اعلام تاریخ جدید کسب سهمیه دوومیدانی المپیک توکیو

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

فدراسیون جهانی دو و میدانی پس از مشورت با کمیسیون ورزشکاران و رئیسان کنفدراسیون‌های منطقه‌ای و هیأت اجرایی، مدت زمان کسب سهمیه المپیک توکیو از تاریخ ۶ آوریل تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۸ فرودین تا ۱۰ آذر ۱۳۹۹) را به حالت تعلیق در آورد.

بنا بر این تصمیم، در این مدت زمانی، هرگونه نتیجه به دست آمده در هر مسابقه به عنوان حدنصاب ورودی المپیک و یا رنکینگ جهانی پذیرفته نخواهد شد و اعلام رنکینگ جهانی و جایگاه ورزشکاران در این رنکینگ نیز به حالت تعلیق در خواهد آمد.

اگر وضع کنونی جهان به حالت نرمال و طبیعی خود بازگردد، مدت زمان کسب سهمیه از دسامبر ۲۰۲۰ (دی ماه ۹۹) از سر گرفته خواهد شد و تا ضرب الاجل جدید تعیین شده در سال ۲۰۲۱ که از سوی کمیته بین‌المللی المپیک اعلام شده است ادامه پیدا خواهد کرد.

بر این اساس، ورزشکارانی که از شروع زمان کسب سهمیه در سال ۲۰۱۹ موفق به کسب ورودی شدند به همراه ورزشکارانی که در مدت زمان کسب سهمیه تمدید شده موفق به دریافت ورودی خواهند شد، واجد شرایط حضور در بازی‌های المپیک هستند.

پایان مدت زمان کسب سهمیه بازی‌های المپیک برای ماده‌های پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر و ماراتن ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ و برای دیگر ماده‌ها ۸ تیر ۱۴۰۰خواهد بود.

مدت زمان کلی کسب سهمیه ماده‌ها به شرح زیر است:
ماراتن، ۵۰ کیلومتر پیاده روی: از ۱۱ آذر ۱۳۹۹تا ۱۰ خرداد ۱۴۰۰،
۱۰ هزار متر، ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی و ماده‌های ترکیبی: از ۱۱ آذر ۱۳۹۹ تا ۸ تیر ۱۴۰۰
دیگر ماده‌ها: از ۱۱ آذر ۱۳۹۹ تا ۸تیر ۱۴۰۰

[ad_2]

Source link