با استفاده از ho’oponopono (hooponopono) به منظور بالا بردن ارتعاشات خود را

[ad_1]

Ho’oponopono (hooponopono) استفاده می شود باید چندین بار در روز. دکتر بتراشیم لن صحبت می کند ثابت پاکسازی. او تایید کرده است که خود را پاکسازی شد مسئول شفا کل یک بیمارستان پر از جرم جنایی مجنون(بین سالهای 1984 و 1987). چه ho’oponopono (گاهی اوقات املای Hooponopono یا هو oponopono)?

آیا ترکیب این با Huna. آن است که همان. Mornah Nalamaku simeona, به روز رسانی یک عمل باستانی ho’oponopono به طوری که آن را می تواند انجام شود توسط یک فرد برای بهبود و تحول است. یکی از دانش آموزان خود را در حال حاضر استاد دکتر بتراشیم لن دکترا. او به تدریس و کار با Joe Vitale تا چه کسی مسئول تر از هر کسی در ساخت این تمرین به خوبی شناخته شده در این کتاب محدودیت صفر.

چه ho’oponopono (hooponopono) عمل ؟

در عمل ho’oponopono (hooponopono) بسیار ساده است. شما به سادگی تکرار عبارات زیر:

  • من شما را دوست دارم
  • Please forgive me
  • I am sorry
  • با تشکر از شما

یک جایگزین عمل به دعا “الوهیت لطفا حذف تمام برنامه ها را از من و یا اجداد من به آغاز زمان است که باعث __________________. با تشکر از شما. من شما را دوست دارم. لطفا به من ببخش.”

کسانی که باور ذهنی واقعیت را درک خواهد کرد که چرا این کار می کند. اگر شما باور در واقعیت عینی و سپس ho’oponopono (hooponopono) خواهد بود و رمز و راز به شما. اما آن را هنوز هم کار می کنند.

دکتر بتراشیم لن توضیح می دهد که هر کدام راه شما درخواست الوهیت خود را بالاتر ذهن ارسال خواهد شد نماز است که دریافت می شود و در عمل. به عنوان شما پاک کردن کسانی که در اطراف شما هستند که تحت تاثیر شما همچنین می یابند.

چه این را با ارتعاشات خود را?

هنگامی که توصیف ho’oponopono (hooponopono), Dr. بتراشیم لن گاهی اوقات با استفاده از عبارت “پاک کردن, پاک کردن, پاک کردن و بازگشت به بندر.” هنگامی که ما در بندر پس از تمیز کردن پی در پی ما در صفر که جایی است که ما زمانی که ما متولد شد. در صفر ما هیچ محدودیتی از خاطرات قدیمی دوباره پخش در ناخودآگاه ما. ما قادر به دریافت الهام بخش به طور مستقیم از بالاتر داشته باشید.

بخشی از خود است که آسیب دیده را شفا داده است توسط ho’oponopono (hooponopono). به عنوان سالم انسان ارتعاش در شدت بالا. در طول روند شفا ما ارتعاشات افزایش به طور پیوسته. این را بهبود می بخشد و زندگی ما کم کم.

من استفاده کرده اند این در اطراف گریه کودکان که من می دانستم و آن را کار کرده است. من استفاده کرده اند این در اطراف گریه کودکان که غریبه بودند در یک سوپر مارکت کار کرده است. من آن را استفاده کرده اند که در اطراف مضطرب بزرگسالان و آن را کار کرده است. من از آن استفاده می شود زمانی که من شنیده ام داستان از مضطرب بزرگسالان من حتی نمی دانم و از آن گزارش شده است که آن را کمک کرد.

در اصطلاحات Eckhart Tolle, ho’oponopono (hooponopono) بهبود می یابد, درد بدن, پزشک است. هنگامی که این انجام شده است و سپس هر فعال درد بدن نزدیک است ساکت و آرامش با محبت غیر قضاوت توجه از یک انسان سالم است.

کسانی که بالا ارتعاشات را شفا بر کسانی که در اطراف آنها. این اشاره شد توسط دیوید هاوکینز در قدرت در مقابل نیروی. او مصمم است که آن دسته از مردم که زندگی می کنند در فرکانس یا رزونانس ارتعاشی از “تمایل” یا “پذیرش” متعادل 90,000 افراد زندگی در غم و اندوه یا ترس. این بسیار مفید است به دولت ،

[ad_2]