با استفاده از قانون جاذبه برای پیدا کردن جفت روح شما قسمت 1

[ad_1]

بنابراین چگونه می توان با استفاده از قانون جاذبه به شما کمک کند پیدا کردن همسر روح خود را?

شما به تنهایی در ساخت دوستیابی بد یا رابطه را انتخاب کند. بسیاری از ما آن را در برخی از نقطه(ع) در زندگی ما است. Depressingly به اندازه کافی برخی از ما ادامه انجام آن برای ما تمام زندگی! همانطور که من در معرض خطر جدی از به طور مداوم تکرار من در رابطه, اشتباهات من به این موضوع خیلی فکر بیشتر برای خود حفظ! من فکر می کنم دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا ما باید مشکلات ما پیدا کردن شریک زندگی ایده آل و یا همسر روح.

اول از همه ما اغلب منفی الگوهای رفتاری است که ما از تکرار دوباره و دوباره. یک مثال از این می تواند عاطفی در دسترس نبودن که باعث می شود یک اتصال واقعی دشوار است. دیگری می تواند عزت نفس پایین که بدان معنی است که شما دیگر نیاز به بالاتر از خود را بنابراین شما هرگز راضی است. دلیل دوم این است که نه با تمرکز بر آنچه ما می خواهیم. ما واقعا نمی دانیم چه می خواهیم بنابراین ما در نهایت داشتن روابط است که به طور پیش فرض پشتیبانی نمی کند ما به عنوان مردم است.

اغلب این دو کار در ترکیب. شما ممکن است تکرار منفی الگوهای رفتاری پدر و مادر به عنوان مثال یک کنترل پدر و مادر. شما شاهد این رفتار به عنوان یک کودک و به جای تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید حمایتی و غیر قضاوت شریک زندگی شما تمرکز بر آنچه شما نمی خواهید… کنترل یک. متاسفانه اگر افکار ما در حال تمرکز بر آنچه ما نمی خواهیم این چیزی است که ما به احتمال زیاد به آن را دریافت.

چالش دیگر برای ملاقات با شریک زندگی ایده آل آن است که مشترک به تاکید بیش از حد بر روی کیفیت همسر روح خود را باید بدون نگاه به درون خودمان است. فکر می کنم در مورد آن را در این راه…اگر آنچه شما می خواهید در یک شریک است که بسیار باز, احساسی, چگونه به احتمال زیاد آن است که شما را جذب و آنها را اگر شما در حال عاطفی در دسترس نیست ؟ مهم است به رسمیت شناختن است که شما نیاز به شخص شما می خواهید قبل از اینکه شما می توانید جذب همسر روح خود را.

حدود یک سال و نیم پیش من به پایان رسید واقعا رابطه مخرب به طول انجامید که بیشتر از من 20s. هر کس از خانواده من به همکاران من به دوستان من خوشحال شد. آنها به حال دیده می شود که شریک زندگی سابق بود نه برای من. او برگزار شد و من به جای اینکه حمایت و حضور محبت در زندگی من است. به عنوان به زودی به عنوان من از رابطه من جدی اعلامیه به خودم که من قرار بود تنها تا زمانی که من احساس آماده برای یک رابطه.

که احتمالا بهترین رابطه تصمیم من تا به حال ساخته شده تا آن نقطه در زندگی من! من را درک نمی کنند و آن را در زمان, اما من می دانستم که اگر من تا به حال ملاقات شخص دیگری که در آن نقطه من می خواهم که افتاده به همان منفی چرخه. ما ایجاد شرایط خود. ما از طریق ایجاد افکار ما و تمرکز. این مفهوم فوق العاده قدرتمند, قطعه ای از دانش است. این به این معنی است که من به تنهایی مسئول جذب شریک کنترل به تجربه من.

پذیرش این واقعیت است که اولین گام برای تغییر شرایط خود را برای بهتر. این اجازه می دهد تا شما را به شناسایی دقیقا همان چیزی است خود را باور منفی الگوهای مورد روابط هستند. شخصا, من خیلی می ترسم از تکرار اشتباهات مادر من است که من به پایان رسید تا با قرار دادن تمام تمرکز من بر روی جذب یک کنترل به تجربه من. بنابراین آنچه که من را دریافت کنم ؟ کنترل مرد. شناسایی و شناخت افکار منفی خود را در مورد روابط می تواند به نظر می رسد مانند یک وظیفه بزرگ اما وجود دارد بسیاری از فرآیندهای در خارج وجود دارد به شما کمک کند.

Louise Hay بزرگ ورزش برای شناسایی باورهای منفی و می توان آن را به راحتی اقتباس به این:

  1. یک ورق بزرگ از کاغذ (A2 یا 3 اندازه) و چوب در دیوار.
  2. نوشتن در بالای تکه کاغذ آنچه شما می خواهید موضوع شما می خواهید برای دریافت بیشتر بینش. این ممکن است مردان و زنان و روابط. هر آنچه که احساس می کند مناسب برای شما.
  3. زیر عنوان شروع به نوشتن هر فکر خوب و بد یا خنثی است که شما باید در مورد این موضوع.
  4. نوشتن را نگه دارید تا زمانی که شما به معنای واقعی کلمه هیچ دیگر افکار در مورد آن.
  5. باید یک نگاه همه افکار شما را و شروع به تقسیم و آنها را به مثبت و افکار منفی.
  6. در زیر هر فکر منفی سعی در تغییر فکر به چیزی مثبت است. برای مثال اگر شما فکر می کنید “من نا امید شده توسط این واقعیت من نمی فهمم زنان” شما می توانید تغییر دهید که به “من جشن تفاوت و تنوع زنان را به زندگی من”. این خوب است اگر شما نمی 100% باور مثبت جدید, بیانیه, فقط آن را بنویسید.
  7. بعدی را انتخاب کنید یکی از جدید افکار مثبت است که شما پیدا کردن مشکل و اعتقاد داشتند. فکر می کنم از فکر به آن متصل می شوند. برای مثال اگر شما احساس می کنید شما نمی توانید درک زنان سعی “زنان متفاوت از من”, “it’s OK برای زنان متفاوت از من” “اگر زنان بودند همان مردان من نمی خواهد به آنها جلب”, “تفاوت ندارد به ناهماهنگی”. رفتن نگه دارید تا زمانی که شما می توانید احساس مثبت!

کار بر روی خود و باورهای منفی با استفاده از قانون جاذبه است اولین گام نگاه کردن به وبلاگ بعدی که در آن ما کشف چگونه به دانستن آنچه شما می خواهید در یک همسر روح و چگونه آنها را جذب کند!

[ad_2]