احساس گیر کرده در یک حرفه و شغل یا رابطه ؟

[ad_1]

آیا شما احساس می کنید گیر کرده ؟ در یک رابطه, در یک موقعیت شغلی در یک کسب و کار در یک محل در یک راه زندگی, در زندگی, درام یا عاطفی چشم انداز?

میلیون ها نفر از مردم با زندگی روزانه نا امیدی و ترس و اضطراب و یا دلسردی نمی دانستند چگونه به خود را سادهای از هر یک از مسائل فوق و یا دیگران بیش از حد متعدد

به ذکر است.

آنها بر این باورند وجود دارد هیچ راهی برای خروج از وضعیت فعلی خود را و یا مجموعه ای از شرایط است. آنها چند اگر هر گونه عملی واقعی و یا گزینه یا گزینه های برای تغییر هر آنچه که آنها در حال حاضر راه زندگی یا زندگی جهت..

من هم احساس عذاب این فلج قربانی-هود. من شناخته شده اند ناامیدی و احساس درد نمی دانستند چه باید بکنید بعد برای تغییر این مارپیچ بی پایان از هیچ جا. من قفل شده بود در یک مسیر به سمت بیشتر از همان. من دلسرد شده اند و پر از تعویق اجتناب از انجام چیزی به حرکت در می روم قدیمی و یا منفی در ارتباط با شرایط یا حس عدم اطمینان پشت سر من.

احساس گیر کرده و یا بدون امید برای یک زندگی بهتر و یا بیشتر مثبت محیط شخصی است یک بیماری است که هیچ respecter سن sexنژاد وضعیت اقتصادی یا موقعیت.

در سفر را از طریق زندگی برای بیش از پنجاه سال من ملاقات هزاران نفر از مردم در تمام جنبه های زندگی است که احساس می کنم این حس ناراحتی یا ناامیدی. بسیاری داده اند و حل و فصل برای شرایط خود را. آنها را از دست داده اند تمایل خود را به تلاش و تغییر هر آنچه که کمک به زندگی فعلی خود را درام.

در این مقاله دو بخشی (بخش دوم ادامه خواهد داد در شماره اکتبر تعادل زندگی) من را به موضوعات زیر بحث; (ضمنا اگر شما یک مشترک و نمی توانید صبر کنید برای شماره اکتبر و ادامه این مقاله لطفا به من تماس بگیرید و من خوشحال خواهد شد به شما ایمیل نتيجه گيری)

چه احساس گیر کرده بود ؟

چه احساس گیر چیست ؟

آنچه منجر به احساس stuckness? (نمی سعی کنید برای پیدا کردن stuckness در فرهنگ لغت)

جایی که مردم در گیر زندگی ؟

چرا مردم احساس آنها گیر کرده ؟

آنچه می تواند انجام شود برای ریختن خودمان را از این مخرب نگرش یا فلسفه ؟

چگونه می توانیم مطمئن شویم که ما هرگز دوباره تبدیل به یک قربانی این بیماری?

اما اگر شما با من هنگامی که ما به پایان رسید شما باید درک بهتری از اینکه چرا شما اجازه می دهد خود را در ادامه وضع موجود و چگونه خود را برای تنظیم به فکر اعمال و رفتار خودتان را رایگان یا عاطفی یا جسمی.

چه احساس گیر کرده بود ؟

چگونه شما می دانید اگر شما در حال تجربه stuckness در زندگی ؟

متعددی وجود دارد که آشکار و برخی بیشتر ظریف علائم. بیایید شروع با آنهایی که آشکار.

اگر شما هستند:

یک احساس نا امیدی و یا اضطراب در مورد یک منطقه خاص از زندگی خود را, دو, سنجش, نیاز به تغییر, سه, احساس وجود دارد که باید چیزی بهتر در خارج وجود دارد در جهان برای شما, چهار, احساس, افزایش استرس, پنج, صرف مقدار زیادی از زمان و فکر کردن و یا بعد خواب در مورد یک آینده متفاوت شش مایل است که زندگی خود را در برخی از راه های مختلف, هفت, نا امید زیادی در زندگی مردم رویدادها یا شرایطی هشت صرف زمان بیشتری را در آینده و گذشته از در حال حاضر نه احساس عصبانیت یا ناراحتی خود را در مورد شرایط فعلی یا وضعیت ده مطمئن نیستید در مورد آنچه به انجام به تغییر زندگی فعلی خود را درام و یازده پیدا کردن یک افزایش میزان واریانس بین انتظارات و واقعیت خود را, سپس شما ممکن است یک تجربه آنچه که من اسمش آیا شما آماده برای این سندرم گیر. منظورم را از این زندگی چشم انداز. اما هنگامی که ما از دست دادن حس شوخ طبعی در مورد بازی زندگی ما محکوم به زندگی در زندان از خود ما ساخت.

در حال حاضر اجازه دهید نگاهی دقیق تر علائم. آنها می توانند, اما نه محدود به موارد زیر است:

اگر شما

یکی صرف زمان بیشتر و بیشتر در یک حالت ناخودآگاه (آنچه که من از آن به عنوان یک خلبان خودکار) دو

تبدیل شدن به طور فزاینده مهم از خودتان و یا مردم در زندگی خود را, سه, قرار دادن بیشتر احساسی فاصله بین خود و واقعیت خود را چهار دفن خود را در برخی از جنبه های زندگی مانند کار دوستان منافع خاص و یا استعدادهای, خانواده, خرید, سوء مصرف مواد, مواد غذایی, مواد مخدر و الکل و…. پنج احساس یک حس purposelessness یا عدم تمرکز و معنا در زندگی خود را, شش, احساس خالی و یا استفاده می شود و هفت تجربه افزایش شک و یا کاهش اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس است.

