استفاده از قانون جاذبه تنها با تصور و احساس

[ad_1]

این موضوع ممکن است به نوبه خود به دور از مردم و جذب و مجذوب دیگران است. در زیر یک پست کاملا اختصاصی به قانون جاذبه و آن را بیش از 1000 کلمه پس از خواندن این پست ممکن است مدتی طول بکشد.

من شیفته قانون جاذبه به عنوان شما می توانید بگویید. جهان مثل یک فروشگاه و آنچه ما فکر می کنیم و چگونه ما احساس می کنیم می گوید جهان به فاش کردن آن به واقعیت است.

در پست قبلی من در مورد قانون و چگونه شگفت انگیز آن است و به طور خلاصه توضیح داد که عوامل متعددی در اینجا وجود دارد و در مورد قانون. در این پست من قصد دارم به آن را بیشتر و من قصد دارم به جزئیات در نرم افزار از قانون است. بسیاری از شما ممکن است آن را باور نمی, اما من هنوز هم شما را تشویق به خواندن بقیه این پست.

نشان دادن قدردانی

این اساسی ترین عامل است که کمک خواهد کرد که در استفاده از قانون به زندگی خود را. در زندگی هر کجا که شما هستند و هر کس که شما فقط می دانم که اگر شما در حال خواندن این, سپس شما باید دسترسی به اینترنت است که در واقع به ما می گوید که شما دسترسی به یک کامپیوتر; سپاسگزار است که چرا در سایر نقاط جهان از جمله در مناطق روستایی افغانستان مردم ندارد و یک کامپیوتر و تمام. اگر شما می توانید به خواندن آنچه که من نوشتن و سپس شما باید سپاسگزار است که شما می توانید به عنوان خوانده شده. در زمان قبل از سال 2001 در افغانستان محدود شد به آموزش و پرورش توسط وحشیانه طالبان زنان محروم بودن از مهارت های اساسی خواندن و نوشتن.

پس خدا را شکر برای آنچه شما را از آنجا که بسیاری از افرادی که در موقعیت بدتر از شما. خدا را شکر از سلامت شما بود خدا را شکر برای داشتن آموزش و پرورش عمومی بود خدا را شکر برای همه چیز است که شما را به دلیل داشتن درک کمک خواهد کرد که شما به دست آوردن بیشتر از آنچه شما داشته باشد.

برای مثال ما می خواهیم با استفاده از یک پایه و سناریو برای کمک به شما را در درک اهمیت قدردانی شد. وقتی شوهر به خانه می آید از آشپز او یک وعده غذایی خوب و در خدمت او مواد غذایی خود را. در حالی که غذا خوردن او شسته خشک و اتو لباس خود را. پس از او انجام داده خوردن او میسازد را در بستر او می آید و به او می دهد ، پس از همه آن است که شوهر به او می گوید با تشکر از شما و او قدردانی داشتن او در اطراف و پخت و پز خوشمزه بود. فقط توسط شوهر و گفت که او در حال نشان دادن قدردانی خود و همسر خود را می خواهید به انجام بیشتر برای شوهرش. پس با قدردانی می آید بیشتر از آنچه شما می خواهید. هر روز هنگامی که شما در صبح زود فقط می گویند با تشکر از شما برای همه چیز است که شما را در زندگی و همچنین می گویند با تشکر از شما در واقع انرژی به بلند شدن از رختخواب.

دولت چه شما می خواهید

این کار آسان است; ما همه می خواهم چیزی در این جهان است. 95% از زمان همه ما می خواهیم چیزی مادی و بقیه زمان ما می خواهیم چیزی دیگری مانند ارتقاء در شغل ما, عشق یا حتی کار مجدد, محل, یا هر چیز دیگری. آن را سخت نیست فقط چشمان خود را ببندید و تصور کنید آنچه شما می خواهید و آن را روشن است که شما آن را می خواهم. اگر شما مجبور به رفتن به مجلات و روزنامه ها و برش ماشین است که شما می خواهید این نوع از شخص شما می خواهید به با مکان شما می خواهید به آن بروید. استفاده از آن cutouts و به آنها نگاه کنید اغلب به طوری که شما باید یک تصویر روشن از آنها در ذهن خود را. مطمئن شوید که آن را دقیقا آنچه شما می خواهید از آنجا که واضح تر شما بهتر جهان را در درک آنچه شما می خواهید.

