اخبار مشروح ۱۳ پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در خجسته عید نیمه شعبان ومیلاد مهدی موعود-عج – در سخنانی تلویزیونی خطاب به ملت شریف ایران، احساس نیاز عمیق و گستردة بشریت امروز به منجی را در طول تاریخ کم‌سابقه خواندند و با تأکید بر معنای حقیقی و سازندة انتظار یعنی” امید و اعتقاد به گشایش و فرج و تحرک و اقدام برای دستیابی به آیندة روشن” افزودند: انتظار فرج یعنی امید به گشایش در هر حادثه‌ای که در آزمون عجیب جاری در جهان نیز ملت ایران خوش درخشید که البته اوج این افتخار ملی به همه عناصر مجموعه درمانی کشور تعلق دارد. رهبری

آسمان ایران در شب نیمه شعبان نورباران و گلباران شد.

این روز‌ها به علت شیوع ویروس کرونا خانواده‌ها در کنار یکدیگر در خانه جمع شده‌اند و این عامل، سبب شده تا نسبت به گذشته کانون خانواده گرم‌تر و صمیمی‌تر بشود.

راه اندازی آزمایشگاه فیلتراسیون صنایع در اصفهان، با شیوع بیماری کرونا در کشور بسیاری از بخش‌های تولیدی برای مقابله با این بیماری، فعالیت خود را بر تولید استاندارد ملزومات و تجهیزات بیمارستانی متمرکز کردند.
اصفهان

شمار مبتلایان کرونا در جهان، در یک ماه گذشته از ۱۰۹ هزار نفر، به بیش از یک و نیم میلیون نفر افزایش یافته؛ یعنی افزایش ۱۴ برابریِ شمار مبتلایان و یعنی لزوم توجه بیشتر به این همه‌گیری جهانی.

براساس اعلام سازمان هواشناسی شدت بارندگی‌ها در سواحل دریای خزر خواهد بود. مناطقی از غرب، مرکز و شرق کشور هم در دو روز آینده بارانی است.

حداقل دریافتی کارگران در سال ۹۹ با ۲۱ درصد افزایش به یک میلیون و ۸۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

کمبود شدید تجهیزات و ملزومات بیمارستانی در غزه برای پیشگیری از کرونا. وزارت بهداشت غزه اعلام کرد اگر اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا در نوار غزه اجرا نشود فاجعه‌ای انسانی رخ خواهد داد.

دیدار با اماکن تاریخی از قاب تلویزیون. بیماری عالمگیر کرونا سفر گردشگران را به جاذبه‌های گردشگری عملا ناممکن کرده است و علاقمندان به سیر و سفر این روز‌ها می‌توانند از دریچه سیما به سیر و سفر بپردازند.

[ad_2]

Source link