آیا نقاط قوت و ضعف این دو قانون جاذبه معلمان و چه کسی بهتر است ؟

[ad_1]

قانون جاذبه است. راز. به عنوان شما فکر می کنم پس از آن انجام شده است بر روی شما. این سه عبارت اند تلفظ اغلب در چند سال گذشته است. چه دلیلی برای که ؟ آن انفجار بهره در قانون جاذبه ناشی از ضربه فیلم “راز”. این انفجار بهره نیز منجر به افزایش تعداد معلمان آموزش قانون است.

هر کسی که تلاش کرده است قانون جاذبه برای مدت طولانی به اندازه کافی به درک که شما نیاز به آموزش مناسب اگر شما به موفقیت در تجلی شی از خواسته های خود را. وجود دارد که فقط بیش از حد در خطر است به چوب به اطلاعات و در نتیجه محروم کردن خود از استراتژی های مخفی که معلمان می کنه برای شما. اما باز هم با در دسترس بودن بسیاری از معلمان که باید به شما انتخاب می کنید ؟ چگونه شما می توانید مطمئن شوید که وقت خود را تلف با زیر پر معلمان?

بالا دو نگرانی معتبر هستند و آنها دلایل عمده ای است که بسیاری از پیروان قانون جاذبه نوع را بر روی این ایده پس از بازی با آن تنها مدتی کوتاه. این مقاله, با این حال, شما در حال حاضر دو نفر از معلمان و سپس به شما یک توصیه به آنها که از این دو شما باید انتخاب خود را بر اساس نیازها و انتظارات.

بنابراین به اندازه کافی انتظار بالای دو معلمان Bob Proctor و رابرت آنتونی. به این دلیل که این دو بودند انتخاب شده بود نه تنها خود را از سالها تجربه با قانون جاذبه هر چند که مطمئنا کمک کرده است. به عمق پیام خود را به عنوان به خوبی به عنوان کاریزماتیک و جذاب شخصیتهای همراه با شفافیت بیان و چشم انداز به وضوح آنها را جدا از دیگر معلمان و آنها را به بهترین دو.

اول, اجازه دهید ما شروع با دکتر رابرت آنتونی. که توسط دکتر رابرت آنتونی, شما ممکن است بپرسید, و من نمی خواهد شما را سرزنش. او می شده اند بسیار معروف تر در حال حاضر به حال او ندارد و این پیشنهاد را از روندا Byrnes برای شرکت در فیلم “راز”. به هر حال او را که او را نگه داشته و به سمت جریان اصلی قانون جاذبه جنبش است. این نیز کمک به تقویت تصویر خود را به عنوان عمیق ترین و در نوع خود منحصر به فرد است. او نه تنها یکی از معلمان از “راز”. او معلم است که خود راز – “راز خلقت عمدی.” بنابراین او توصیه می شود برای کسانی که به دنبال یک کمی بیشتر فلسفی و نه چندان اصلی رویکرد به قانون جاذبه پرداخته است.

Bob Proctor, از سوی دیگر مطمئنا بهره مند از مشارکت خود را در “راز”. مسلما او شخصیت اصلی در فیلم, و این منجر به افزایش محبوبیت خود را که باعث می شود من کاملا خاص است که شما می دانید که او چه کسی است. پس چه بسیار ویژه در مورد باب و چرا محبوب است ؟ چه بسیار جذاب در مورد او این است که ترکیب منحصر به فرد بین بود و سادگی. او به نظر می رسد مانند یک استاد و در عین حال او حتی از دبیرستان فارغ التحصیل. اما او قطعا می داند که چگونه به شما یاد می دهد و بیان خود را در قابل فهم ترین راه ممکن است.

آنچه که حکم نهایی? من نمی خواهد تا آنجا که به می گویند که از این دو بهتر است اما من می گویم که اگر شما به دنبال آسان به درک عمیق پیام, سپس شما باید برای رفتن Bob Proctor. از سوی دیگر اگر شما به دنبال چیزی بیشتر فلسفی و عمیق شما باید انتخاب دکتر رابرت آنتونی. به هر حال شما می توانید هر دو از این نویسنده آثار بررسی شده در لینک زیر را تشکیل می دهند ذهن خود را بر روی خود را. لذت بردن از کار با قانون جاذبه!

[ad_2]