بانک شماره تلفن ایده کاو

 

هر روز شاهد ایجاد کسب و کارهای جدیدی هستیم که افراد محدودی در مورد آنها اطلاعات دارند. برای این که بتوان این کسب و کارهای جدید را به تمام مردم کشور یا فقط به صنف خاصی معرفی کرد، ساده ترین روش استفاده از بانک شماره تلفن مشاغل است.

در اصل بانک اطلاعات مشاغل این قابلیت را برای کسب و کارهای نوپا دارد که بتوانند محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کنند.

برای انجام این روش تبلیغاتی نیازی به صرف هزینه بالا نبوده و از این رو خرید بانک موبایل مشاغل یا بانک شماره تلفن بسیار پرطرفدار است. تمام کسب و کارهای جدید بی سابقه هستند و از این رو افراد کمی به این کسب و کارها اعتماد می کنند.

برای این که بتوان اعتماد مردم کشور را به یک کسب و کار جدید جلب کرد، لازم است اقدام به انجام تبلیغات نمود.

در میان انواع روش های تبلیغاتی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند، کم هزینه ترین و ساده ترین راهکار، تهیه بانک شماره تلفن است.

اما آیا می دانید چگونه می توان از این بانک اطلاعات مشاغل استفاده کرد؟ در ادامه به روش های استفاده از بانک شماره موبایل اشاره خواهیم نمود.

بانک اطلاعات مشاغل ایده کاو

 

انواع کاربردهای بانک شماره تلفن

می توان به روش های مختلفی از بانک اطلاعاتی شماره تلفن برای تبلیغات استفاده کرد. از جمله روش های مناسب برای استفاده از این اطلاعات، ارسال انبوه پیامک در واتساپ، پنل پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ و بازاریابی پیامکی است.

در روش بازاریابی تلفنی که یک روش عالی برای تبلیغات کسب و کارهای جدید است، می توان به پکیج اطلاعاتی شماره موبایل مخاطبین دسترسی داشت.

با وجود این که این روش استفاده از بانک شماره تلفن کمی کند است، اما تاثیرگذاری بیشتری نسبت به روش های دیگر برای تبلیغات کسب و کارهای جدید دارد.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که روش بازاریابی تلفنی اصلا برای بازاریابی بر روی چند هزار شماره تلفن مناسب نبوده و تنها برای بخش محدودی از شماره موبایل های بانک اطلاعاتی مناسب است. 

خرید بانک شماره موبایل مشاغل

بانک شماره موبایل به تفکیک جنسیت

از سوی دیگر روش پنل پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ وجود دارد. در این روش بانک شماره تلفن مشاغل فعال ایرانی را در اختیار داشته و می توان اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بر روی این شماره تلفن ها نمود.

این روش سرعت بالایی داشته و از هزینه کمی نیز برخوردار است. نتیجه به دست آمده از روش پنل پیامکی بسیار سریع و عالی است اما با این حال این روش معایبی را نیز با خود به همراه دارد.

از مهمترین معایب روش پنل پیامکی باید به بلک لیست و هزینه بالای ارسال پیامک اشاره کنیم. در این روش هم میتوان پیامک صوتی و هم متنی و لینک ارسال نمود. اما همه این روش ها هزینه بالایی را برای کسب و کار به همراه خواهد داشت.

در نهایت نیز باید به روش ارسال پیامک انبوه در واتساپ اشاره کنیم. این روش استفاده از بانک شماره تلفن برای تعداد محدودی مناسب بوده و تنها می توان روزانه تا 70 پیام تبلیغاتی را در واتساپ ارسال کرد.

اما مزیت این روش ارسال پیام به صورت تصویری، صوتی و محتوایی بدون محدودیت کاراکتر است. 

کاملتنری بانک طالاعات مشاغل  - سامانه بازاریابی ایدهکاو

چگونه می توان بانک موبایل مشاغل را تهیه کرد؟

روش های بسیاری وجود دارند که به کسب و کارها اطلاعات موبایل مشاغل را ارائه می دهند. اما بهترین روش تهیه بانک اطلاعاتی مشاغل، مراجعه به سامانه های معتبر است. سامانه ایده کاو یکی از معتبرترین سامانه هایی است که در زمینه انجام تبلیغات به صورت اس ام اس مارکتینگ فعالیت می کند.

می توانید تبلیغات کسب و کار خود را به کارشناسان ایده کاو بسپارید و با هزینه مقرون به صرفه نتیجه مطلوب را به دست آورید. البته برخی از وب سایت ها نیز وجود دارند که بانک شماره تلفن مشاغل را به فروش می رسانند.

اما کسب و کارهای جدید حتی با تهیه این بانک اطلاعاتی نیز ممکن است قادر نباشند نهایت استفاده را از آن ببرند. پس بهتر است فرایند تبلیغات و بازاریابی پیامکی را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

می توانید بسته به نوع کسب و کار خود تنها یک صنف خاصی را انتخاب نموده و اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره تلفن این صنف نمایید.

از سوی دیگر شما قادر خواهید بود با تهیه بانک شماره تلفن به شماره تلفن مشاغل دیگر نیز دسترسی داشته باشید و بسته به حوزه فعالیت خود، اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره تلفن های مورد نظر خود نمایید. 

https://marketing.idekav.com/%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%BA%D9%84/