این “نمی خواهم” اپیدمی بر اساس راز قانون جاذبه

[ad_1]

آیا تا کنون فکر چرا که “راز قانون جذب” کار نمی کند برای شما ؟

واقعا همه ناشی از برخی از قوانین ساده از طبیعت انسان…

واقعیت این است که ما در نهایت مصرف با غریزه بقا…

برای مثال اگر من و شما راه رفتن بودند همراه و ما شاهد یک روزنامه با تیتر “آفتابی زیبا روز پیش رو”… ما احتمالا فقط لبخند بزنید و نگه دارید در رفتن.

اما در صورتی که تیتر شد و گفت: “طوفان بزرگ آینده” – و فرض کنید که مربوط به منطقه ما به خوبی از ما احتمالا می خواهم به خرید روزنامه! چون این ماده از آنچه ما نیاز داریم که جایگزین آنچه که ما فکر می کنم ما می خواهیم.

و یک دلیل وجود دارد که. ما همه متصلند برای آگاهی از چیزهایی است که ممکن است به ما صدمه دیده است – بنابراین ما می توانید زنده ماندن. ما می خرید که کاغذ را از نیاز به آماده برای ایمن ماندن در طوفان.

در حال حاضر اجازه دهید فکر می کنم در مورد چیزهای دیگر در زندگی ما است که ما همواره فکر ما را “امن”. چگونه اغلب ما بررسی صورتحساب های ما و فکر ما بدهی ؟ چگونه اغلب ما فکر کردن در مورد آنچه که ما نیاز به انجام به نگه دارید از گرفتن بیمار ؟

نگرانی ما در مورد نشستن در کنار این مرد روی هواپیما که سرفه نگرانی ما در مورد چگونه به آمده تا با کمک های مالی به پرداخت صورتحساب خود را از ما نگرانی در مورد چگونه است که جدیدتر جوان کارمند که به نظر می رسد به آن همه با هم می تواند جایگزین ما… نگران, نگران, نگران باشید.

از این رو, ما, در, اثر, اجازه می دهد که راز قانون جاذبه به کار در برابر ما!

ما همه شنیده ایم در مورد قدرت فوق العاده ای از مراقبه است. اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد آن نگران است که واقعا منفی دارو! آن را با قرار دادن تمام افکار خود را و عواطف و احساسات را به بدترین نتیجه ممکن!

البته ما نمی توانیم تمام زندگی در یک جهان باد صبا و پنهان ما سر در شن و ماسه. ما نیاز به حفاظت از خودمان است. اما وجود دارد یک تعادل خوب برای حفاظت از خود و ماندن مثبت است.

چگونه شما می توانید به نوبه خود که “نمی خواهم” اپیدمی نسبت کار به نفع خود را با راز قانون جاذبه?

چهره خود را در مسائل سر در قبول آنها و اتخاذ یک برنامه را به شما احساس راحتی. اتخاذ بودجه و یا بهداشت و سلامتی استراتژی است که برای شما کار می کند و با آن چوب و نگه داشتن شما تمرکز در نتیجه — به عنوان اگر شما آن را در حال حاضر.

چگونه به استفاده از راز قانون جاذبه را به نفع خود…

همانطور که در بالا ذکر شد مردم به سمت منفی. ما را متوقف و نگاه هنگامی که ما می بینیم یک تصادف در جاده ها است. ما زمان رسانه های خبری به طور مداوم انفجار در مورد آنچه که سیاستمداران ما اشتباه بود – و ما گوش.

به همین دلیل است که رسانه های انفجار که همه منفی?

چرا که آنچه که به فروش می رساند! (به یاد داشته باشید “طوفان بزرگ آینده” روزنامه ذکر شده در بالا?)

حالا تصور کنید که اگر شما برداشت که روزنامه خواندن آن کشف آنچه شما می توانید انجام دهید برای آماده سازی و سپس کشف یکی دیگر از راه برای مطمئن شوید که شما هرگز به نگرانی در مورد طوفان دیگری دوباره.

بدیهی است که کسی را ثروتمند شدن با شیر “را نمی خواهید اپیدمی” از ما است. چرا که نه اجازه دهید آن را به شما خواهد بود ؟ شما در حال خواندن این دلیل که شما فکر می کنید یادگیری در مورد “نمی خواهم اپیدمی” بود و جالب تر از شنوایی که به سن پیر “راز قانون جذب” چیز دوباره گفتن شما – دوباره – که شما می توانید داشته باشد و یا انجام هر کاری شما می خواهید.

و شما می توانید. اما این چیزی است که شما جذب شدند آن بود ؟ شما می خواهید برای پیدا کردن در مورد که چیز منفی.

بنابراین وقتی که می آید به بازاریابی خود را دریافت کنید توجه خوانندگان با اعلام منفی و سپس آنها را خوشحال اما تبدیل آن منفی به یک نتیجه مثبت. و اجازه دهید راز قانون جاذبه کار به نفع شما اجازه می دهد خواننده خود را به دانستن نقاط منفی از شما و چگونه شما را قادر به نوبه خود آنها را به مثبت.

[ad_2]