انهدام هفت باند بزرگ توزیع مواد مخدر

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سردار رحیمی در حاشیه اعلام کشف بیش از ۲.۵ تن مواد مخدر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ادامه مبارزه بی‌امان و پیگیر پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر، همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر طی دو ماه گذشته موفق شدند یک باند حرفه‌ای را که از مرز‌های شرقی مواد مخدر وارد پایتخت می‌کردند، شناسایی کنند.

وی ادامه داد: پلیس خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی موفق شد از این باند یک تن و ۵۵ کیلوگرم مواد مخدر کشف و چهار نفر را دستگیر کند که بیشتر مواد کشف شده، شامل تریاک و شیشه است.

سردار رحیمی گفت: از ابتدای سال جدید تاکنون ۲.۵ تن مواد مخدر کشف شده که افزایش ۲۳۰ درصدی  در مقایسه با سال گذشته داشته است.

 

رئیس پلیس پایتخت در باره آزاد سازی تعدادی از معتادان متجاهر بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به جهت پیشگیری از ابتلای این افراد به بیماری، هفت هزار نفر معتاد متجاهر در طول اسفند آزاد شدند که پیگیر جمع‌ آوری آن‌ها هستیم.

وی درباره جمع‌آوری معتادان متجاهر اظهار داشت: ما از ابتدای سال پیگیر هستیم و جلساتی در استانداری برگزار شد.

 

مردم بدانند که ما آمادگی جمع‌ آوری این افراد را داریم، اما تلاش‌های ما منجر به نتیجه نشده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه خوشبختانه روزانه ۱۰ هزار ماسک برای استفاده سایر مردم در مرکز مهر سروش ساخته می‌شود، گفت: خوشبختانه تاکنون کسی از معتادان متجاهر مرکز مهر سروش، بیمار نشده است.

سردار رحیمی افزود: از ابتدای سال تاکنون حدود ۳۰ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر و دستگیری و ۱۲ درصد افزایش وقوع جرم در تهران داشته‌ایم.

رئیس پلیس پایتخت درباره انتشار نماهنگی از یک خانم در فضای مجازی که حرف‌های ناشایست می‌زند، گفت: این فرد با کار‌های اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شد. این خانم دچار مشکل روحی و روانی و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته است.

[ad_2]

Source link