احتمال آغاز دوباره لیگ نوزدهم از دوم خرداد

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مهزاد خلیلیان، عضو ستاد ملی کرونا و رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: قطعا تا ۱۰ اردیبهشت هیچ فعالیت ورزشی برگزار نمی‌شود و لیگ برتر فوتبال در خوشبینانه‌ترین حالت در هفته دوم خردادماه پیگیری می‌شود.

 

 وی در مورد ادامه رقابت‌های لیگ برتر گفت: تشویق بازیکنان به صبوری و تاب آوری در مورد ادامه تمرینات و برگزاری مسابقات نکته بسیار مهمی است. در جلسه‌ای که امروز هم برگزار شد ما باز هم به این جمع بندی رسیدیم که تا ۱۰ اردیبهشت ماه مطمئن هستیم که هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم.

او ادامه داد: باید ورودی بیمارستان‌ها را به حداقل برسانیم و خروجی بیمارستان بیشتر شود تا این بیماری کنترل شود. شرایط بگونه‌ای نیست که ما به سرعت و با شتابزدگی بخواهیم ورزشکاران را به خطر بیاندازیم. درصورتی که یک فوتبالیست ما در لیگ برتر دچار مشکل می‌شد هیچ شخصی نمی‌توانست خودش را ببخشد. قطعاً اولویت ما سلامتی ورزشکاران و بعد از آن شور و شوق ورزش در کشور است.

خلیل زاده با بیان اینکه باشگاه ها مطمئن باشند تمام تلاش ستاد حفظ منافع آنهاست، گفت: ورزشکاران همچنان صبوری کنند و تمرینات بدنسازی را انفرادی بصورت تحت نظر با ویدئو کال انجام دهند.

 او گفت: برنامه ریزی ها برای شروع مجدد بازی های لیگ برتر فوتبال به گونه ای است که قبل از آغاز بازی ها باشگاه‌ها حداقل ۳ هفته فرصت تمرین داشته باشند؛ که در مورد این موضوع از طریق فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش پیگیری‌هایی صورت گرفته است.

رئیس فدراسیون پزشکی و ورزشی افزود: زمان آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال در خوشبینانه‌ترین حالت هفته دوم خردادماه خواهد بود و قطعاً بازی‌ها بدون تماشاگر خواهد بود.

[ad_2]

Source link