اسپاتیفای جایی است برای گوش دادن به موزیک مورد علاقه تان ؟

اغراق نمی باشد اگر بگوییم خرید اکانت اسپاتیفای نحوه گوش دادن به موسیقی را تغییر تحول داده است. امروزه جوانان عادت کرده اند بتوانند به هر چیزی که می خواهند گوش دهند ، در هر چه جایی که میباشند

خرید اکانت یک ساله اسپاتیفای چگونه است ؟

 

یا به صورت بدون‌پول یا این که اساسی پرداخت ماهانه. ما وارد نمی شویم که آیا این برای هنرمندان یا این که صنعت موسیقی به طور کلی عالی میباشد ، البته این یک حقیقت است. به این ترتیب همین تغییر زمین ساختی به جهت کودکان چه معنایی دارد؟

 

قیمت خرید اکانت اسپاتیفای کجا ارزان تر است ؟

 

خوب ،خرید اکانت اسپاتیفای جایی که آن ها ممکن بود یک دستگاه ضبط یا این که CD Walkman اختصاصی خویش را داشته باشند ، اصلی گروه ای که بوسیله والدین و قوم به اعتنا تعیین شده می باشد ، ممکن میباشد طرفداران برنا موسیقی به هر چیزی که به جهت گوش دادن تعیین می نمایند دسترسی داشته باشند. و همین شامل آهنگهایی میباشد که ممکن است دوست نداشته باشید آن‌ها بشنوند. هر چند اسپاتیفای دیگر صرفا بازی شهر نیست

 

از کجا اکانت اسپاتیفای رایگان بخرم ؟

 

– مانند Apple Music و Amazon Music خدمات مشابهی را ارائه می دهند – همین تنها برنامه ای هست که اهمیت رویه اندازی یک برنامه منحصر Kids به این مشکل پرداخته است. براین اساس اسپاتیفای Kids چگونه عمل می کند؟ و آیا به جهت فرزند شما مطلوب است؟

 

در اینجا راهنمای تمام والدین ما آمده است. طفل های اسپاتیفای چیست؟

 

 

اسپاتیفای kids یک برنامه پخش ترانه مستقل برای دستگاه های Android و iOS است که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است. این برنامه به کودکان قابلیت می دهد سوای شنیدن محتوای واضح ، آهنگ و صدای گزینه علاقه خود را اصلی حساب شخصی خود گوش دهند و به لیست پخش هایی که فقط به جهت شنوندگان برنا ساخته شده میباشد ، گوش دهند.

 

آیا خرید اکانت اسپاتیفای آرتیست اجباری است ؟

 

 

این برنامه به طور انحصاری برای مشترکین اسپاتیفای Premium Family در دسترس است. یک نمایه کودکان در طرح خانواده برتر 1 حساب محسوب می شود. می توانید حداکثر 5 حساب کودکان برای طرح خانواده خود ساخت کنید و برنامه را به هر تعداد دستگاه که می خواهید بارگیری کنید. می توانید یک ماه آزمایشی بدون پول برای Premium Family اخذ کنید ، در غیر این رخ 14.99 پوند در ماه است. تفاوت آن کلیدی برنامه با اسپاتیفای چیست؟

 

 

 

همانطور که در بازاریابی مشخص است ، اسپاتیفای Kids برای “نسل بعدی شنوندگان” طراحی شده است. در اصل ، این به طور یگانه کلیدی در لحاظ گرفتن بچه ها طراحی شده است. این بدان معناست که آنها می توانند کتابخانه ترانه را سوای واهمه از بازخورد آن ها دارای محتوای پر‌نور مرور کنند. فهرست های پخش ویژه تهیه شده حول محور فعالیت ها و موضوعات سرگرم کننده و آموزشی مثل “آهنگ درباره فضا” ، “سرگرمی در فضای باز” و “ضرب و شتم تکالیف خانه” می چرخند.

