این Top 10 فیلم های ورزشی در تمام دوران

[ad_1]

شده اند وجود دارد هزاران نفر از فیلم های ورزشی در طول سال است. برخی از اند مطلق تلخه و بسیاری از آنها در بهترین حالت متوسط وجود دارد که با انتخاب چند که باقی می ماند دیرینه در خاطرات ما. این فیلم نه تنها استناد اشتیاق ما از آنها موفق به عبور بیش و آموزش با ما بیشتر درس های زندگی. آنها به ما آموزش اهمیت کار سخت و یادگیری از اشتباهات ما. آنها به ما یاد می دهد که غیر ممکن است می تواند به حقیقت می پیوندند. که's نظر من بزرگ ورزشی ، خوب یا آن و یا آن را می شود واقعا خنده دار است.

در زیر من Top 10 فیلم های ورزشی در تمام دوران است. وجود دارد برخی از فیلم های محبوب از دست رفته – یا به این دلیل من فکر't فکر می کنم آنها را به عنوان خوب به عنوان هر کس دیگری و یا به خاطر من't آنها دیده می شود.

10. لیگ برتر – این یکی می افتد تحت کمدی دسته. ذرت ویلی هیز, Jake Taylor پدرو کرنو ریک Vaughn و جیک تیلور به نحوی مدیریت گروه با هم به برنده شدن در این پرچم در وجود خود مالک است. آن's بهترین کمدی اما آن's قطعا بهترین ورزش کمدی همیشه. لیگ 2 به همان اندازه به عنوان خوب. اجازه دهید's وانمود کند که لیگ 3 بود که هرگز ساخته شده است.

9. به یاد داشته باشید تیتان – بهترین قسمت در مورد این تلنگر است که این نشان می دهد که ورزش می تواند فراتر از جامعه است. وحدت و دبیرستان موفق است تنها به دلیل اوراق قرضه شکل گرفته بین دو مدرسه در زمین فوتبال است.

8. رودی – چگونه می تواند به شما نمی شود با الهام از تماشای این ؟ هیچ کس بر این باور در این بچه و او نه تنها به ND او به تیم فوتبال. اکثر مردم می داده اند تا قبل از رودی و این عهد به شخصیت خود را برای پایدار و قادر به زندگی می کنند رویای خود را.

7. معجزه – من یک 'معجزه روی یخ' فن بنابراین من کمی شک و تردید در مورد فیلم. معمولا آنها برای پیدا کردن یک راه به پیچ تاریخ است. اما شگفت آور, دیزنی گیر به داستان تقریبا کاملا. مربوط به همه از تیم اصلی در ساخت این فیلم از جمله اواخر گیاه بروکس آنها مطمئن ساخته شده این فیلم دقیق بود. من عاشق داشتن Al Michaels تماس عمل; آن احساس می کند مانند I'm در واقع تماشای بازی واقعی!

6. او بازی کردم – این فیلم تواریخ دبیرستان ارشد عیسی Shuttlesworth بهترین کالج بسکتبال چشم انداز در کشور او به عنوان معاملات با فشار از پدر خود و دختر را که در حال تلاش برای نفوذ در تصمیم گیری خود را به نفع خود. ری آلن است که انتخاب ایده آل برای Shuttlesworth چون آلن بود Shuttlesworth در زندگی واقعی چند سال قبل از آن است. چگونه بسیاری از بازیگران می تواند که ادعا می کنند ؟

5. هشت مردان – بهترین قسمت از فیلم بود که آنها سعی می کنید برای dumb آن را برای تلفن های موبایل – آنها ساخته شده است یک نقطه به دنبال داستان آن را به عنوان گفته شد در این کتاب است. این بدان معنی است که آن را تا به حال احساس می کنید از یک فیلم مستند است که احتمالا به همین دلیل این فیلم است't که محبوب اما درست طرفداران ورزش را درک خواهد کرد که آنچه آنها در حال گرفتن نزدیک به حقیقت است.

4. میدان رویاها – این فیلم خواهد شد درخواست تجدید نظر به طرفداران ورزشی و غیر ورزشی طرفداران به طور یکسان. طرفداران ورزش را دوست دارم چگونه کار می کنند در جو Shoeless و کلاسیک دیگر بزرگان است. غیر ورزشی طرفداران قدردانی سفر فوق العاده است که ری طول می کشد برای ساخت این میدان از رویاهای خود را. “اگر شما آن را ساخت او خواهد آمد” یکی از فیلم های بزرگ و به نقل از همه زمان.

3. هنگامی که ما پادشاهان – I'm بیش از حد جوان به یاد علی به عنوان یک جنگنده اما این فیلم واقعا عظمت خود را نشان می دهد. فورمن جنگنده برتر اما علی با استفاده از شوخ طبعی خود را به شکست فورمن در “سر و صدا در جنگل” یکی از بزرگترین دعوا همیشه.

2. روروک مخصوص بچه ها کوچک – اگر شما همیشه نیاز به پمپ تماشای این فیلم. هیچ چیز به نظر می رسد غیر ممکن است بعد از دیدن مربی نورمن دیل رهبری تیم خود را به ایالت ایندیانا قهرمانی.

1. طبیعی – من خود را به دی وی دی های طبیعی و I've دیده می شود این بار بیشتر از من می توانید به یاد داشته باشید. در عین حال هر زمان که من آن را ببینید در تلویزیون من بلافاصله توقف و تماشا کنید. آن مجذوب خود من مثل چند فیلم انجام دهید. روی هابز می شود که احتمال دوم که همه ما می خواهیم. او این استعداد را به بهترین پارچ اما تا به حال آن را دور گرفته شده توسط یک تیرانداز مرموز. سال بعد او دوباره به عنوان یک outfielder و منجر تیم خود را به بالای لیگ با معروف خود “در تعجبم که پسر” خفاش.

[ad_2]