بازاریابی اینترنتی و قانون جاذبه

[ad_1]

یکی از چیزهایی که ما رو عقب نگه میدارد از گرفتن نتایج مورد نظر ما هنگامی که ما آگاهانه کار با قانون جاذبه معلوم می شود چیزی که بسیار است که بازاریابان اینترنتی انجام تمام زمان.

آیا این چیزی است ؟ خوب به دلیل ماهیت بازاریابی اینترنتی ما دو چیز ما صرف مقدار مشخصی از زمان روزانه ترویج, ترویج, ترویج با استفاده از تمام ابزار های مختلف است که ما برای دسترسی به اینترنت در حال حاضر (YouTube, Google AdWords, وبلاگ ها, انجمن, مقالات, Craigslist, و غیره). و سپس دومین چیزی که ما میکنیم این است که به عقب نگاه کنید و ببینید که چگونه تلاش های ما را امروز.

خوب چه اتفاقی می افتد که ما این کار را انجام? بسیاری از مواقع به خصوص با کسانی که تنها با شروع کردن با اینترنت, بازاریابی, تلاش های ما نمی بلافاصله تولید نتایج ما به دنبال. ما صرف ساعت ردی از ما املاک و مستغلات در اینترنت و به نظر می رسد هیچ چیز زیادی از آن آمده است. در حال حاضر برای ما کهنه بازاریابان ما می دانیم که آن را طول می کشد مطابق زمان و تلاش برای شروع به تولید نتایج ما بسیار تمایل, اما برای بسیاری دیگر به عنوان نتیجه نمی آیند در زمانی که ما انتظار داریم آنها را (بلافاصله) آن است که مأیوس کننده و بسیاری از بسیاری از بار ما شروع به شل کردن قرار دادن چیزهای جدید وجود دارد و یا حتی توقف در مجموع احساس ما انجام داده اند چیزی اشتباه و یا حتی یک شکست در این بازاریابی اینترنتی چیزی.

بنابراین اگر من به شما گفت که قانون جاذبه به حال یک دست خود را در عدم نتیجه و از همه مهمتر که شما می توانید با استفاده از همین قانون است که به نظر می رسد به توان نگه داشتن آنچه شما می خواهید در خلیج به ارمغان می آورد که شما می خواهید به زندگی خود را ؟

شما ببینید ما در حال ارتعاشی موجودات ساخته شده به طور کامل از انرژی, در واقع همه چیز را که شکسته به آن ریزترین ذرات انرژی است. کل جهان ارتعاشی – نیست که هیجان انگیز است ؟ اما برای من هیجان انگیز ترین بخش این است که درک که افکار ما نیز انرژی – هنگامی که ما از چیزی که فکر آن را می رود به جهان و ماهیت که فکر می آید و به ما به عنوان ما تجربه. که بی دریغ قانون جهانی جاذبه در محل کار.

چه اتفاقی می افتد, هر چند زمانی که مردم درک این ایده از این قانون دقیق چیزی است که ما به عنوان بازاریابان اینترنتی انجام روزانه همانطور که اشاره کردم در باز شد. ما پروژه از آنچه در آن است که ما می خواهیم که چیز خوبی است زیرا هنگامی که ما تمرکز بر روی آنچه که ما می خواهیم, ما افکار و احساسات مثبت هستند پرشور و ما تبدیل به یک باز رگ به دریافت خواهید کرد که ما می خواهیم. اما آنچه اکثر مردم است آنها آگاهانه تمرکز بر آنچه آنها می خواهند در حالی که اما و سپس آنها را به ببینید که در آن به این دلیل است که آن را نه آشکار در برنامه ریزی وقت خود را. در این بازگشت به دنبال آنها در حال حاضر با تمرکز بر عدم تمایل خود را (به دلیل آن را نشان نداده تا هنوز). در آن ترکیبی از ارتعاش با تمرکز بر میل و سپس بر عدم تمایل و قانون جاذبه می تواند هرگز به تجربه ما میل (برای بازاریابان اینترنتی است که البته منجر و فروش) – این مخالف قانون است.

بنابراین این همان چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که ما به عنوان بازاریابان اینترنتی شروع کنید و منصرف به سرعت بسیاری از بار. پس ما چه کنیم ؟ ما تصمیم به نگه داشتن انجام روزانه چیزهایی است که ما نشان داده شده است انجام کار در طول زمان ما نمی نگه داشتن چک کردن نتایج ما و یا ما را در ایجاد یک بیانیه از جمله به عنوان “عظیم منجر می آیند به من در زمان خود” و ما تعهد خود را به نگه داشتن رفتن. ما را چند دقیقه در ابتدای هر روز به طور کامل خدا را شکر برای همه چیز در زندگی که خوش به ما. به عنوان ساده یک ورزش است که به عنوان آن است که بسیار فوق العاده قدرتمند به عنوان قدردانی بسیار بالا انرژی ارتعاشی.

پس همکار بازاریابان اینترنتی را یک تعهد به رفتن نگه دارید و لازم نیست به دنبال نتایج هر 5 دقیقه. نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه و جایزه باید آمده است.

[ad_2]