 

اکانت پرمیوم اسپاتیفای چه مزایایی دارد ؟

 

 

تصاویر بصری رنگارنگ و درگیر کننده هستند و حرکت برای کودکان آسان است. پس از ثبت اسم ، کودکان می توانند از فی مابین 12 آواتار متحرک یک عدد را گزینش کنند. کودک های اسپاتیفای دو گروه سنی ارائه می دهند: صدا برای کودک های بزرگتر ، که به جهت کودکان 5 تا 12 ساله طراحی شده هست و صدا به جهت طفل های کوچکتر که به جهت کودکان 0 تا 6 سال است. صدا به جهت کودکان بزرگتر “برای نوپا ها در چارت پاپ ، تلویزیون و فیلمهای سینمایی ، داستانهای قبل از خواب ، ترانه پس راستا به جهت بازی و تکالیف خانه” است.

 

 

اسپاتیفای Kids هشدار می دهد که “ممکن هست اثر ها آلبوم بالغ ظاهر شود ، البته صدا برای کودکان مطلوب است”. صدا برای کودک های کوچکتر شامل “اشعار کودکانه ، داستانهای هنگام خواب ، آهنگهای کودکان ، لالایی و موردها دیگر” است. آیا فرزند من می تواند به محتوای نامناسب دسترسی پیدا کند؟ لیست های پخش اسپاتیفای Kids توسط گروهی از ویراستاران ایجاد شده و به نظر می برسد که نوباوه پسند هستند.

 

اساسی این حالا ، یک بخش “بزرگسالان” وجود دارااست که به شما قابلیت و امکان می دهد مجموعه سنی را تغییر‌و تحول دهید ، سوابق گوش دادن را مشاهده کنید ، آهنگهای مختص را مسدود کرده و حساب فرزند خود را حذف کنید. برای دسترسی به حوزه‌ “بزرگسالان” ، روی علامت و آن گاه نماد تنظیمات ضربه بزنید. از آنجا از شما مراد می شود پین انتخابی خود را وارد کنید. به جهت مسدود کردن آهنگ های خاص: وارد نصیب بزرگسالان اسپاتیفای Kids شوید. روی حسابی که می خواهید مدیر نمایید ضربه بزنید.

 

 

به تاریخچه گوش دادن سر بزنید. از اینجا ، بر روی آرم بلوک در کنار موسیقی ضربه بزنید تا مخفی شود. هر زمان که بخواهید می توانید حیاتی مرور مجدد سابقه گوش دادن یا محتویات مسدود شده و ضربه زدن مجدد به نشانه ، محتوا را مسدود کنید. پس از مخفی شدن ، آن ترانه در هیچ کجای برنامه بچه قابل تماشا نخواهد بود. دقت داشته باشید که مسدود کردن موسیقی فقط آن را از حساب آن طفل حذف می کند.

 

 

اسپاتیفای  بخش “بزرگسالان” برنامه اهمیت یک پین حفظ می شود ، که زمان ایجاد او‌لین حساب آن را ایجاد می کنید به جهت تغییر پین خود: بر روی آرم طفل در بالا سمت چپ ضربه بزنید. روی بزرگسالان ضربه بزنید . روی پین فراموش شده ضربه بزنید ؟ به جهت ورود دوباره به برنامه و تهیه یک پین نو ، جریان را ادامه دهید.

 

 

برای تغییر‌و تحول دسته صوتی که بچه می شنود روی نشانه نوپا در بالا سمت چپ ضربه بزنید. روی بزرگسالان ضربه بزنید . پین برنامه اسپاتیفای Kids خویش را وارد کنید. روی CHANGE ضربه بزنید و بین صدا برای طفل های بزرگتر یا این که صدا برای نوپا های کوچکتر را گزینش کنید . والدین دیگر چه چیزهایی بایستی بدانند؟ حریم خصوصی Spotify همینطور یک سیاست محافظت حریم خصوصی جداگانه به جهت Spotify Kids ایجاد کرده است که می گوید مطابق با GDPR است.