افزونه المنتور پرو [آپدیت مهر 1400]

افزونه Elementor Pro یا المنتور پرو توان مندترین افزونه صفحه ساز حالا حاضر جهان که اساسی بیش از 5 میلیون کارگزاری فعال در سال 2020 به تیتر بهترین صفحه ساز وردپرس انتخاب شده است.

افزونه المنتور پرو

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.

المان های حرفه ای المنتور پرو

المان های حرفه ای و انعطاف پذیر افزونه المنتور فارسی مسلما نقش بسزایی در پیشرفت و پرورش سریع آن در دربین کاربران وردپرس ایفا کرده می باشد اما امکانات اختصاصی به شخص این افزونه وردپرسی به همین دو آیتم ختم نخواهد شد!
 در ادامه توضیحات همت خوا‌هیم کرد شما را بهتر اهمیت امکانات همین افزونه آشنا کنیم.

امکانات المنتور پرو

المنتور پرو

•    المنتور Pro دارای تمپلیت های آماده بسیار زیادی دارد
•    کتابخانه قالب های آماده المنتور که مهم تنوع بیش از 750 قالب – سربرگ – پاورقی و .. دارد
•    فونت و آیکون های سفارشی
•    سرعت بالا در کنار امکانات فراوان نسبت به دیگر صفحه ساز ها
•    رابط کاربری المنتور پرو
•    ابزارک های فراوان المنتور پرو
•    ویرایشگر زنده المنتور

دانلود افزونه صفحه ساز اصلی فونت و آیکون های سفارشی به صورت پیشفرض افزونه elementor پرو اصلی صدها آیکون منحصر می باشد که امکان استفاده از آن ها را در وب سایت شما محیا می نماید ولی چنانچه نیاز داشته باشید می توانید بسته های آیکون را به شکل سفارشی و دوچندان بی آلایش بر روی آن کارگزاری کنید، همچنین امکان بیش تر نمودن فونت های سفارشی در این افزونه وجود دارد. همین قابلیت در نسخه رایگان المنتور وجود ندارد.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.

فونت های سفارشی افزونه المنتور پرو امکان های مهم خرید المنتور اورجینال می قدرت گفت استدلال محبوبیت افزونه المنتور پرو خصوصیت های منحصربه‌فرد بفردی می باشد که همین پلاگین دارد.
 در ادامه این ویژگی ها بیان می شوند.

سرعت بالا در کنار امکانات فراوان نسبت به دیگر صفحه ساز ها

سرعت بالا و سبکی افزونه elementor pro شعار المنتورسبکی و تاکید بر سرعت فوق العاده این افزونه است.
بخش اعظمی از کاغذ سازها هنوز نتوانسته اند در کنار قابلیت های شبیه به چنین سرعتی دست یابند.
اهمیت کلیک برروی سوییچ ویرایش حساس المنتور در ورقه ها، رابط کاربری افزونه پس از یک‌سری ثانیه برای شما نمایش دیتا می شود.

رابط کاربری المنتور پرو

رابط کاربری و ویرایش تماما زنده صفحه ها در المنتور پرو اینکه کاغذ سازی امکانات فوق العاده متعددی داشته باشد ولی کارکردن با آن طاقت فرسا باشد، نمی تواند تجربه خوبی برای کاربران داشته باشد.
رابط کاربری المنتور به سادگی طراحی شده هست به طوری که هر کاربر تازه کار می تواند به المان ها (ابزارک) دسترسی داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.

ابزارک های فراوان المنتور پرو

بعد از آن از بیش تر شدن همین همین ابزارک ها، تب های تغییر‌و تحول استایل در دسترس عضو قرار می گیرد.

