بازسازی اعتماد در روابط همجنس

[ad_1]

مقدمه

اعتماد است که احتمالا مهم ترین عنصر در پرورش سالم رابطه متعهد است و معمولا شناخته شده به عنوان چسب است که سیمان یک زن و شوهر با هم. اعتماد یابم ایمان و اعتماد به نفس است که شریک زندگی خود را به شما احترام بگذارند و نه امکان استفاده از و یا به شما صدمه دیده است. این یک احساس است که او واقعی است معتبر و قابل اعتماد و صادق است. این اتصال اجازه می دهد تا شما را به طور کامل مهار نشده و باز خود را به آسیب پذیر بودن و به اشتراک گذاری خود را صمیمی ترین افکار و احساسات–نقاط و تمام! زمان و تجربه خود را با مرد فعال است آب و هوای ایمنی به تحول در روابط خود را دلیل این که شما هر دو به طور مداوم نشان افتخار و قدرت شخصیت در اقدامات خود را نسبت به یکدیگر و کسانی که در اطراف شما.

در حالی که اعتماد به طول می کشد زمان برای توسعه و مشخصه های یک رابطه موفق آن می تواند بسیار به سرعت آسیب دیده و اگر نه پرورش و باعث پیامدهای شدید برای آینده این همکاری دچار یک بی احتیاطی. هنگامی که اعتماد به خطر افتاده است می توان آن را بسیار دشوار است برای تعمیر و در برخی موارد این آسیب می تواند غیر قابل برگشت است. این مقاله به ارائه برخی از راهنمایی برای کسانی که زوج های سرمایه گذاری در پل زدن شکاف و تلاش برای بازگرداندن اختلال در اعتماد در روابط خود را.

شکسته بنیاد

همه که یک رابطه ساخته شده بر می آید ریزد هنگامی که اعتماد نقض شده است به همین دلیل است که آن را به طور معمول یک تعمیر سریع و نیاز به مقدار زیادی از وقت و انرژی اختصاص داده شده به آن را تعمیر. شاید او بر شما فریب خورده. شاید شما به او گفت یک دروغ سفید. او ممکن است شکسته اند به شما وعده میدهد. مهم نیست که چقدر کوچک یا شدید جرم و جنایت مرتکب می رسد پویایی و احساس امنیت رابطه یک بار به اشتراک گذاشته خواهد شد به احتمال زیاد منتقل شده است.

توسعه اعتماد کسی می تواند مشکل هنگامی که شده است وجود دارد یک تاریخچه عاطفی/کلامی/سوء استفاده فیزیکی زمانی که احساسات شده اند به حداقل برسد و یا نادیده گرفته و یا هنگامی که غم و اندوه حل نشده و یا صدمه دیده از گذشته است. خانواده شما سابقه و تجربه های قبلی در روابط نیز می تواند از عوامل موثر در مشکلات با اعتماد و همچنین به عنوان قابل توجهی استرس و عزت نفس پایین و اعتیاد. فقط طبیعت از همجنسگرا بودن می تواند ما را در معرض ابتلا به اینکه عدم اعتماد به دلیل سال ما صرف پنهان شده در پشت ماسک یا “درب گنجه” برای محافظت از خودمان در برابر همجنسگرا ستیزی. و هنگامی که ما مرد سقوط در عشق با خیانت نهایی که اخوان پیوند آن می تواند ویرانگر و منجر به تقریبا پارانوئید دولت از همیشه ارزیابی خود را از هر حرکت و عمل و تبدیل شدن به فوق حساسيت به هر گونه ممکن است نشانه ای از بی وفایی برای جبران و محافظت در برابر صدمه دیده است گرفتن دوباره. صمیمیت رنج می برد و سطح دخالت تمایل به تبدیل شدن به دور.

راهنمایی برای بازسازی اعتماد

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد غیر قابل عبور در زمان آن است که بسیار ممکن است به درمان از اعتماد شکسته و بیرون آمده و در طرف دیگر با یک نتیجه مثبت. شما اول باید تصمیم بگیرید که اگر شما واقعا سرمایه گذاری در محور ارتباط خود را با یکدیگر و این که شما در حال انجام آن را برای دلایل درست. اگر نقض می رود در برابر هسته ای خود را باورها و ارزش ها است و این واقعا یک شریک خوب انتخاب کنم ؟ رفع تنهایی و نیاز به بیش از شروع دوباره است نه یک دلیل خوب برای اخراج یک رفتار نامناسب که مخالف که شما و آنچه شما برای ایستادن. مطمئن شوید که انگیزه خود را در جای مناسب هستند و که شما هر سهم واقعی چشم انداز مشترک از افزایش فوق و غلبه بر این چالش به دلیل رابطه خود را به ارزش آن است.

