با استفاده از قانون جاذبه به نوبه خود قورباغه به شاهزاده

[ad_1]

قانون جاذبه پزشکان می دانم که راه را برای جذب جدید عاشقانه به عشق خود راه آنها می خواهند به عشق دیگری. دوست داشتن خود ایجاد ارتعاشی مسابقه برای دریافت عشق از خارج است. آن's یک ماده ساده از خودتان دادن که مورد نظر شما از دیگری است.

اما اگر شما'در حال حاضر دریافت یک شریک در زندگی چه کسی است که't “بودن همه که او می تواند”? یا شاید رویای شما آمده است درست است عروس تفویض به یک پتیاره در طول زمان ؟ می تواند قانون جاذبه به شما کمک کند تغییر کسی یا بهبود یک رابطه موجود?

بسیاری از عمد ایجاد کارشناسان می گویند شما می توانید't تغییر فرد دیگری, حتی با افسون قدرت ذهن خود را دلیل این که شما می توانید't ایجاد در یکی دیگر از's نمایندگی. که درست است – ما می توانیم't کنترل چه کس دیگری می خواهد و نه آنچه که آنها جذب در زندگی. دستکاری دیگری به تغییر است't به احتمال زیاد موفق خواهد بود.

می کند که't معنی ما می توانیم't با استفاده از عمل عمدی ایجاد به طور چشمگیری تغییر طبیعت و تجربه روابط ما. این را بررسی کنید:

You're در حال حاضر آن را انجام می دهند

You're در حال حاضر با استفاده از خود را پر انرژی و قدرت نفوذ بر کسانی که در اطراف شما. این است که't چیزی است که شما باید آگاه باشید از قبل از شما آن را انجام دهید – شما در حال حاضر. در هر لحظه شما ارسال لرزش که دیگران تاثیر می گذارد.

Dr. George S. Pransky نویسنده کتاب “رابطه کتاب می گوید:” هایزنبرگ اصل عدم قطعیت را می توان به روابط انسانی. (که's اصل است که رعایت چیزی آن را تغییر می دهد.) “دولت خود را از ذهن و تغییر رفتار مردم در اطراف شما است.” Pransky می گوید راه مردم عمل می کنند و در اطراف ما بستگی دارد که آیا ما را بهترین و یا بدترین ها در دیگران است که رانده است که آیا ما پناه مثبت یا منفی افکار در مورد آنها.

بسیاری از ما نمی't آگاه است که ما افکار و احساسات و انرژی تغییر دیگران است. می کند که't ميانگين it's اتفاق نمی افتد.

برای مثال به یاد بیاورید زمانی که شما ملاقات با کسی که در یک به طور چشمگیری خوب و یا خلق و خوی بد. پس از فقط چند دقیقه شما ممکن است متوجه خلق و خوی خود را تغییر مناسب است ؟ آن's نیست که شما تغییر شد, it's که در این زمینه خود را بیرون آورده و احساسات مشابه شما از درون شما. این است که “افزودنی حباب” در روابط انسانی.

ما احساس می کنیم این اثر ما commingled انرژی آیا ما're آگاهانه از آن است یا نه. به نقل زودتر Pransky می گوید: “افرادی هستند که مانند آهن ربا یا جذب یا دفع هر یک از دیگر. به عنوان سطح خود را از حسن نیت افزایش می یابد مردم بیشتر از تعاونی.”

بنابراین شما در حال حاضر نفوذ در دیگران با توجه به انرژی شما جریان. هنگامی که شما یاد بگیرند به استفاده از قدرت است که برای خوب به جای اجازه دادن به آن را اجرا کنید به طور پیش فرض شما می توانید به طور چشمگیری بهبود روابط خود را – حتی اگر شما're تنها کسی آن را انجام می دهند.

شما چه می دانید ؟

اولین مانع بسیاری از ما به اجرا هنگامی که با استفاده از قدرت ما افکار و احساسات به تغییر روابط چیزی است که ما در حال حاضر “می دانند” در مورد ما دیگر قابل توجه است.

