استفاده از GPS خودرو چه مزایا و معایبی دارد ؟

در برخی موارد ما در رقابت با نمونه خارجی پایین تر هستیم و در برخی موارد نسبت به این نمونه ها دارای برتری هستیم . شما برای خرید ردیاب ماشین نیازمند داشتن اطلاعات هستید زیرا در خرید جی پی اس ماشین دقت روی جزئیات کالا و پی بردن به سالم بودن gps ماشین امری واجب است . دنیای دستگاه های موقعیت یاب و جی پی اس خودرو در سال ۱۹۸۷ با فرستادن اولین ماهواره موقعیت یاب به فضا و قرار گرفتن آن در مدار زمین به کلی دگرگون شد. مگانو چه به تو . تو اصلا اسم مگانم نشنیدی چه برسه سوارش شده باشی.

خجالت هم خوب چیزیه ها مهدی 1399/4/13 پاسخ خلاصه نظرات در مورد دنا پلاس اینه: شتابش خوبه و تو سربالایی هر جنبندهذای رو سوسک میکنه، تمام. علیرضا 1399/3/18 پاسخ من یه ElX دارم حاضر نیستم رینگ خرچنگیاش رو با اون عوض کنم علی 1399/3/26 پاسخ باسلام.من یک دنا پلاس توربو مدل ۹۷ صفر از نمایندگی آوردم.قبلش هم یک مگان ۲۰۰۰ اتومات ۹۱ داشتم.اولش زیاد خوشم ازش نمیامد؛ اما طی استفاده هایی که ازش داشتم دیدم که شتاب ماشین خوبه و حس چالاک بودن را می ده.

نکته ی خوب دیگر این ماشین، سیستم تهویه ی بی سر و صدا و قوی آن هست که حتی با کمترین سرعت فن، در طی کمتر از یک دقیقه، دمای کابین به دمای معقولی می رسد.دوام موتور و عملکرد آن خوبه و اگر از این ماشین استفاده های خانوادگی دارید، هیچ مشکل و هزینه ای ندارد.کیفیت قطعات فنیش خوبه و اگر ماهی یک بار بنزین سوپر براش بزنید، موتور و دستگاه توربو آسیب نمی بینه و تا الان با ۴۰ هزار کیلومتر کارکرد، جز تعویز روغن و فیلتر، هزینه ای برام نداشته.گیربکس ماشین هماهنگی به نسبت خوبی با موتور داره و در دنده های بالا قدرت و گشتاور موتور را خوب به دف ماشین انتقال می ده و مشکل دنده ۵ برای من نیست؛ تنها ایراد در آن، کمی سخت جا افتادن دنده عقب بود که بردمش نمایندگی، درست شد و گفتند که در اکثر مدل های دیگر هم این مشکل مونتاژی وجود دارد.تنها ایرادات ماشین فضای کابین کم برای افراد بلند قد وکیفیت قطعات داشبورد است که نسبت به خودرو های قدیمی خارجی مثل مگان، قابل قبول نیست اما نسبت به خودرو های چینی و خودرو های ایرانی مثل ۲۰۶ های مونتاژ ایران خودرو که قبلاً داشتم، یک سر و گردن بالاتره.بعضی از افراد که متاسفانه فقط کارشان ایراد گرفتن از ایم ماشین هاست و اصلاً یک بار هم سوار این ماشین نشدن،فقط بلدن بگن که این ماشین از هرچی ماشین چینی و ایرانی آشغال تره.خواهشاً کسانی که می خوان این ماشینو بخرن به حرف این افراد اهمیتی ندهند؛ حاضرم قسم بخورم نصفشان توعمرشان پراید که نه، دوچرخه هم سوار نشدن!

سیستم GPS بدون وابستگی به اینترنت کار میکند و موقعیت های مکانی را تشخیص میدهد. در نهایت می گم این ماشین در حد خودرو های رنو، تویوتا، کیا، مزدا و حتی ماشین های قدیمی آنها نیست اما از اکثر خودرو های چینی و از تمام خودرو های تولید داخل ایران خودرو و سایپا بهتره.نکته ی دیگر خوب این ماشین، قیمت پایین تر آن از ماشین های قدیمی همین کمپانی های مطرح جهان و خودروهای چینی هست و با توجه به آپشنای رفاهی خوب، ایمنی نسبتاً قابل قبول و مهم تر از همه خدمات فروش بالا، این ماشین ارزش خرید را برای یک خانواده ی کم جمعیت را داره.باتشکر ناشناس 1399/5/9 برو 405 تو سوار gps خودرویی شو.