در اینجا برخی از راهنمایی برای آن دسته از زوج هایی که در حال سرمایه گذاری در این فرآیند. این توصیه ها می تواند کمک به ترویج شانس پیشرفت را از طریق موانع تعمیر اعتماد به یک زندگی جدید از امکان به عنوان همکاران مادام العمر:

· دریافت یک دسته خوب در هر پیش بینی که ممکن است که باعث از گذشته; دوست پسر خود است نه سابق خود یا پدر خود را که ممکن است به شما صدمه دیده اند قبل از. تمرکز بر اینجا و اکنون و مقابله مستقیم با این جریان واقعیت و نه کسانی که حواس او را پرت است که شما هنوز هم نیاز به سرند و کامل است.

· به دیگران برسد. هیچ چیز می تواند کمک به بازگرداندن روح انسان بهتر از خدمت به کسانی که در نیاز و یا دیدن اعمال محبت در حرکت است. این کمک می کند تا تمدید این واقعیت است که وجود دارد و نیکی در مردم و این می تواند از طریق انجام کارهای داوطلبانه برای یک موسسه خیریه و یا ضربه زدن به معنویت سالن ، دسترسی به سیستم پشتیبانی خود را بیش از حد.

· شما و شریک زندگی خود نیاز به برقراری ارتباط و گوش دادن به هر یک از دیگر; مطمئن شوید که شما می دانید که چگونه به انجام این کار به خوبی و طلب کردن از کمک یک درمانگر آموزش دیده در صورت نیاز. مشکل بحث فراوانند و شما هر کدام را نیاز دارید که قادر به بیان و درک هر یک از دیگر دیدگاه. همچنین شما می خواهد نیاز به تأیید و اعتبار هر یک از تجربیات دیگر از این مشکل و رسیدن به درک درستی از چگونه و چرا این اتفاق افتاده است ماندن متمرکز بر این موضوع در دست است.

· شما هر یک نیاز به مسئولیت برای نقش شما در بی احتیاطی می شود و باز به عذرخواهی و آمرزنده هر یک از دیگر.

· در حل مشکل خود را, شما نیاز به ایجاد یک “رابطه قرارداد” توافق به رفتار این عادلانه در مقابل ظالمان و حصول اطمینان از شما هر به اشتراک گذاری این همان تعاریف. شناسایی هر گونه انتظارات غیر واقعی برای جلوگیری از هر گونه تنظیم یو پی اس برای خرابکاری.

· ایجاد یک شفا آب و هوا در روابط خود را. وجود دارد هیچ جایی برای رقابت و حسادت و سرزنش و یا defensiveness هر بیشتر. معرفی بیشتر حساسیت و توجه به نیازهای یکدیگر را. نشان دادن به هر یک از دیگر به طور مداوم است که شما هر یک از اولویت ها به یک دیگر و به یاد داشته باشید که شما آنچه شما را به رابطه خود را (قانون جاذبه).

· مانیتور خود را و صحبت کردن با خود و مقابله با هر گونه افکار منفی است که می تواند با دخالت خود را در ارتباط با تلاش و اعتماد به نفس است. شروع روند دوباره ایجاد یک هویت امن که در آن شما به گرفتن خطرات و آسیب پذیر بودن دوباره.

· یاد بگیرید که به “اجازه رفتن” از هر تلخی اجازه می دهد تا هر یک از شما از این فرصت برای رشد و تغییر است. نگاهی به موجودی از خاطرات مثبت و رفتارهای تعاملات و ویژگی های شریک زندگی خود را به شما در حفظ و متعادل و امیدوار.

نتيجه گيری

جاده به بازیابی از اعتماد شکسته می تواند منجر شما به تعداد زیادی از کشف خود و رشد خود را در رابطه با تلاش پیگیر و طرز فکر مثبت. تشخیص چگونه اعتماد مسائل مربوط به بازی بین شما و شریک زندگی خود را شناسایی رفتارهای مورد نیاز برای غلبه بر موانع و مقابله با هر بلوک که ممکن است نگه داشتن شما را از اهداف خود است. و در نهایت متوجه است که اعتماد به نیازهای ثابت تغذیه در روابط و که سخت ترین چیز در جهان برای شما به انجام در حال حاضر است یک جزء ضروری از حرکت رو به جلو–آسیب پذیر شدن دوباره. اما با باز کردن خودتان شما واقعا قادر خواهید بود برای دیدن اگر شما را دوست داشت که شما واقعا هستند و شما خواهید بود یک فعال تر و شادتر از شرکت کنندگان در زندگی است.

[ad_2]