استیو جابز توسط والتر Issacson – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

عنوان و نویسنده: استیو جابز توسط والتر Issacson

خلاصه ای از مطالب:

این است که در عمق پژوهش از زندگی استیو جابز از بنیانگذاران اپل کامپیوتر و یکی از مهمترین ابزاری مردم در توسعه رایانه های شخصی و دیگر محصولات دیجیتال است.

شغل یک نابغه بود, یک هنرمند و یک تاجر موفق, یک, شرکت, رهبر, فکر, رهبر مبتکر یک شورشی و غیر عادی. در اواخر دهه 1970 او کاهش یافته است از کالج رید در اورگان و تاسیس اپل با دوستش استیو ووزنیاک در سال 1976. او توسعه مفهوم کاملا یکپارچه رایانه های شخصی با نرم افزار و سخت افزار است که اپل کنترل می شود به طور انحصاری است. او مجبور شد از اپل در سال 1985 و در ادامه به تشکیل شرکت خود را برای ساخت بعدی کامپیوتر. سپس او تبدیل به یک بازیکن کلیدی در پیکسار و کمک به راه اندازی آن را به عنوان موفق ترین انیمیشن دیجیتال تولید کننده در جهان است. اپل در نهایت خریداری پیکسار.

در سال 1994 او بازگشت به اپل در دعوتنامه زمانی که این شرکت به خوبی انجام نمی شود. آنچه به دنبال آن بود که یک محصول موفقیت یکی پس از دیگری با iMac, آی پاد, آیفون, آیتونز و آی پد. در اکتبر 5, 2011 مشاغل درگذشت سرطان لوزالمعده است که او تلاش کرده بود با بیش از شش سال است. او 56.

در علاوه بر این به داستان اپل و نفوذ در آن و محصولات آن کتاب به کنکاش زندگی شخصی او و شخصیت او را. چند مشت و کشیده هستند. مشاغل تصویر کشیده است که خودشیفتگی و اغلب وحشیانه خود را در روابط با همکاران و دوستان و خانواده. او به طور کلی قرار دادن کار خود را قبل از هر چیز دیگری. روابط خود را با فرزندان خود بودند اغلب مشکل. او تا به حال کمی تماس با اولین دختر لیزا.

در سال 1991 او ازدواج Laurene Powell, کسب و کار آموز است. ازدواج خود را به عنوان موفق هر چند پاول تا به حال به یاد بگیرند برای زندگی با کسی که اغلب دشوار است.

مشاغل شناخته شده بود برای اینکه به طرز وحشیانه صادقانه در کار خود را. او اعلام یک پیشنهاد ایده یا محصول “گه” و اسامی افراد درگیر در آن است. او ادعا کرد که او تنها هدف بود برای جمع آوری یک کلاس مردم برای ساخت یک کلاس محصولات خود را به خدمت به مردم در بهترین راه ممکن است. او یک توانایی منحصر به فرد برای به دست آوردن عملکرد بیشتر از افرادی که مورد احترام او وجود خود را اغلب دشوار بین شخصی ، او همچنین خواهد اسراف ستایش مردم و کار خود را زمانی که او آن را دوست داشت. مردم اغلب خود را میل او با وجود لبه های خشن.

او مشهور است برای تکمیل “راه اندازی” یک محصول جدید با دقت برنامه ریزی شده و مرحله ارائه شده است. محصولات جدید مخفی نگاه داشته شد تا پرده برداری از آنها را در این سخنرانیها. او یک استاد در روابط عمومی و بازاریابی است. او باور نداشت درخواست مشتری آنچه را که آنها می خواستند. بلکه او بر این باور بود که نقش خود را به کشف چه چیز بزرگ بعدی باید بود و سپس آموزش های عمومی در مورد آن. او را به آنها بگویید آنچه را که آنها مورد نیاز است و این تقریبا همیشه موفق.

هنری و طراحی تاکید نگه داشته و تمرکز بر روی سخت افزار و نرم افزار بود که به زیبایی طراحی شده است. در همان زمان او دارای چشم انداز آینده در حالی که پرداخت مشقت و توجه به جزئیات است.

صنعت رایانه توسعه یافته در طول دو آهنگ: سیستم باز که در آن نرم افزار بود با مجوز در کامپیوتر های مختلف و پشتیبانی توسط بیل گیتس در مایکروسافت و کاملا کنترل شده و یکپارچه مدل که شغل حفظ شود در اپل. او به ندرت مجوز هر نرم افزاری اپل برای تولید کنندگان دیگر. اگر شما می خواستم اپل نرم افزار و محصولات شما تا به حال به آنها را از اپل. اپل بزرگترین شرکت کامپیوتری و سود آور ترین در سازمان دیده بان.

کتاب نشانی از یک کار استادانه نشان دادن به ما که استیو جابز به عنوان یک فرد و یک مدیر عامل یک طراح رویایی و تاجر. او یک انسان پیچیده با یک نابغه برای دانستن آنچه می خواهم قبل از اینکه آنها می دانستند آنچه را که آنها می خواهم.

این برجسته است هر دو کتاب به عنوان یک بیوگرافی و مطالعه آنچه باعث موفقیت در کسب و کار.

سودمندی:

مطالعه در مورد افراد موفق همیشه مفید است. شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد اهمیت تمرکز بر سادگی و تعهد به جزئیات و ارادت به کیفیت از این کتاب است. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که برخی از جنبه های یک مدیر عامل شخصیتی که احتمالا عاقلانه خواهد بود به تقلید.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

کتاب بسیار خوب نوشته شده است. آن را نگه می دارد توجه است و به خوبی سازمان یافته است. نویسنده مرتب مقدار زیادی از شخصیت ها و خطوط زمان هست. شما هرگز احساس از دست داد.

یادداشت نویسنده:

والتر Issacson مدیر عامل موسسه آسپن. او شده است رئیس سی ان ان و سردبیر در زمان مجله. Issacson همچنین نوشت: پرفروشترین زندگینامه بنجامین فرانکلین هنری کیسینجر و آلبرت اینشتین.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید:

1. این مهم است برای حفظ تمرکز به موفقیت. آن را به عنوان مهم است که بدانید چه چیزی برای گفتن به هیچ عنوان به چه می گویند بله. شغل همیشه با تمرکز بر تکمیل محصولات چند به جای اینکه وزن با بیش از حد بسیاری از.

2. توجه به جزئیات است که به عنوان مهم به عنوان توجه به چشم انداز بزرگ. شغل این را فهمیدند و راه اندازی یک سری از محصولات با کیفیت بالا است که ایجاد وفاداری مشتری و تعداد زیادی از درآمد. او گفت که او علاقه مند به ساختن پول اما در حال تغییر جهان است. اگر او ساخته شده پول در این فرآیند که خوب بود.

3. برای دریافت بیشتر از مردم شما باید آنها را به چالش. با کیفیت بالا شرکت نیاز با کیفیت بالا مردم و برخی از سبعیت در حفظ کیفیت ضروری است به موفقیت.

انتشار اطلاعات:

عنوان و نویسنده: استیو جابز توسط والتر Issacson

Copyright holder: 2011 والتر Issacson

ناشر: سیمون و شوستر

[ad_2]