باسکول جاده ای چیست؟

باسکول سهند مدل BS101 به عنوان باسکول باشگاهی و باسکول داروخانه مورد استفاده قرار میگیرد . باسکول سکه ای که معمولا در داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان منبع درآمد نیز محسوب می گردد با این ویژگی کاربر قادر است تعداد و نوع سکه را مشخص نماید این قابلیت بنا به درخواست مشتری اضافه و حذف می شود باسکول سکه ای با امکان on/off ارائه می گردد و کاربر می تواند در زمان دلخواه استفاده از سکه را off نماید . قفل کن وزن خودکار از قابلیت هایی است که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. این محصول را با 1 سال گارانتی از آل اسکیل خریداری نمایید. همچنین لازم به ذکر است که در برخی از موارد ما قیمت فروش گوسفنده زنده در تهران و همچنین سایر استان ها را اعلام میکنیم اما جهت اطلاع دقیق تر می بایست تماس بگیرید ما همواره آماده دریافت هرگونه تماس و مشتاق شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم. باسکول های چینی بسته به نوع و اندازه و نوع نمایشگر باسکول چینی قیمت های متفاوت و متغییری را دارا است.

طول باسکول 60 تنی باسکول نفرکش دنا HBMI-C دارای نمایشگر از نوع LED با چهار علایم وزن ، قد ، BMI ، اضافه و کمبود وزن به تفکیک جنسیت می باشد . ظرفیت تعیین شده برای این باسکول 200 کیلوگرم و دارای دقت توزین 50 گرم می باشد . بجای 2 صفحه از 3 صفحه در ساخت آن ها استفاده می شود که باعث بالا رفتن دقت و استحکام آن ها می شود. این دستگاه نه تنها توزین را با دقت بالا انجام می دهد بلکه قادر به سنجش قد نیز می باشد . دقت بالا در توزین و نیز پایدار شدن وزن از ویژگی های باسکول نفرکش سهند است این دستگاه دارای بدنه ای مقاوم از جنس فلز است و در برابر آسیب های احتمالی از استحکام بالایی برخوردار می باشد . این باسکول دیجیتال دارای گارد محافظتی می باشد که به کفی متصل شده است چندین محصول شرکت پیام توزین قابلیت تاشو بودن داردند که هم کم جا و البته قبل حمل می باشند برخلاف مدل مارال TM100 که تاشو میباشد، مدل TS100 به دلیل داشتن گارد محافظ فاقد قابلیت تاشوندگی است. باسکول قد و وزن سهند مدل BSR85 در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم تولید گردیده است که علاوه بر محاسبه ی قد قابلیت سنجش قد با دقت 200 سانتی متر را نیز دارا می باشد .

باسکول پیام توزین باسکول نفرکش سهند تولید کارخانه ی سهند در ایران می باشد که تنها در بخش تولید باسکول نفرکش فعالیت می کند محصولات این مجموعه به عنوان باسکول باشگاهی و باسکول داروخانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد . باسکول نفرکش سهند مدل BSR101 در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 کیلوگرم می باشد و به عنوان باسکول قد و وزن در باشگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . ساختار ظاهری این دستگاه بدون علمک بوده و به طور معمول در باشگاه ها و مسابقات ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد . باسکول نفرکش دنا HBMI-C یکی از تولیدات کارخانه دنا است که توسط مهندسان ایرانی بر اساس به روزترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود ساختار ظاهری این دستگاه همانند باسکول HBMI است با این تفاوت که باسکول نفرکش دنا HBMI-C مجهز ورودی سکه جهت توزین با انداختن سکه می باشد دارا بودن محفظه ی سکه می تواند منبعی جهت کسب درآمد قشری از جامعه محسوب شود .

باسکول جرثقیل سقفی
باسکول داروخانه سهند مدل BS88 با ساختار منحصر به فرد طراحی گردیده است این باسکول تنها جهت سنجیدن قد کاربری دارد و قابل ارائه در 2 مدل باسکول معمولی و باسکول سکه ای می باشد . باسکول نفرکش پند مدل Storm از جمله جدیدترین محصولات این شرکت ایرانی است که برای استفاده ورزشکاران در باشگاه های ورزشی، و بیمارستان و مطب پزشکان و داروخانه ها تولید شده است. دستگاه معرفی شده در مدل های باسکول سکه ای و باسکول بدون سکه قابل ارائه می باشد قابل به ذکر است که محصولات تولید شده توسط کارخانه سهند به صورت باسکول قد و وزن نیز ارائه می گردد که علاوه بر محاسبه ی وزن ، مقدار قد افراد را نیز اندازه گیری می نماید . باسکول نفرکش سهند BS101 از تولیدات کارخانه سهند است این مجموعه که فعالیت خود را به تولید باسکول نفرکش اختصاص داده است تا کنون توانسته است سهم بزرگی از سیستم های توزین نفرکش را به خود اختصاص دهد . باسکول سهند مدل همراه در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 20 گرم توسط کارخانه ی سهند تولید می گردد . این نوع مقیاس ها در انواع باسکول وزن کشی، باسکول قد و وزن، باسکول سکه ای، باسکول نفرکش پرینتردار تولید میشود و بنا به شرایط مختلف کاری انتخاب میگردد.

باسکول تریلی کش
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از باسکول فجر زنجان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.