کسی که گیر کرده در یک منطقه از زندگی خود را اغلب تجربه نشت بیش از اثر به مناطق دیگر از زندگی خود را به عنوان به خوبی.

خوب چگونه شما انجام دهید ؟ شما در برخی از راه, زندگی یعنی: یک درام زندگی رابطه حرفه ای وضعیت و یا برخی دیگر کمتر آشکار در راه است ؟ حدس من این است که اگر بسیاری از ما کاملا صادقانه ما همه احساس گیر در برخی از راه حتی اگر در برخی بسیار جزئی در راه است.

چه احساس گیر چیست ؟ که یکی ساده است که من آن را ببینید. احساس گیر است که فرد احساس می کند از کنترل خارج شده و یا بی حرکت به تغییر و یا اصلاح وضعیت خود را زمان منابع و یا پارامترهای وضعیت خود را.

آنچه منجر به احساس stuckness?

وجود دارد هر تعداد از همکاران به این منفی عاطفی تفکر یا احساس.

همه آنها می توان طبقه بندی به چهار حوزه عمده. اول زندگی, چشم انداز یا فلسفه زندگی. دوم درونی پاسخ به اوایل مطبوع محیط زیست است. سوم عدم رشد شخصی است. چهارم تثبیت نگرش ها و ارزش های در مورد چگونه شما و مردم در زندگی خود را باید در احساس و ایمان آورد و عمل می کنند.

قبل از ما رفتن ما نیاز به مطمئن شوید که دو چیز روشن است. برای اولین بار احساس گیر کرده است نه در مورد خود و جهان بیرونی و یا مردم در آن است. آن است که در مورد دنیای درونی خود و انتظارات خود را به نگرش و باورها و قضاوت نظرات و…. دوم همه چیز می آید که به ما در زندگی می آید به عنوان یک معلم. حتی اگر ما ممکن است پیدا کردن آن سخت است برای دیدن یک وضعیت منفی و یا کسی که در زندگی ما به عنوان یک معلم این واقعیت باقی می ماند که زندگی یک کلاس درس. و مدرسه است که همیشه در جلسه.

فکر می کنم از زندگی به عنوان یک توالی از حرکت رو به جلو را از طریق نمرات از مهد کودک تا دانشگاه. برخی از مردم هرگز خارج از کلاس اول آنها در حفظ و تکرار و یا اجازه می دهد همه چیز مردم یا شرایط به تکرار در زندگی خود را. آنها به طور مداوم بپرسید “چرا این اتفاق می افتد دوباره به من”. برخی از افراد قادر به آن را به مدرسه که در آن برنامه درسی است که کمی بیشتر به چالش کشیدن اما آنها بیش از حد است که هرگز قادر به یادگیری درس زمین بالاتر و در نتیجه هرگز فارغ التحصیل پیشرفته نمرات. برای رسیدن به و از طریق کالج از زندگی نیاز به صبر و تمرین مهارت آگاهی و درک و متمرکز اقدام مثبت است.

اگر شما شده اند قادر به آن را از کالج از زندگی شما احتمالا متوجه شدند که پیشرفته درس فقط در آینده نگه دارید. چون مدرسه زندگی است که یکی از شما هرگز فارغ التحصیل از شما فقط نگه داشتن در حال حرکت به پیشرفته تر آموزش. Sorry, I don’t make the rules.

در حال حاضر بازگشت به داستان ما, آنچه منجر به احساس stuckness.

به یاد داشته باشید وجود دارد چهار همکاران اصلی. در هر یک از این نیز وجود دارد هر تعداد از نمونه شخصی. ما نمی خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان در اینجا اما به ماشه خود را فکر می کنم من می خواهم به شما یک مثال در هر رده.

اول زندگی خود را در چشم انداز و یا فلسفه. خوش بین هستید یا بدبین? آیا شما تمایل به دیدن شیشه به عنوان نیمه پر یا نیمه خالی ؟ دوم خود را در اوایل درونی پاسخ به شما مطبوع است. خود را پدر و مادر یا مراقبان نقش مدل و جامعه تا به حال تاثیر فوق العاده ای در ناخودآگاه خود باور سیستم در حالی که شما در حال رشد از طریق سال های شکل گیری. این تاثیرات می تواند سال به سطح و یا یک رویداد دراماتیک و یا حوادث به آنها را در باز کردن و یا به سطح آگاهی خود را که در آن آنها نفوذ خود را در تصمیم گیری های روزانه اعمال و رفتار. فکر می کنم اخیر واکنش به یک فرد رویداد یا وضعیت است که شما تا به حال که در آن شما فقط واکنش نشان داد به طور خودکار و بدون تفکر کافی و یا بازتاب. طول می کشد مهارت به مکث بین محرک و واکنش های پس از آن در زندگی است. سه فقدان کلی رشد شخصی شما را ترک بدون مهارت یا تکنیک های برخورد موثر با مسائل زندگی که به طور مداوم قرار می دهد در راه ما. و چهار خود را تثبیت باور یا ارزش سیستم مورد, مردم, زندگی, حرفه, اخلاق, انتظارات, مشکلات, موفقیت و غيره و در و در.

چرا برخی از صرف زمان با توجه به جایی که در زندگی شما ممکن است گیر کرده به طوری که زمانی که قسط دوم از این مقاله می آید شما باید انجام این کار لازم است برای قرار دادن برخی از آگاهی و درک و ایده های مثبت استفاده کنید.

[ad_2]