ابلاغ بخشنامه تداوم اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 علاء‌الدین رفیع‌زاده در گفتگوی ۱۸:۳۰ با بیان اینکه بندی از این بخشنامه به تعیین ساعت کاری کارمندان مربوط می‌شود، گفت: بر اساس این بخشنامه کارمندان می بایستی همچنان دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

او افزود: همچنین در ادامه این بند، کارمندان باید کار مراجعه کنندگان را در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول بهداشتی انجام دهند.

معاون سازمان اداری و استخدامی کشور تاکید کرد: ساعت کاری کارمندان ملی و استانی، از دهم خرداد ۷/۳۰ تا ۱۴/۳۰ تعیین شده و تا اعلام دستور جدید ستاد ملی مقابله با کرونا، بر همین منوال خواهد ماند.

او گفت: در ادامه این بخشنامه تاکید شده است که فعالیت آشپزخانه‌ها و آبدارخانه‌های ادارات تعطیل و پذیرایی و توزیع غذا در این اماکن ممنوع باشد.

رفیع‌زاده در خصوص شرط برقراری دورکاری در ادارات هم این طور گفت:

او درباره کاهش حضور افراد در ادارات و اماکن سرپوشیده گفت: توصیه می‌کنیم افراد حدالامکان از روش‌های غیرحضوری الکترونیک و نیمه الکترونیک برای دریافت خدمت موردنظرشان اقدام کنند و در صورتی که به این نوع خدمات دسترسی نداشتند می‌توانند از این روش استفاده کنند:

محسن فرهادی معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت نیز در ادامه برنامه در ارتباط اینترنتی گفت: فعالیت صد در صدی کارکنان دولت از پس فردا با رعایت شرایط نکات بهداشتی آغاز می شود.

[ad_2]

Source link