اضافه کردن راهنمای برای اینترنت پول – پولدار شدن کلیک توسط Marc Ostrofsky نقد کتاب

[ad_1]

پر مانند را شکرگزاری ترکیه

ساخت آنلاین پول است. بهت نمی کند که صدای عالی! آسان پول ، شاید آن می تواند با توجه به میلیونر اینترنتی پیشگام مارک Ostrofsky. در کتاب خود پولدار شدن کلیک کنید, Ostrofsky فراهم می کند چند پول در آوردن ایده ها و نمونه هایی از افرادی که استفاده از آنها را به پول آنلاین پول بزرگ است. علاوه بر این به چند صفحه از تمجید در کتاب (بیشتر از دیگر موفق بازاریابان آنلاین) این کتاب شامل 17 کامل فصل از روش ها به طور بالقوه به اینترنت پولی بازار. آقای Ostrofsky نیز به خواننده می دهد ورودی در حال توسعه یک طرز فکر برای رسیدن به این کسب و کار به علاوه بارهای از ارجاع به منابع برای ابزار و یا کسب اطلاعات بیشتر.

آنچه من در مورد این کتاب این است که این واقعیت است که در واقع تحویل کالا. روش ارائه شده روش های اثبات شده برای پول ساختن در اینترنت و Ostrofsky به شما می دهد اطلاعات کافی در مورد روش به حداقل خود را آغاز می باید به شما مایل به دنبال بیشتر است. بنابراین در رابطه با مقدار این کتاب یک دست پایین برنده است. اگر من نشستم و نوشت: از یک لیست از هر راه شما ممکن است قادر به ساختن پول در اینترنت از فروش شخصی اقلام در eBay به فروش نام دامنه میلیون دلار (خوب شاید این نام دامنه برای میلیون ها دلار نیست تا برای grabs دیگر – مگر اینکه شما در حال نگه داشتن چشم خود را بر روی آینده dotMobi دامنه) من فکر نمی کنم من می تواند تحت پوشش این زمینه بهتر از این کتاب می کند.

دیگر چیزی که من دوست داشتم در مورد این کتاب این است که منابع ارائه شده است. در هر روش شرح داده شده در کتاب Ostrofsky نشانی از یک کار خوب ارائه لینک به منابع برای ابزار و یا ارائه دهندگان خدمات است که با ارزش هستند برای مبتدی کارآفرین. علاوه بر این در پایان کتاب وجود دارد یک فصل کامل اختصاص داده شده به منابع و تامین کننده اطلاعات است.

چون پولدار شدن کلیک کنید بسته بندی شده با اطلاعات است که جدی lookers برای فرصت های اینترنت می تواند به نفع از من به شدت آن را توصیه. من این را تحسین نویسندگان سبک در حال حاضر مهم فرآیندهای کلیدی در آسان به دنبال شماره توالی و یا با نقاط گلوله. به عنوان کسی که بار خوانده شده حجم بالا از ویژگی های اطلاعات در وب و یا در کتاب ها آن است که طراوت برای دیدن مراحل را به تکه های کوچک است که آسان به خواندن و هضم است. این کتاب نیز شکسته به زیر فصل پس از آن می رود و خیلی سریع و برای کسانی از ما که تنها ممکن است علاقه مند در یک روش خاص یا دو کتاب گذاشته است به راحتی جای آنها را. من این کار را توصیه نمی البته از آنجا که شما نمی خواهد ارزش پول خود را از این کتاب تنها با گیلاس چیدن یک روش یا دو.

در حال حاضر من دانه نمک

با وجود توصیه من این کتاب را به نمایشگاه هشدار برای هر کسی که با دست خود ماند “خرید” را فشار دهید در آمازون; من می خواهم به اشاره به چند چیز من نمی خواهم در مورد این کتاب.

اول – اگر چه این کتاب به نظر می رسد سازمان در استاندارد Microsoft Word طرح با عناوین و زیر عناوین با متن به آن متصل گاهی اوقات این سازمان از نویسنده این افکار کمی البته. برای مثال در این فصل با عنوان “جمع آوری پرداخت های خود را سریع و آسان” نویسنده می شود به جمع آوری پرداخت با کارت های اعتباری و با استفاده از افت حمل و نقل و غیره. خیلی خوب. اما پس از آن درست در میان است که او ارائه یک نمودار جریان و یک مفهوم در مورد پایگاه داده بازاریابی و مذاکرات در مورد مقدماتی و آگهی فروش. چه ؟ چه این را با گرفتن پرداخت می شود ؟ من نمونه هایی از این اضافه کردن سبک نوشتن در سراسر کتاب است که می تواند بیشتر نسبت به بد ویرایش از بد نوشتن اما در هر صورت آن را به دور از جریان بسیار کمی.