احساس می کنید که شما آن را

این است برای رفتن به یکی از سخت ترین قسمت استفاده از قانون جاذبه, اما شما می توانید آن را انجام دهید. این نیست که به شما انجام هر گونه کار فیزیکی و یا صرف هر گونه پول آن را فقط شما نیاز به استفاده از ذهن خود را و احساسات خود را واقعا بدون شوخی. شگفت انگیز است که چگونه کار می کند قانون فوق العاده با احساس. شما ممکن است شنیده ام از مثبت یا منفی ارتعاشات آن چیز پیچیده آن را فقط خوب است یا بد, احساسات, است که تقریبا از آن; مردم فقط با استفاده از لرزش به صدا کمتر میوه ای اما با اشاره به احساسات کمک خواهد کرد که شما را در درک چگونه به اعمال قانون بهتر است.

اگر شما واقعا می خواهید چیزی و سپس شما باید در واقع قرار دادن ذهن خود را در یک محیط است که شما آن را داشته باشد. برای مثال بیایید می گویند شما می خواهید یک جدید 2007 Honda Civic; این سوخت خودرو با یک نگاه نرم و صاف کردن. به منظور برای شما به آن را داشته باشد شما باید احساس به عنوان اگر شما در حال حاضر آن را داشته باشد. راه برای انجام این کار این نیست که دشوار است اما زمان آن طول می کشد به کارشناسی کارشناسی ارشد آن از آنجا که اغلب ما پریشان که در واقعیت است که ما آن را ندارید; شما مجبور به چشم پوشی از واقعیت های فعلی به دلیل است که شما را از گرفتن آنچه شما می خواهید. اگر شما واقعا می خواهید ماشین و سپس شما باید به خودتان را تصور کنید که در خودرو و رانندگی آن را به عنوان اگر شما در حال حاضر آن را داشته باشد زیرا پس از آن شما خواهد طنین انداز است که احساس مثبت در اختیار داشتن.

رفتن به یک اتاق و بستن درب و یا رفتن به یک باغ که در آن هیچ یک وجود دارد. بنشینید و چشمان خود را ببندید و تصور کنید آنچه شما می خواهید. به دنبال یک احساس خاص است که به شما احساس خوب داشتن از آنچه شما می خواهید, دلیل, احساسات خوب یا مثبت احساسات را تسریع تظاهرات از خواسته های خود را. این است که اساسا مدیتیشن اما به هر حال نگه داشتن چشم خود را بسته و یا باز که همیشه کمک می کند و تصور کنید که شما آنچه شما می خواهید. به دنبال این احساس که شما احساس می کنید زمانی که شما دریافت می کنید آنچه شما می خواهید دلیل این احساس این است که کلید به استفاده از قانون جاذبه. بیشتر به شما انجام این کار سریع تر شما بدست می آورید آنچه شما می خواهید. این جایی است که مردم در قانون چرا که آنها فقط فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند و انتظار می رود که این نظر اشتباه است. آنها نمی را به مرحله نهایی از احساس آن و زمانی که آن را نمی آید آنها را نا امید و این افراد معمولا ضد قانون جاذبه سایت گفت که این احمق آن را نمی خواهد کار ،

نگاهی به زمان حداقل 5 دقیقه تا 30 دقیقه در هر روز را به نشستن و نگاه کردن به آن احساس. بیشتر شما را که احساس درون خود را سریع تر از آن را آشکار به واقعیت است. به یاد داشته باشید هیچ وقت عامل به این خواسته خود را آشکار خواهد شد هماهنگ در جهان مناسب می داند.

من بدیهی است که نوشتن بیشتر در مورد قانون جاذبه بیشتری وجود دارد که من را به نوشتن اما این اصول در جزئیات. در پست های آینده من نوشتن در مورد این قانون در جزئیات است که شما باید بدانید در منظور به طور کامل آن استاد و نگه داشتن حواس او را پرت و دور.

[ad_2]