می دانید اگر شما به هدر رفتن وقت و پول خود را در تحصیل این قرار است جهانی ، در اینجا چگونه به حقیقت را می دانم, یک بار و برای همه است.

در پیچ و تاب

اول یک بررسی سریع از چرخش فعالیت در اطراف این موضوع است. این استدلال های مختلف عبارتند از:

  • برخی از موضوع را که راز ترویج استفاده از قانون جاذبه در درجه اول برای به دست آوردن ثروت مادی. آنها احساس می کنند این اصل جهانی باید به سمت استفاده بیشتر معنوی تعهدات مانند تبدیل شدن به یک فرد بهتر و ایجاد صلح در جهان و از جمله.
  • دیگران وجود دارد (از جمله همکاران به نسخه اصلی راز) که می گویند این فیلم نیست کامل. Joe Vitale تا جیمز ری و حتی استر هیکس به نقل عنوان کرد و گفت این فیلم نیست کل داستان در مورد چگونه عمدی ایجاد می کند.
  • هنوز هم دیگر منتقدان می گویند کل مفهوم ایجاد واقعیت با توجه به افکار هذیان است و کسانی که فروختن این مسائل هستند preying در ناامیدی از دیگران که می خواهند سریع رفع آسان به زندگی چالش های اجتناب ناپذیر.

یک تعداد انگشت شماری از قانون جاذبه کارشناسان در پاسخ علنی به این استدلال که فقط به نظر می رسد به سوخت بزرگتر آتش به جای خاموش کردن آن است. راز نویسندگان مایکل Beckwith می گوید: “حد وسط حملات تعالی” و به همین دلیل بسیاری از حامیان گرما را در مورد داغترین امروز موضوع است.

اگر چه این ممکن است به یک موضوع داغ امروز قطعا آن را ندارد یکی از جدید. این تجلی اصول شده اند در اطراف برای میلیون ها ردیابی بازگشت به حدود 300 سال قبل از میلاد در مرموز زمرد قرص. که به خودی خود تحریک برخی جناح که موضوع را با تولید کنندگان فیلم ارائه قانون جاذبه به عنوان یک “راز”.

این راه به حقیقت

برخی از افراد بودند پیروان پزشکان و یا فقط به طور کلی شیفته اصول عمدی ایجاد احساس باد خارج شده از بادبان خود را با مجادلات پخش در مورد راز. جایی که آنها احساس خوش بینی و شور و هیجان در مورد احتمال عمدی تجلی برخی خودشان را در بر داشت غرغر “من می دانستم که آن را بیش از حد خوب درست باشد” پس از خواندن فشار منفی در مورد فیلم.

صرف نظر از آنچه شما انجام و یا احساس نمی کند که قبلا در مورد این موضوع اگر شما در حال حاضر در بر داشت راه خود را به حقیقت در اینجا یک نکته است. آن را خارج از شما.

شما نمی خواهد پیدا کردن پاسخ در لری کینگ مصاحبه یا وبلاگ آنلاین. حقیقت این نیست که هر چیزی برای انجام با نظر همسایه خود را تجربه و یا مربی خود را دو سنت به ارزش.

تنها راه ما می دانم “چه بسیار” است که برای بررسی در با خودمان است. حقیقت نیست “وجود دارد;” جای آن ساخته شده است در. هر یک از ما باید یک سیستم هدایت داخلی طراحی شده برای اطمینان حاصل شود ما دسترسی مستمر به آنچه حق برای هر یک از ما. که آیا شما آن را بالاتر از خود, خدا, خود, شهود یا چیز دیگری آن را در همه ما است.

شما می توانید بشنوید که حقیقت زمانی که شما گوش دادن به آن است. زیبایی آن این است که هنگامی که شما تشخیص هیچ چیز خارج از شما می داند چه چیزی برای شما و دیگر موضوع را به هوی و هوس خیالات شکایت ramblings و rantings از دیگران است.

بسیاری از ما آموخته اوایل به چشم پوشی از ما راهنمایی های داخلی در حمایت از پذیرفته ساخت و صلح و گرفتن همراه و یا فقط ساده می سازد. ما شد و کارشناسان در حوزه discounting و حتی رد آنچه در روده ما می گوید ما شد و متکی به خارج از خودمان را برای حقایق است.