زمانی که من “می دانم” دوست پسر من است نا امن بی دلیل یا بی ملاحظه ایجاد کنم او را به عنوان چنین است. با داشتن این شناخت را از او استنباط آن صفات از او است.

زمانی که من تغییر من دانستن من اجازه می دهد او را – در واقع انرژی بیرون کشیدن از او – جدید صفات و رفتارهای راه بودن است.

به منظور برای این اتفاق هر چند من باید ترک من unsupportive اعتقادات در مورد چه کسانی و چگونه او است. You've شنیده گفت که مردم زندگی می کنند و به ما انتظارات ؟ آن's چون انتظارات ما در حال پر انرژی دعوت نامه.

بسیاری بر این باورند این است چگونه عیسی شفا مریض; به دنبال گذشته خود بیماری و دیدن آنها را تنها به عنوان, کامل, کامل و سالم است. او را بیرون آورده و خود را در سلامت کامل از درون.

بنابراین اگر ما شریک ما به عنوان یک قورباغه او یک قورباغه (حداقل برای ما). اگر ما او را به عنوان یک شاهزاده ما ایجاد فضا برای او به ترک قورباغه خود و تبدیل شدن به یک شاهزاده.

قرار دادن آن را به عمل

چگونه شما می توانید استفاده عمدی ایجاد تکنیک برای بهبود روابط با شریک زندگی خود را? از قانون جاذبه دیدگاه شما شروع به ایجاد صلح با آنچه که (پس از مقاومت در شرایط کنونی تنها تقویت بیشتر از همان) و پس از آن انتشار خود را دانستن (و سوزش) از “آنها چگونه است.”

در آغوش جدید دانستن (یعنی اعتقاد و فهم انتظار) از او و یا او. پیدا کردن احساس شفقت و عشق به آنها. تصور کنید که چگونه شما'd مانند آنها می شود. تصور کنید که شما قدردانی'll احساس می کنید زمانی که شما دیدن تغییرات. شاید شما می توانید به یاد بیاورید زمانی که آنها در این راه.

کمک خواهد کرد که شما را در جریان سوگند انرژی که به جلو تماس راه های جدید بودن از آنها. اگر وجود دارد's هر بخشی از آنها را همسان با آنچه شما're جریان آنها'll تحویل. آن's نیست که شما're کنترل یا دستکاری; نه شما're فقط به صورت هدفمند و با استفاده از قدرت خود را از نفوذ است.

آن's جالب توجه است که چون ما می توانید تنها تجربه چیزی است که ما're یک ارتعاشی مسابقه به دیگران منعکس کننده آنچه که ما خودمان را به ارتعاش. آنچه می بینید “خارج وجود دارد” چیزی است که شما're جریان در. که بدان معنی است که همکاران ما به ما نشان می دهد که در آن کار ما است.

کار در داخل

آن's مفید برای پرورش دادن خودمان چه می خواهیم از دیگران است. به جای انتظار ما مرد متاهل به تغییر بنابراین ما می تواند شاد باشد به عنوان نویسنده بایرون کتی ممکن است می گویند “اگر شما فکر می کنم آن را's بسیار آسان را به شما خوشحال و شما آن را انجام دهد.”

همانطور که شما را کشت شادی خود را, شما جذب افراد و شرایط و فرصت هایی که ایجاد خواهد شد دلایل بیشتر خوشحال می شود.

خط پایین به عنوان نویسنده استر هیکس (هدایت ابراهیم در “شگفت آور قدرت احساسات”) می گوید: “هیچ چیز به ارمغان می آورد بدترین دیگر سریع تر از خود را با تمرکز بر آن است. هیچ چیز به ارمغان می آورد بهترین در دیگر سریع تر از خود را با تمرکز بر آن است . ”

ما آنچه که ما به دنبال پس به دنبال بهترین در کسانی که نزدیک به شما'll هر دو خوب پاداش.

[ad_2]