اثر دارونما و قانون جاذبه

[ad_1]

اثر دارونما

اگر شما قرص قند به یک گروه از بیماران و به آنها بگویید که این قرص ها در حال رفتن به آنها را درمان برخی از آنها خواهد شد در واقع بهتر است. این است که شناخته شده در جهان پزشکی به عنوان اثر دارونما است. هر دکتر و دانشجوی پزشکی در مورد آن می داند اما هیچ کس قادر بوده است به آن را توضیح دهید.

برای قرار دادن آن را به سادگی بدان معنی است که اثر دارونما اگر شما باور یک درمان قطعی برای شما کار می کنند معمولا می کند.

اجازه دهید من به شما یک مثال است.

چهل سال پیش یک جوان جراح قلب از سیاتل به نام لئونارد کاب انجام یک آزمایش غیر معمول. او انجام تعدادی از اعمال جراحی در بیماران مبتلا به آنژین است. به جای انجام عمل جراحی او فقط ساخته شده برش و سپس بخیه آن را به عقب با هم. او در واقع انجام هر کاری که می تواند هر نوع از درمان, اما با کمال تعجب از 90 درصد از بیماران گزارش شده است که این روش کمک کرد. شاهد عملیات ثابت می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان آنهایی که واقعی است.

که شگفت انگیز نیست ؟ و بيماران درمان توسط عمل جراحی – آنها درمان اعتقاد خود را در عمل جراحی است. در اینجا برخی از نمونه های بیشتر:

  • در یک مطالعه پزشکان حذف زگیل با استفاده از قدرت باور. آنها آنها را رنگ معمولی رنگ قرمز و گفته این بیماران است که وقتی رنگ می پوشد, زگیل را ناپدید می شوند.
  • در یک مطالعه افراد مبتلا به آسم محققان دریافتند که آنها می تواند تولید اتساع ایرویز با گفتن مردم آنها استنشاق گشاد کننده های برونش, حتی زمانی که آنها نیست.
  • با استفاده از مغز تصاویر تکنیک های پزشکان قادر به نشان می دهد که افکار و اعتقادات در واقع می تواند باعث شود بدن به انجام واقعی تغییرات بیولوژیکی.

واقعیت این است که اگر ما واقعا به چیزی اعتقاد ما توانایی به درمان (یا حتی صدمه دیده) خودمان است. این یک واقعیت شناخته شده در پزشکی امروز. هربرت بنسون از دانشگاه هاروارد نشان داد که اثر دارونما با این نسخهها کار در حد 60 تا 90 درصد از بیماری ها از جمله آنژين آسم و تب خال و زخم اثنی عشر است.

قانون جاذبه

از سوی دیگر در حال حاضر محبوب در قانون جذب ادعا می کند که اگر شما واقعا اعتقاد به چیزی است که شما می توانید ‘جذب’ آن را به زندگی خود را. آن را به واقعیت خود را از طریق قدرت باور. بنابراین اگر شما واقعا بر این باورند که درمان شما را بهتر قانون جاذبه می گوید که از آن خواهد شد.

ظاهرا وقتی که می آید به بدن خود ما قانون جاذبه چیزی بیش از برخی از نسخه از اثر دارونما است. در واقع برخی از مردم می خواهم تا آنجا که به ادعا می کنند که اثر دارونما خود را قطعی برای اثبات اثربخشی قانون جاذبه است. در حالی که این به نظر من مصرف آن را کمی بیش از حد جالب است توجه داشته باشید که قانون جاذبه می کند در واقع حداقل بخشی از کار.

با استفاده از این اصول

هر دو اثر دارونما و قانون جاذبه می تواند و احتمالا باید در پزشکی استفاده می شود. تعداد بی شماری از مطالعات بالینی نشان داده اند که اثر از اثر دارونما و فقط رد آن را به دلیل آن را ‘واقعی’ طب اشتباه خواهد بود. وجود دارد اما یک مشکل.

اگر بیمار می داند که همه او را یک شیرین قرص وجود دارد هیچ راه آسان برای او به متقاعد کردن خود است که درمان در واقع کار خواهد کرد. در نتیجه درمان شکست خواهد شد. اگر, از سوی دیگر, ما تصمیم به دروغ به بیمار و به او بگویید که چه چیزی او را گرفتن است که درمان واقعی ما رو عمده معضل اخلاقی (نه به ذکر است طرح دعوی در دادگاه).

از آنجا که این مشکل در اثر دارونما و قانون جاذبه در حال حاضر استفاده نمی شود در هر طب مرسوم. آنچه که احتمالا می تواند متنوع ترین از همه درمان – نهایی “قرص سحر و جادو’ – است نادیده گرفته می شود پس هیچ یک از ما موفق به کشف کردن که چگونه به استفاده از آن. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که در حال حاضر شور و شوق اطراف آن قانون جاذبه ما را به برخی از بینش جدید و احتمالا به ما نشان می دهد یک رویکرد های مختلفی را برای مهار این اصل قوی.

[ad_2]