اوج تجربه – پول و ثروت و رفاه توسط دکتر لوید Glauberman

[ad_1]

پول و ثروت و رفاه – اینها برخی از بهترین چیزها در زندگی است. برای بسیاری از مردم پول یک مشکل بزرگ نیست چرا که از آنچه در آن است اما به دلیل فقدان آن است. بدون پول و فرزندان خود را از گرسنگی مردن و شما را بی خانمان. در اوج تجربه – پول و ثروت و رفاه و دکتر Glauberman با استفاده از تکنیک های تخصصی است که به معنای واقعی کلمه هیپنوتیزم ذهن ناخودآگاه خود را بدون تحقق آن.

استفاده از Hypno-محیطی درمانی چیزی است که کمک می کند تا جلو آوردن نتایج مثبت است. آن انجام شده است با ارائه تعدادی از پیشنهادات مثبت با گفتن یک سری از داستان در همان زمان. ذهن انسان به طور طبیعی برنامه ریزی برای هضم این داستان است اما خوشبختانه (حداقل در این مورد) قادر به. ذهن خودآگاه است و سپس غیرمنتظره و سپس هر دو بدن و ذهن را به عمیق, آرام, حالت ناخودآگاه است.

راه که ذهن خود را به این اطلاعات هنگامی که این فرایند رخ می دهد کاملا متفاوت از راه آن تلاش برای درک روزمره اطلاعات است. مهم از ذهن خودآگاه خود را به دست آورد با استفاده از دو القای حسی بیش از حد تکنیک های. این چیزی است که اتفاق می افتد در همه زمان ها در زندگی روزمره اما متاسفانه فراهم می کند با یک پیام منفی است که باعث ایجاد شک و اضطراب و ترس و تولید شکست و انفعال.

پیام های ارائه شده در حال مثبت و معنی پیام های مثبت به مغز است. آن است که توصیه می شود که در حالی که گوش دادن به قله تجربه – پول و ثروت و رفاه است که شما به پوشیدن یک جفت هدفون به طوری که شما می توانید بهتر شنیدن آرام آرام صدای همراه با موسیقی آرامش بخش در پس زمینه. آرام صداها و موسیقی آرام کمک خواهد کرد هدایت شما را به یک مقدار آرام تر دولت از آگاهی و کمک به شما برای باز کردن دروازه به ذهن ناخودآگاه خود را با قرار دادن قدرت آینده خود را در دست خود را.

افرادی که به اندازه کافی پول ندارد همیشه تاکید کرد. آنها می توانید ببینید برای درختان جنگل. به جای فکر کردن در مورد آینده خود آنها قادر به این دلیل که آنها بیش از حد شلوغ به فکر کردن در مورد چگونه آنها خود را کنار باک به جای بعدی خود ثروت. افرادی که واقعا مرفه نگران نباشید در مورد چگونه بعد قبض را پرداخت کنید و یا اینکه آیا یا نه آنها را به یک مکان برای زندگی آینده اندکی. آنها می دانند که چگونه به پول و حتی بهتر از آنها می دانند که چگونه برای رسیدن به شکوفایی در تمام زمینه های زندگی است.

اوج تجربه – پول و ثروت و رفاه با تمرکز بر استفاده از دکتر Glauberman را از 30 سال تجربه برای کمک به تولید موفق و تغییرات مثبت در زندگی خود را. هر سری طول می کشد حدود 30 دقیقه را فراهم می کند و تمام راهنمایی های مفید و اطلاعات مورد نیاز برای شما شروع به ایجاد تغییرات اساسی در زندگی خود را در حال حاضر.

در گذشته وجود دارد هیچ نگرانی در مورد پول و جهت شما به رهبری در. چرا که از تکنیک های مورد استفاده شما شخصا قادر به پیدا کردن پاسخ خود را شناسایی اهداف خود قرار داده و تمام افکار خود را به عمل به دلیل ذهن و طرز تفکر تغییر کرده است. پیر الگوهای فکری هستند و از پنجره به بیرون پرتاب هموار کردن راه برای تغییر شما نیاز به ایجاد آینده ای روشن تر برای خودتان.

[ad_2]