اسرار تانترا – 2 – شما می توانید Reawaken رابطه خود را با دایره عشق

[ad_1]

تانترا در ذات خود یک دایره زندگی جریان انرژی بین دو نفر است. وقتی که دایره جریان به شدت به شما و شریک زندگی خود را رشد بیشتر و عمیق تر به هماهنگی با یکدیگر. رابطه خود را زنده می آید. اگر شما تنها شما هنوز هم می تواند در ایجاد این دایره در درون خود و بنابراین شما کشف قانون جاذبه است. که بیشتر شما پر از شادی و انرژی زندگی جذاب تر می شود.

برای درک آنچه در این زندگی انرژی است که به یاد داشته باشید اولین بار شما را لمس شریک زندگی خود را و یا کسی که شما احساس کشیده شده است. شما احتمالا احساس موج مانند یک جریان الکتریکی جریان بین شما. این چیزی است که به معنای انرژی است. گاهی اوقات شما ممکن است هنوز هم آن را احساس زمانی که عشق و شما می دانید که چیزی در حال وقوع است; چیزی است که اغلب کسانی که شما. این انرژی می تواند التیام بدن فیزیکی خود را و آن را نیز التیام رابطه خود را.

تصور کنید رابطه خود را به طور طبیعی در حال رشد عمیق تر و قوی تر با زمان. آن است که بسیار معمول است; در واقع اکثر زوج ها از هم جدا رشد با هم. در عین حال آن را بسیار سخت برای رسیدن به. یک آزمایش کوچک با تانترا را به شما نشان دهد چگونه.

برای شروع شما نشستن رو در روی یکدیگر با زانو خود را تنها با لمس کردن. اگر آن را برای شما راحت است هر دو زن ممکن است نشستن در دامان. این زیبا ترین استقرار و آن را به ارمغان می آورد مراکز انرژی یا چاکرا هم نزدیک است.

راز پشت این ورزش فکری است که چاکراها در آمد. مرد sex مرکز شارژ مثبت یا فعال است. این زن است که شارژ منفی یا پذیرای. از آن آسان است به این احساس. آگاهی خود را به sex. اجازه می دهد خود را به واقعا متوجه چگونه آن را احساس می کند. معمولا ما تمایل به خجالتی از این. اگر شما یک زن شما متوجه خواهد شد که چگونه یونی (این کلمه سانسکریت به معنی “الهی عبور’) می خواهد در مورد علاقه خود را. اگر شما می دانید که چگونه lingam (به ‘گرز نور’) می خواهد به رشد و حرکت به بیرون و به معشوق خود را.

در قلب آن معکوس شده است. زن سینه به طور طبیعی جریان بیرون به معشوق توان آن را به فرزند او و یا او را ، مرد کمتر است و راحت با قلب خود را. آن را به عنوان طول می کشد در حالی که برای زن sex مرکز برای تبدیل شدن به پاسخگو پس از آن طول می کشد زمان برای قلب مرد برای استراحت و تبدیل به پاسخگو است. زن قلب مرکز فعال است. این مرد است که پذیرای.

در حالی که شما به سادگی با هم نشستن و احساس هر یک از دیگر. آن را خوب به برخی از موسیقی بازی چیزی نسیم تا حدی است که شما هر دو لذت بردن از. استراحت برای چند لحظه. سپس توجه خود را به sex مرکز. زن می دهد توجه خود را به در, نفس, تنفس, در زندگی انسان انرژی است. مرد با تمرکز بر روی نفس خود اجازه جریان آتش و به او. اجازه تخیل خود را به شما انجام, احساس نفس خود را در جریان و از ریشه های خود را.

هنگامی که شما در حال حل و فصل در این ریتم به توجه شما را به قلب است. مرد شروع به احساس خود را از انرژی جریان از طریق قلب و احساس او را گرم aliveness جریان را از طریق سینه به سینه اش. این است: دایره عشق است. نیروی زندگی جریان در یک دایره از ریشه چاکرا به زن sex مرکز تا ستون فقرات و از طریق سینه او. از سینه او این جریان را به قلب مرد پایین ستون فقرات خود را و دوباره از طریق خود lingam.

شما همچنین می توانید احساس می کنید این نیروی جریان در درون شما زمانی که شما با یک شریک. دایره جریان خواهد شد تا جلوی بدن خود را از خود sex به قلب خود را و اجرا را از طریق ستون فقرات خود را به ریشه های خود را دوباره. اگر شما یک شریک این فوق العاده است برای انجام این کار در خود. آن را التیام بخشد و شما را تقویت و ایجاد در درون شما قدرتمند نیروی جذاب.

انجام بیش از فقط خواندن در مورد دایره ی عشق. سعی کنید این آزمایش و خودتان ببینید که چگونه خود را از نیروی زندگی جریان در درون شما و بدون شما. ببینید که چگونه آن را پل فاصله بین شما و معشوق خود را تغذیه هر دو شما و آوردن زندگی جدید به راه شما مربوط است.

[ad_2]