دوم – شما می توانید از طریق این کتاب بدون احساس کمی snookered یا نه. به وضوح بسیاری از منابع ارائه شده توسط نویسنده باید به دست آمده توسط یک لینک به وب سایت خود را. بدون شک در این است که برای یک پولی وابستگی به آن اشاره شده محصول و یا خدمات است. در حالی که کتاب است در مورد ساخت آنلاین پول است و من نمی توانم تقصیر نویسنده برای تلاش به پول او به عنوان پیشنهاد به شما که خواننده آن خواهد بود تا طراوت را به خواندن یک کتاب در مورد بازاریابی آنلاین و یا کسب درآمد است که واقعا در نوع دوستانه از نویسنده (مثل آنها ادعا می کنند آنها هستند.) “من ساخته شده, بنابراین من می خواهم به پشت, blah, blah, blah…..” اشتباه نکنید در مورد آن; علاوه بر سود Ostrofsky ساخت از فروش کتاب خود را که قصد اتصال به شما که خواننده به عنوان یک پتانسیل منبع درآمد. به طوری که در ذهن نگه دارید. من شخصا اصلا موضوع را با آن و رک و پوست کنده با توجه به این شانس من احتمالا همین خودم. هنوز هم آن را به خوبی به رویای واقعا به افرادی که تنها انگیزه برای خدمت به جامعه.

آخرین چیزی که من نمی خواهم در مورد این کتاب این است که نویسنده تمایلات است که پخش در سراسر کتاب. دوباره این سوپر و معمولی برای این نوع از کتاب که در آن نویسنده با استفاده از خود موفقیت خود را به عنوان درخشان ترین مثال از اینکه چگونه به انجام هر آنچه که آنها در حال ترویج در کتاب خود. شاید من منصفانه در اینجا چون البته ما نمی خواهیم به شنیدن از نویسنده مگر اینکه آنها را انجام نداده چیزی برای ایجاد خود را به عنوان یک کارشناس در مورد این موضوع. هنوز هم من امیدوار به پیدا کردن یکی که نیست مثل این. من فکر می کنم آن را کاملا امکان پذیر است به ارائه خود را با موفقیت و بدون آمدن در سراسر به عنوان یک ego maniac نام dropper. پولدار شدن کلیک کنید است که به عنوان بد نیست به عنوان آن است اما وجود دارد به اندازه کافی از خود تعریف در این کتاب به تحریک من یک بار در در حالی که.

خلاصه

خوب پس شاید من حسادت یا شاید من فقط هرگز خوب مناسب برای بالای salesy کلیشه که تمایل به نوشتن این پول ساخت کتاب. تذکر…آیا این به این معنی این نوع شخصیت یک نیاز است در طرز فکر موفق خواهد بود ؟ من واقعا بر این باورند که درست است. در واقع زمانی که شما فکر می کنم در مورد ترویج مفاهیم در این کتاب به صورت “آنلاین” موفقیت که نشان میدهد فردی غیر, شرکت, موفقیت, خود, کارآفرینی و یک روح مستقل و سپس مخالف منطقی ممکن است درست باشد. من با توجه آقای Ostrofsky کمی غم و اندوه خود را برای فروشنده مانند سبک در این کتاب اما با این حال من هنوز هم تحسین او برای ایجاد یک داستان و یک مثال از فردی روح و نبوغ خود را. این داستان که مورد علاقه ما و ما را به خرید کتاب برای دیدن اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به تقلید از این داستان ها.

این کتاب فقط بیش از حد پر از اطلاعات خوب به آن را بخوانید. شما ممکن است به منظور بررسی کمی بیشتر هر یک روش خاص است که تجدید نظر به شما, اما کتاب را فراهم می کند مروری جامع از هر روش ارائه شده است. من رای یک کتاب از این نوع است که در نظر گرفته شده برای اطلاع رسانی و آموزش توسط من چقدر در واقع آموخته است. و من از این کتاب یاد بگیرند به علاوه من هم چند ایده های خوب و منابع من قصد نگاه کنید به بیشتر. من احساس می کنم شما بیش از حد خواهد شد.

[ad_2]