ویرایشگر زنده المنتور

یکی از دیگر از امکان های ویژه افزونه Elementor Proامکان طراحی یا این که ویرایش صفحه ها به صورت زنده است، به دسته ای که کل تغییراتی که در لحظه تولید می کنید را می توانید مشاهده کنید.
درنتیجه نیازی به فرش یا عوض کردن تب مرورگر نخواهد بود.
این قابلیت، شتاب شما را در طراحی صفحات مضاعف ارتقا می دهد. همین به این معنی که شتاب بالا در طراحی صفحات. خرید کردن المنتور و دسترسی به بیش از 80 المان مهیا با دانلود و نصب المنتور پروبه بیش از 80 المان مخصوص به فرد دسترسی خواهید داشت.

ابزارک های متمایز المنتور

در هر بخش ابزارک های متمایز مثل تصاویر، دکمه، لیست قیمت ها، اسلایدها، توضیحات، نقل عهد و پیمان ها، پست های وبلاگ، نظرات کاربران، سبد خرید کردن محصولات، نقشه گوگل و … در دسترس میباشد که نیاز یک طراح را برای تولید صفحات سفارشی مرتفع می کند.
 اگر پوسته سایت شما از افزونه های برگه ساز دیگر مثل ویژوال کامپوزر به شکل پیشفرض به کار گیری می کند نگران نباشید!

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.

تعامل بالای المنتور پرو

افزونه المنتور پرو تعامل بسیار بالایی اصلی پوسته های پیشرفته وردپرس داراست و به مهربانی در کنار افزونه های کاغذ ساز دیگر بدون مشکل در کارایی آن ها کار خواهد کرد. به جهت داشتن امکانات عمده می توانید از افزونه های جانبی المنتور هم به کار گیری نمایید.

المان های افزونه المنتور افکت های انیمیشنی جالب در Elementor در کاغذ ساز المنتور پرو افکت های انیمیشنی خاصی وجود دارد که مثل آن در هیچ افزونه ی دیگری تا بحال به کار گیری نشده است، افکت های جذاب به جهت نوشته – تصاویر و اسکرول که مهم استعمال از آن ها یک وب تارنما زنده و گرافیکی می توانید طراحی کنید.
علاوه بر همین برای هر کدام از المان های موجود می توانید در حالت هاور انیمیشنی در لحاظ بگیرید.

همین بنظر شما فوق العاده نیست! پارسی سازی تام المان ها همه المان ها به رخ تماما مفهومی به لهجه پارسی ترجمه شده اند, همینطور فونت زیبای ایران سنس جهت خوشگل سازی متن های بخش مدیریت به جهت اولین توشه به این افزونه اضافه شده است.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.

المنتور پرو، ساخت صفحه بدون نیاز به کدنویسی

افزونه المنتور پرو ساخت صفحه بدون نیاز به دانش کدنویسی در افزونه المنتور بدون حتی نیاز به یک خط کدنویسی فقط کلیدی استفاده از ورژن پرو همین افزونه می توانید یک سایت عالی طراحی کنید, مهم قابلیت ویژه کشیدن و رها نمودن المان ها و سناریو زنده طراحی در سمت دیگر به سرعت و مهم میزان مرغوب بودن مضاعف بالایی می توانید یک وبسایت از هر حیث ایده آل طراحی کنید.

به راحتی هر چه تمام تر ساختار و تقسیم بندی های دلخواه ساخت کنید بدون کوچکترین مشکلی در شرایط ریسپانسیو اهمیت کشیدن لبه ستون ها ترازو آن‌ها را تغییر تحول بدهید و حساس استعمال از المان های منحصر به فرد برگه خویش را طراحی کنید.

برای آموزش المنتور چه پیش نیازهایی ضروری دارم؟

شما برای یادگرفتن المنتور هیچ پیش نیازی واجب ندارید. همینکه وردپرس را بلد باشید به اندازه است.

آیا آموزش المنتور فیلم آموزشی نیز شامل می شود؟

بله. این راهنمای جامع فعالیت دارای المنتور هست که شامل فیلم آموزشی المنتور هم می شود.

