اتهام دروغ ترامپ به مجری تلویزیون!

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: ترامپ روز سه شنبه از پشت تریبون خود در باغ گل سرخ (رز گاردن کاخ سفید) با ادعایی بی اساس یک مجری تلویزیونی مشهور را به قتل متهم کرد تا بدینسان سیاست خشم و تئوری توطئه را به سطح جدیدی برساند؛ آنقدر که دنیای سیاسی به ندرت به خود دیده است.

 ترامپ در حمله لفظی شدیدی که زمانی برای یک رئیس جمهور آمریکا قابل تصور نبود، جو اسکاربرو Joe Scarborough نماینده اسبق حزب جمهوری خواه در کنگره که اینک مجری یکی از برنامه‌های پربیننده شبکه تلویزیونی ام اس ان بی سی است را متهم کرد در سال ۲۰۰۱ میلادی مرتکب قتل شده است. این در حالی است که اسکاربرو آن زمان طبق تحقیقات پلیس بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از صحنه قتل ادعایی دور بود و فوت فرد مذکور کاملا اتفاقی بود.

 در چند روز اخیر، این اظهارات ترامپ، با اظهارنظر‌های انتقادآمیز شدیدی در فضای مجازی همراه بوده است؛ با این تفاوت که جمهوریخواهان طرفدار کاخ سفید نیز به این کامنت‌ها واکنشی نشان نداده اند. در عوض، خانواده لری کلوزوتیس Lori Klausutis را عصبانی کرده است که براثر حمله قلبی به زمین افتاده و درگذشته بود.

 اما ماجرا به اینجا ختم نشد و حتی بعد از آنکه تیموتی کلوزوتیس همسر این خانم از مسئولان توئیتر خواست کامنت‌ها و پست‌های ارسالی درباره این موضوع را حذف کنند زیرا باعث تالم خاطر شدید خانواده متوفی شده است، ترامپ رضایت نداد و در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت:”خیلی از مردم این نظریه را قبول دارند و امیدوارم روزی حقیقت را پیدا کنند. زیرا موضوع خیلی مشکوک است، خیلی دردناک و خیلی مشکوک. من مطمئن هستم که خانواده متوفی می‌خواهند به اصل ماجرا پی ببرند. “

 ترامپ پا را فراتر گذاشت و از بستگان متوفی خواست تا از دستگاه‌های امنیتی بخواهند درباره این موضوع بیشتر تحقیق کنند.

 او گفت:”همانطور که می‌دانید، تحقیقات هیچ محدودیتی ندارد. بنابراین بسیار خوب خواهد شد که تحقیقات ادامه یابد. “

[ad_2]

Source link