ایجاد یک رابطه – مراحل پرورش روابط پایدار

[ad_1]

یک رابطه یک دولت متصل بودن. هر فرد است که ما در عبور از مسیرهای با برگ به تصور در ما به عنوان ما به آنها. در کسب و کار آنها می گویند مهمی در موفقیت است “نه آنچه شما می دانم اما که شما می دانید.” که گفته است که تنها نیمی-اگر کسی شما را می داند و شما یک رابطه خوب با آنها است که می تواند به شما صدمه دیده است راه بیش از آنها را نمی دانستند شما.همه در همه ،

در اوایل زندگی ما شروع به ملاقات با مردم و تشکیل روابط. به عنوان بزرگسال, ما که هستیم اما ما هنوز نیاز مردم و روابط برای زنده ماندن. در اینجا برخی از مراحل برای کمک به شما در تنظیم روابط مثبت با مردم شما را ملاقات کند.

1. لبخند.

ما تنها یکی از اولین برداشت پس از آن یکی خوب. لبخند نیست کسی صدمه دیده است. حتی اگر شما احساس بد یا تاکید خندان همچنین می توانید به شما کمک کند. قانون جاذبه است. اگر شما خوشحال به نظر می رسد و دعوت از مردم می خواهید برای گرفتن به شما می دانید.

2. گوش دادن زمانی که مردم صحبت کنید.

همه مردم مهم هستند و می توانید با اضافه کردن ارزش به زندگی خود را. گاهی اوقات مردم صحبت کردن دریچه و گاهی اوقات آنها می خواهند مشاوره. بدون توجه به آنچه آنها می خواهند شما را به آنها احساس مهم واقعا گوش دادن به آنچه آنها می گویند. مردم را فراموش کرده ام آنچه شما گفت و حتی آنچه شما انجام, اما آنها همیشه به یاد داشته باشید که چگونه شما را احساس. گوش دادن به بخشی از آنها را به احساس خوب است.

3. افتخار کلمه خود را.

انجام آنچه شما می گویند شما در حال رفتن به انجام هر آنچه در آن است. برقراری ارتباط اگر شما قادر به انجام وعده خود را. تجلیل کلمه خود را نشان می دهد و اطمینان است. قابل اعتماد بودن می رود راه طولانی در کسب و کار دوستی و روابط عاشقانه.

4. همیشه صادق باشید.

گاهی اوقات آن را سخت به بگویید که حقیقت زمانی که شما فکر می کنم حقیقت این است که رفتن به صدمه زدن به شخص و یا فرد شما را در نور منفی. اما گفتن حقیقت می گوید فرد است که شما در حال خرید و فروش است که شما آنها را احترام. اگر حقیقت این است که مضر سعی کنید برای پیدا کردن کلمات برای بیان آن که نرم کردن ضربه. زمانی که فرد بیش از صدمه زدن به آنها را از صداقت شما قدردانی. صداقت نژاد اعتماد در روابط است.

5. نگه دارید خودتان را پاسخگو باشد.

ما همه انسان هستند. هیچ کس کامل نیست. گاهی ما اشتباه است. عذر خواهی لازم برای حرکت رو به جلو با رابطه. اگر شما به اشتباه اعتراف است که شما به اشتباه و عذرخواهی می کنیم. پاسخگویی همیشه بهتر است دریافت از defensiveness.

ایجاد روابط یک چالش است اما می تواند تقریبا همیشه می تواند به نفع هر دو طرف است. هنگام ملاقات افراد جدید لبخند در آنها. گوش دادن به مردم زمانی که آنها صحبت کنید. واقعا گوش دادن. یک فرد قابل اعتماد است که افتخارات خود کلمه. صداقت بهترین سیاست است و پاسخگویی است که همیشه به خوبی دریافت.

[ad_2]