اخذ اقامت مجارستان 2021

اقامت مجارستان

 

در این مدت شما هر سال باید نسبت به تمدید اقامت خود اقدام نمایید که در صورت زندگی با همسر خود به راحتی میتوانید اقدام نمائید. یکی از مزایای اخذ ویزای کاری این است که متقاضی میتواند برای همراه (همسر و فرزندان کوچکتر از 18) خود نیز ویزا بگیرد.

هزینه ها شامل هزینه های اضافی نیز هست، مانند سفر، بیمه، مسکن، اجاره دفتر یا انبار، کارکنان و غیره. یکی از مزایای ثبت یک شرکت در مجارستان این است که هیچ تعهدی برای سپردن سرمایه سهام در بانک وجود ندارد و ۱۰۰٪ از این سرمایه را می توان بلافاصله بعد از ادغام، در هزینه های مربوط به شرکت (مانند سرمایه گذاری، اجاره انبار، سهام ، تحقیقات بازار) صرف کرد.

 

شرایط اقامت در مجارستان

هزینه های اجاره خانه در مجارستان به مراتب پایین تر از ایران است. 7. در این نوع ثبت شرکت ،یک سهامدار یا مدیر کافی است. آمار مهاجران به کشور مجارستان به این صورت ارزیابی شده است که این مردم از کشورهای اطراف کشور مجارستان 22 درصد بیشتر از سال های قبل کشور مجارستان را انتخاب کرده اند و ایرانیان نیز حدود 3 درصد بیشتر از قبل این کشور را برای اقامت انتخاب میکنند. 

شما نیز می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی سون تارا به راحتی راهنمایی ها و مشاوره های لازم را از متخصصان و کارشناسان ما در این زمینه به دست آورده و سپس اقدام به مهاجرت داشته باشید. معیار امتیاز دهی آنان نیز بر اساس معدل نیست، بلکه بر اساس نمرات و کسب امتیاز 1 تا 5 می باشد.

به طور خودکار یک شماره مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا به شرکت های مجارستان داده می شوند و از لحاظ مالی به طور منظم مالیات می دهند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای تشکیل یک شرکت حدود ۱۰٫۰۰۰ یورو است. مجارستان کشوری کهن و با تاریخ و فرهنگ غنی در مرکز قاره اروپا واقع شده است.

منظور از اخذ اقامت از طریق اصل خاک این است که اگر فرزندی از اتباع خارجی در خاک کشوری متولد شد، شهروندی آن کشور به فرزند اعطا میشود. طبق قوانین تعیین شده در وانین مهاجرتی هر فردی که با یک تبعه کشوری ازدواج نماید میتواند اقامت آن کشور را داشته باشد.

شرایط اقامت دائم در مجارستان

متقاضیان می بایست استانداردها و شاخصه های سرمایه گذاری را بشناسند و از ریسک های سرمایه گذاری در کشور مجارستان آگاه باشند. در نظر داشته باشید که متقاضیان تا انجام کارهای اقامت خود می بایست شرکت خود را حفظ کنند و پس از اخذ اقامت دیگر نیازی به آن ندارند.

پس از فرآیند مهاجرت اولیه، تا زمانی که محل اقامت شما مشخص نباشد، نیاز به یک برنامه ریزی مناسب دارید. حرکت به مجارستان می تواند گام بزرگی برای مهاجرت باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های قابل پرداخت و هزینه های اضافی، لطفا با ما تماس بگیرید. و همچنین میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

مشاوران برج خدمات یک مرحله ای را ارائه می دهد تا راه اندازی کسب و کار شما در مجارستان را به تجربه ای بدون دردسر تبدیل کند. ویزای مجارستانی امکان بازدید از سراسر اروپا را برای شما فراهم می کند. مجارستان به صاحبان مشاغل که به عنوان مدیرعامل (و یا شرکای مدیران که در یک شرکت فعالیت می کنند )، اجازه اقامت موقت و یا دائمی اعطا می کند . برای این شرکت پرداخت مالیات بسیار کم است.

پایتخت و پرجمعیت ترین شهر مجارستان بوداپست است.جمعیت این کشور حدود ۹٫۸۸۰٫۰۰۰ نفر است. این هاستل ها یک قدم بالاتر از خوابگاه معمول هستند.

 

اقامت مجارستان از طریق کار

البته یک سری هزینه ها مانند هزینه دولتی و ویزا و پذیرش وجود دارد که به صورت تخمینی باید 50000 دلار برایشان در نظر گرفت. اگر پکیج فوق به طور کامل خواسته ی مورد نیاز شما را پوشش ندهد، ما با کمال میل می توانیم یک پکیج سفارشی را برای شما جمع آوری کنیم، زیرا ما همچنین خدماتی مانند کمک های شخصی، پرونده های کاغذی، مجوز کار، ارجاع ها یا هر چیزی که به جابجایی شما مرتبط است، ارائه می دهیم.

با این وجود، اخذ اقامت مجارستان شامل مراحل مختلفی است که باید به طور کامل طی شوند. سون تارا موسسه ای است در زمینه اخذ اقامت مجارستان که از طریق سرمایه گذاری فعالیت میکند. حداقل 3 سال پس از دریافت اقامت مجارستان، متقاضی میتواند جهت اخذ پاسپورت مجاری خود درخواست دهد. پس از ۸ سال زندگی در این کشور و با داشتن دانش زبان مجارستانی می توانید درخواست شهروندی بدهید.

بهترین راه ممکن برای مهاجرت به مجارستان، ثبت شرکت در مجارستان است، که نهایتا منجر به اقامت دائم در این کشور می شود. مالیات کشور مجارستان نسبت به بقیه کشورهای اتحادیه اروپا رقم بسیار مناسبی دارد که برای شرکت های کوچک فقط ۱۰ درصد مالیات دریافت می کنند.

 

منبع