آیا میدانید بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی کدامند؟

گرچه دستمال های مرطوب آرایش پاک کن، آرایش و آلودگی را پاک می کنند. آسیب نور خورشید در هر وضعیت آب و هوایی اتفاق می افتد و دلیل اینکه اسکی بازان از عینک ایمنی برای محافظت از چشمهایشان از برف کوری استفاده می کنند نیز همین است ، چون برف تازه هم منبع قدرتمندی از اشعه ماورا بنفش است. مانند هر نوع محصول مراقبت از پوست ، تاریخ استفاده کرم ضد آفتاب هم منقضی می شود و اگر بعد از زمان انقضا از کرم استفاده می کنید به احتمال زیاد بهره کامل از این کرم را نخواهید برد . کرم ضدآفتاب فقط مخصوص پوست صورت نیست.

شستشوی صورت با آب داغ آب داغ، دوست پوست شما نیست! به ویژه برای قسمت های حساس پوست مثل صورت. از دستمال مرطوب پاک کننده آرایش به تنهایی استفاده نکنید تمیز کردن صورت با دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش به تنهایی کافی نیست. اگر شما هم این کار را می کنید، باید بدانید بعضی از لوازم آرایشی که استفاده می کنید ضد آب و مقاوم به شستشو هستند.

اگر پوست حفاظت نشده هنگامی که اشعه به شما می تابد در 15 دقیقه طول بکشد و شما کرمی با spf 15 استفاده کنید 225 دقیقه یا تقریبا 4 ساعت طول می کشد تا محافظت کرم ضد آفتاب به اتمام برسد.در نهایت 15 برابر بیشتر از پوست شما حفاظت می شود.

استفاده از پاک کننده صورت به جای آرایش پاک کن حتماً می دانید که پاک نکردن آرایش موقع خوابیدن باعث غیرشفاف شدن پوست صورت و ایجاد آکنه کرم ضد آفتاب قیمت مناسب می شود. ولی، باید بدانید که استفاده از آب خیلی داغ، عروق خون را گشاد می کند و به بافت های حساس آن آسیب می زند. ولی، ممکن است ترکیبات شان در منافذ پوست صورت باقی بماند. پس، توصیه می کنیم بعد از استفاده دستمال آرایشی ، پوست خود را با یک شوینده صورت ملایم بشویید. استفاده از کرم ضد آفتاب به ویژه فصل تابستان بسیار ضروری و مهم می باشد.اگر تنها از این کرم در طول روز استفاده میکنید رنگ ملایم آن جهت جلوگیری از سفیدی پوست جلوه زیباتری در چهره شما ایجاد خواهد کرد.