است که انجام آن را به شما ؟

[ad_1]

چگونه می تواند به شما آنچه شما می خواهید در زندگی ؟ پایان قرن بیستم بود ادای احترام کردند توسط دو متمایز و مذاهب. یکی اظهار داشت که اگر شما می خواهید چیزی است که شما باید در خارج وجود دارد و آن رخ می دهد, ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت… بدون توجه به آنچه. دیگر دیکته است که شما باید به سادگی اجازه می دهد تا برای چیزهایی که در زندگی شما اتفاق می افتد به طور طبیعی و صبر برای آنها را به راه خود می آیند. که یکی از شما فکر می کنم ثابت شده است موفق ترین روش ؟

در اوایل سال 2013 من تصادفا در یک نویسنده به نام وادیم Zeland. این مبهم اما درخشان فردی در روسیه زندگی می کند و نوشته شده است یک سری از کتاب ها در آنچه که او خواستار ‘واقعیت Transurfing’. ما می دانیم که کمی در مورد او و پس از او ترجیح میدهد برای حفظ زندگی بسیار خصوصی است. اما ما می دانیم که او به عنوان یک مکانیک کوانتومی فیزیکدان و بعد از آن به عنوان یک کامپیوتر و فناوری.

در کتاب خود او را میسازد قوانین و مقررات از آنچه ما ایجاد واقعیت خود و نشان می دهد تکنیک های (روانی و متافیزیکی طبیعت) که کمک به ما در دستیابی به اهداف عملی. وادیم Zeland شروع می شود با ارائه یک مدل از جهان که ترکیبی از عناصر از فیزیک کوانتوم با ایده جهان های موازی است. کتاب های دیگر که ممکن است سقوط در نوع خود در حال حاضر به خوبی شناخته شده مانند راز روندا بایرن, قانون جاذبه و زمینه Lynne McTaggart.

یکی دیگر از بزرگ و الهام بخش نویسنده ابراز احساسات مشابه است Eckhart Tolle. اپرا وینفری عاشق آموزه های خود را به طوری که او زد ده قسمت در تلویزیون با او به نام “زمین جدید’. اکهارت مردم کمک می کند تا درک بهترین روش برای رسیدن به شادی تحقق و ایجاد نتایج مثبت در زندگی است.

این پرسش هنوز باقی مانده است. که تخریب تلاش های خود را به زندگی می کنند یک زندگی خوب? یکی از قدرتمند ترین اظهارات وادیم که گرفتار چشم من بود: “خود را خاموش تحلیلی دستگاه; متوقف کردن فکر و بررسی و استدلال در دسترس نباشد. به عنوان به زودی به عنوان شما گرفتن خود را در تلاش برای دلیل و تجزیه و تحلیل بلافاصله متوقف کردن این روند بی معنی. گوش دادن به سر و صدا از صبح ستاره.” او حس می کند کامل است چرا که اگر شما باید برای متقاعد کردن خود و سپس آن را به معنای شد را برای شما در وهله اول. این کمک می کند تا شما تصمیم گیری بهتر. Eckhart Tolle پژواک این همان سنگهای خرد.

وادیم Zeland متحده استفاده از تکنیک های خود را از “واقعیت Transurfing” است نه وابسته به پذیرش نظری خود را ، در عین حال این همه بستگی دارد چگونه ما فکر می کنم و او قطعا می افزاید: برخی از ظرافت به مفهوم اساسی از تفکر مثبت است. “امکانات خود را تنها محدود خود قصد”. من نوشته های او را مسحور اما ذهنی مغذی به اندازه کافی برای من تفکر و اعتقاد داشتند که من نه تنها می دانم که خرابکار است اما در حال حاضر یک سیستم موثر برای نگه داشتن خرابکاری تحت بررسی کنید. “تبدیل شدن به خودتان!” او می گوید. او همچنین ارائه استدلال قوی که خواسته اغلب دستیابی به این هدف دشوار است. چاره خود را به ترکیب جهت گيری هدف با احساسی جدا شدن.

به عنوان یک نتیجه, من در حال حاضر خودم هنگام بالا بردن انتظار از مردم و یا نتایج و تمایل آرامش بیشتر. من ورزش ایمان در توانایی های خود را و در پاسخ این محدودیت سطح استرس و کاهش ترس است. بدون شک روشن است که تفاوت بین ساخت آن اتفاق می افتد و اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد. مانند گچ و پنیر!

[ad_2]