اویل سپراتور و مایع شکن

ولی سیال مبرد چون حالت گاز دارد و مولکول‌های آن وزن کمی دارند معلق می‌مانند. طی این فرآیند روغن از سیال جدا می‌شود و در مخزن انتهای سپراتور ذخیره می‌شود. وقتی گنجایش اویل سپراتور کستل از روغن کامل شد و به شاخص شناور این دستگاه برسد، شیر تخلیه روغن باز می‌شود.

اویل سپراتور کستل چیست

برای جدا سازی این روغن از مبرد از اویل سپراتور کستل یا جدا کننده روغن استفاده می شود. به صورت کلی می توان گفت که سه قسمت اصلی اویل سپراتور کستل سردخانه شامل بدنه، صفحه فلزی و شناور کننده یا فلوتر هستند. می توان گفت که این عملکرد باعث صرفه جویی در مصرف روغن شده و در نتیجه بازگشت آن به کمپرسور، عملکرد آن را بهبود می بخشد. برای جدا سازی ذرات روغن از جریان سیال مبرد، در موقع خروج از کمپرسور، از اویل سپراتور استفاده می شود. این بخش از سیستم های برودتی در قالب یک صفحه فلزی ساخته می شود.

ما اگر می خواهید از کوکی ها امتناع ورزید ، کاملاً احترام می گذاریم ، اما از اینكه دوباره از شما سؤال نكنیم مجدداً با مهربانی به ما اجازه می دهیم كیكی را برای آن ذخیره کنیم. شما می توانید در هر زمان امتناع کنید یا از کوکی های دیگر برای تجربه بهتر استفاده کنید. اگر از کوکی ها امتناع کنید ، ما تمام کوکی های موجود در دامنه ما را حذف خواهیم کرد.

انواع برند اویل سپراتور

در واقع شناخته شده ترین و مطرح ترین برند در زمینه برودتی می باشد که از سال 1961 شروعبه کار کرده است . در هنگام نصب اویل سپراتور کستل باید دقت شود که قطر لوله ای که به اویل سپراتور کستل متصل می‌شود با قطر لوله خروجی از کمپرسور یکسان باشد. برای اینکه برری کنید که آیا اویل سپراتور به درستی کار می‌کند یاخیر بهتر است در مسیر برگشت آن از سایت گلس یا رسیور استفاده شود. • سبب حذف کامل روغن از مجرای لوله ها و صفحات اواپراتور و کندانسور شده و افزایش عملکرد سیستم را به دنبال دارد. برای اینکه اویل سپراتور حداکثر راندامان را داشته باشد بهتر است آن را در نزدیک ترین حالت به کمپرسور نصب نمود تا از دمای دهش استفاده کند. روغنی که در اویل سپراتور جمع می گردد به کارتل کمپرسور بر می گردد و علاوه بر روغن کاری قطعات موجب صرفه جویی در مصرف روغن نیز شود.

شرکت گذرگاه صنعت و تجارت تامین کننده انواع اویل سپراتور کستل یا جداکننده روغن سردخانه و همچنین برند های داخلی و خارجی و همچنین سایر قطعات مورد استفاده در سیستم برودت و تجهیزات جانبی سردخانه می باشد . به منظور استعلام لیست قیمت اویل سپراتور شروغن کستل می توانید از طریق راه های ارتباطی با گذرگاه صنعت و تجارت در ارتباط باشید . همانطور که گفتیم از اویل سپراتور کستل برای جدا سازی روغن در خروجی کمپرسور استفاده می‌شود.

سپس هوا از طریق یک خروجی که در زاویه سخت قرار دارد از ورودی خارج می شود و از فیلتر خارج می شود. هوا می تواند این چرخش را ایجاد کند ، اما روغن نمی تواند باعث افتادن آن در فیلتر شود. فشار پایین ظرف فیلتر را به آن اضافه کنید و قسمت بزرگی از روغن به طور موثر از بین می رود.

 

محل نصب اویل سپراتور

 

این گروه با ارائه کالای با کیفیت در زمینه تجهیزات برودتی و سردخانه صنعتی و قیمت منصفانه سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند. روغن برگشتی از اویل سپراتور وارد رسیور یا کارتر کمپرسور شده و باعث روغن کاری قطعات متحرک و در نتیجه افزایش طول عمر کمپرسور می شود. جداساز یا اویل‌سپراتور روی خط لوله و بین کندانسور و کمپرسور نصب می‌شود. این دستگاه مخلوط روغن و سیال مبرد را توسط یک فرآیند فیزیکی و نیروی وزن از یکدیگر خدا می‌کند. دو مزیت مهمی که این دستگاه در حذف روغن دارد، جلوگیری از وارد شدن آسیب‌های آینده به سیستم بوده و باعث افزایش کارایی کمپرسور می‌شود.