ایجاد هدف خود را طرح Part 1: نکاتی از زندگی معمار

[ad_1]

شما تا بحال به تماشای مردم به دنبال در یک طرح? انجام آن را خودتان است ؟ آن را همیشه به نظر می رسد مانند یک تجربه فوق العاده – ریختن بیش از جزئیات حرکت از بزرگ به کوچک ترین جزئیات و بازگشت دوباره است.

در گذشته من نوشته ام در مورد هدف نقشه برداری و در حال حاضر من تغییر زبان من در اطراف اهداف به ایجاد یک طرح. چرا ؟ یک نقشه به شما نشان دهد که چگونه می توانید از یک مکان به مکان دیگر و این یک چیز خوب است, اما آن را به من اعتصاب که یک طرح می تواند حتی بهتر است. یک طرح به شما نشان می دهد چه نقطه نهایی خواهد شد شبیه به – شکل و اندازه و موقعیت نسبی از هر اتاق. یک طرح می تواند تعدیل شود. این هر دو شخصی و ملموس است. این جایگاه هدف خود را در بقیه عمر خود را به جای به سادگی به شما جهت رسیدن به یک مقصد.

هر GPS و یا نقشه برداری دستگاه شما چند سوال در مورد سفر خود را – که آیا شما در حال حاضر ؟ که در آن شما می رویم? چگونه شما در حال سفر (راه رفتن در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی رانندگی)? آیا شما می خواهید سریع مسیر یا منظره یکی است ؟ وجود دارد سوال درگیر در ایجاد یک طرح به عنوان به خوبی. چگونه می خواهد این ساختار بود ؟ هر اتاق ؟ چگونه بسیاری از اتاق من می خواهید ؟ چگونه اتاق مناسبات?

در این مقاله بیایید تمرکز بر روی ساختار کلی. چه چیزی شما را به عنوان به طور کلی اندازه و شکل هر آنچه شما در ساختمان ؟ این است که به طور کلی نام یک هدف فراگیر. آن را به یک نقطه پایان. فکر می کنم این هدف فراگیر خود را به عنوان تصویر ذهنی خود را تکمیل ساختمان (پروژه). چگونه است آن ؟ چگونه بسیاری از داستان ؟ چرا وجود دارد ؟ چگونه شما از آن استفاده کنید ؟ شاید ساده ترین راه برای پاسخ به این پرسش است که با استفاده از یک ثابت هدف-تنظیم فرمول: S-M-A-R-T اهداف است.

نوشتن بزرگترین هدف شما می توانید از فکر می کنم – یک هدف کشش – چیزی که قطعا گسترش منطقه راحتی خود را. در حال حاضر آن را چک کنید در برابر هوشمند ضوابط و نیشگون گرفتن و کشیدن دور تا زمانی که آن را به عنوان روشن و قوی به عنوان امکان پذیر است. اگر شما واقعا حس خوب از آنچه به اتمام ساختمان به نظر می رسد مانند آن خواهد شد سخت برای برنامه ریزی اتاق های فردی.

در اینجا معیار:

S – خاص – آیا شما شده است به عنوان خاص که ممکن است ؟ شما می توانید وضوح تصویر این ساختار? این خانه در مرتع پرورش احشام یک کلبه ساحل, یک قلعه در سوئیس? شاید شما می خواهید برای ایجاد کامل آپارتمان در منهتن با بازدید از یک پارک و آب تکمیل خدمات دربان سه اتاق خواب و یک اتاق کتابخانه اتاق ناهار خوری رسمی یک صبحانه قطعه زمین پیش امده یک اتاق رختشویي, بالکن منطقه به اندازه کافی بزرگ برای سرگرم کردن حداقل 6 نفر سه و نیم حمام و سرویس بهداشتی و یک دولت از هنر و آشپزخانه در چهار بلوک اصلی حمل و نقل عمومی. که بسیار خاص است. به عنوان یک کسب و کار هدف آن ممکن است: در بعد از 24 ماه, من می خواهم برای ساخت یک مربیگری و مشاوره کسب و کار با پتانسیل بالا انجام مرفه زنان که می خواهند برای قرار دادن در زمان و انرژی خود را برای ایجاد ایده آل زندگی و/یا کسب و کار و من می خواهم به یک درآمد ثابت از $1 میلیون نفر از خدمات مستقیم و 1 میلیون دلار از درآمد انفعالی در حالی که کار بیش از 20 ساعت در هر هفته بیش از 30 سال در هر سال است.

M – قابل اندازه گیری – می تواند به شما ساخت واقعی و قابل اندازه گیری معیارهای به هدف خود را? مثال بالا باید اقدامات – تعداد اتاق نوع اتاق ارقام دلار برای درآمد, زمان, ارقام چقدر کار استاندارد برای مشتریان.

یک دست یافتنی – این چیزی است که شما در واقع می توانید انجام دهید ؟ نمی توانید به جزئیات در اینجا – شما خواهید بود در حال توسعه زیر اقدام و اهداف برنامه های بعد. این چیزی است که شما احساس راحتی ایجاد یک طرح عمل در اطراف ؟ این طرح برای چیزی است که شما می توانید ساخت ؟

R – واقعی – می توانید این در واقع اتفاق می افتد ؟ شما می توانید نمونه هایی از آنچه شما می خواهید برای ساخت ؟ من در آپارتمان بسیار شبیه به یک توصیف کردم; من می دانم که کارآفرینان که کسب و کار را توصیف کردم. من می دانم که این ها چیزهایی است که می تواند – و انجام وجود داشته باشد.

T – موقع و زمان-قاب – آیا این زمان مناسب برای من به کار بر روی این هدف ؟ آیا من باید یک ایده واقع بینانه از چه مدت طول خواهد کشید ؟

اگر شما بوده ام به پرداخت توجه دقیق به نمونه شما متوجه خواهید شد که این برای اولین بار است و نه زمان-قاب اگر چه آن ممکن است به موقع. حمایت از اهداف اتاق در این طرح – که باید قبل از ایجاد یک چارچوب زمانی تعیین می شود برای این هدف است. مثال دوم اگر چه هر دو به موقع و در زمان و قاب. این است رانده شده توسط میل و پژوهش است. حمایت از اهداف همه باید قاب زمان پس از آن امکان پذیر خواهد بود تا ببینید که چگونه به سرعت این را می توان ساخته شده است. این یک شروع عالی. شما در حال حاضر به طور کلی شکل و می توانید شروع به تکمیل طرح خود را. در مقاله بعدی ما جسم خود را subgoals – تعداد اتاق در طرح خود را.

[ad_2]