گاهی اوقات شما از شنیدن راهنمایی های معتبر از طریق سیگنال از احساسات خود و دیگران آن را احساس بیشتر به شدت فیزیکی و واکنش های بدن – مانند “لرز از حقیقت” برجستگی و یا غرق شدن معده. هنگامی که شما در حال تمرین در شنیدن (یا تجربه) هدایت داخلی خود شما هرگز دوباره سمت چپ تعجب چه معتبر و چه چیزی نیست.

می گوید: چه کسی ؟

می تواند من اشتباه است ؟ کاملا. اصلا به حرف من برای آن; تست آن را به خودتان.

خصوصی ما حق صحبت کردن به ما در همه زمان ها با اشاره به “این راه” یا “که در راه است.” همه ما باید انجام دهید این است که آن را بشنود و ما باید بهترین کارشناسان در هیئت مدیره برای زندگی است.

گوش دادن به آن است. بازی با آن. تمرین شنیدن آن. ببینید که در آن شما طول می کشد. آیا تکیه بر شخص دیگری به شما بگویم چه طوری. شما می دانید چه طوری.

زمانی که مردم دیگر آمد تا با پاسخ های مختلف قدرت بیشتر به آنها. این معنا نیست که شما در اشتباه هستید و یا باید سوال خودتان. حقیقت تغییر نمی کند, مهم نیست که چگونه بسیاری از دیگران نگه خلاف نظرات.

گاهی اوقات در خارج باعث فرصت بزرگ برای ما به رسمیت شناختن و یا تایید آنچه که درست است برای ما. برای مثال هنگامی که یک کارت تاروت خوان به من گفت من راکی ازدواج خواهد ایستاده آزمون زمان من معده کاهش یافته است و من می دانستم که در آن لحظه من می خواستم یک طلاق است. اما آن را خارج ماشه که به من کمک کرد که شنیدن حقیقت در درون خودم.

لحظه ای که من نماینده املاک و مستغلات نشان داد و من را به یک کمی ناز رز پارک آجر خانه قلب من افزایش یافت و درونی بودن فریاد زد: “بله!” حتی در حالی که من ایستاده بود بعد به من گفت: “من نمی توانم باور کنم که ما حتی به دنبال در این محل است.”

زمانی که من مربی که برای سه ماه تلاش برای به دست آوردن من به صلح با من پر سود شرکت های بزرگ, آمیزش پستانی در نهایت انداخت و دست او را در هوا و گفت: “شما فقط مجبور به ترک اگر شما از آن متنفرم خیلی” – دوباره رفت سر به فلک کشیده قلب و داخلی فلش با اشاره به “بله!” این ماشه خارجی که به من کمک کرد تا بشنود که سیگنال داخلی با صدای بلند و روشن است.

را انتخاب کنید برای خودتان

تا آنجا که شکایت در مورد فیلم راز داشتن بیش از حد مادی تمرکز هر کس حق نظر خود را. من شخصا معتقدم که این فیلم با بازدید خوب نقطه دسترسی به جمعیت بزرگ که ممکن است به خوبی اعمال دانش به دست آمده از راز در نهایت رسیدن به بالاترین هدف است.

و در واقع این فیلم شامل خوشحال روابط و همچنین سلامت جسمی پس از آن نه فقط در مورد دوچرخه های طلا و جواهر و ماشین های ورزشی.

در مورد اینکه آیا قانون جاذبه کار می کند, من فکر می کنم سالم منتقدان معتقدند که افکار حداقل بر راه ما تجربه واقعیت که نگرش ایجاد تفاوت. تجربه شخصی من این است که افکار بسیار قدرتمند تر از آن ، دوباره آن را چک کنید برای خودتان.

به عنوان کسانی که استدلال می کنند تجلی کار نمی کند من فکر می کنم آنها خودشان آن را اثبات می کند. زیرا هنگامی که ما می گویند “این مسائل کار نمی کند:” ما در واقع می تواند آشکار است که به نظر می رسد واقعی به عنوان به خوبی.

خط پایین: اعتماد خود را به حقیقت را می دانم. شما می دانید بیش از شما فکر می کنم شما انجام دهد.

[ad_2]