آموزش المنتور به جهت چه افرادی اثرگذار است؟

تدریس جامع المنتور از سطح مبندی تا حرفه ای می باشد و به جهت کل افرادی که میخواهند طراحی تارنما اهمیت المنتور فرابگیرند موثر است.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.

آموزش المنتور

دارای اموزش المنتور و فراگیری کاربرد های عناصر المنتور می‌توانید تمام بخش‌های وب‌سایت را بدون هیچ محدودیتی طراحی کنید.
شتاب طراحی و بارگذاری صفحات در المنتور دارای هیچ افزونه‌ای مقایسه‌شدنی نمی باشد و روزگار لازم به جهت طراحی را کاهش می‌دهد.

پس اعضا می‌توانند از ایجاد وب‌سایت بنیادی کلیدی ویژگی‌های خاص طراحی لذت ببرند و در دوران صرفه‌جویی کنند. تمامی کاربران حتی کسانی که اصلی برنامه‌نویسی آشنایی ندارند، می‌توانند کلیدی آموزش افزونه المنتور تمامی برگه‌های وب‌سایت را فارغ از حتی یک خط کدنویسی طراحی کنند.
المنتور پرو تنها برای مبتدی ها نیست

بااین‌حال، افزونه المنتور پرو تنها برای اشخاص مبتدی نمیباشد و افزونه‌ای تماما متن‌باز (Open Source) است و اشخاص حرفه‌ای یا توسعه‌دهندگان هم میتوانند اهمیت آموزش تام المنتور همین قابلیت را برای خود آماده نمایند تا بتوانند به جهت اصلاح ظاهری موادتشکیل دهنده از کدهای CSS مخصوص خویش به کار گیری کنند. و از یک وب سایت رشته ای حساس بخش های تماما سفارشی لذت ببرند.

تدریس رایگان المنتور

تدریس طراحی وبسایت المنتور در این دوره مطابق پایانی تغییرات افزونه المنتور در سال 2021 می باشد. در همین عصر آموزشی طی 51 قسمت تمامی بخش های حساس و کاربری ورقه ساز المنتور توضیح داده می شود. آموزش عمل مهم المنتور تدریس المنتور وردپرس و یا طراحی تارنما حیاتی المنتور به زعم بعضی از اشخاص در مقابل یادگیری برنامه نویسی و طراحی وب تارنما کلیدی طرز های سنتی می باشد.

اموزش المنتور

البته نکته حائز اساسی این هست که المنتور نه صرفا در برعلیه همین طریق های سنتی میباشد بلکه بستری کاملا مهیا به جهت اشخاصی است که مهارت کامل در برنامه نویس را دارند. به دسته ای که اشخاص حرفه ای می توانند در کمترین روزگار ممکن همگی ایده ها و خلاقیت های خود را اخلاق و رفتار کنند.

افراد تازه کار هم این شرایط را پیدا می کنند به تنهایی همگی موردها یک وب سایت را ساخت کنند، پس المنتور بستری را آماده کرده می باشد که مناسب فن ای ها و افرادی می باشد که شناخت چندانی به دنیای وب ندارند. ولی حیث تیم ما این هست که افزونه المنتور انقلابی است در میدان طراحی وب تارنما و روشی نوین میباشد به جهت صرفه جویی در دوران بدون نیاز به چالش های سنتی و دغدغه های دیرین طراحی وب می باشد.

پس همگی اشخاص می توانند حیاتی آموزش جامع المنتور و مخصوص وب وبسایت ما مهارت کافی را کسب کنند.

در این دوره موارد زیر را یاد میگیرید :

•    آموزش تدریس تم بیلدر المنتور
•    آموزش کتابخانه المنتور
•    آموزش تولید منو در المنتور
•    آموزش ساخت فوتر المنتور
•    آموزش استفاده از قالب های اماده المنتور
•    آموزش طراحی لندینگ با المنتور
•    آموزش افزودنی‌ های المنتور

برای دریافت اطلاعات کامل درباره افزونه المنتور پرو و خرید آن به bit.ly/3c7Mfev  بروید.