آیا شما یکی از این “متفاوت” مردم ؟

[ad_1]

آن's یک واقعیت شناخته شده است که ما تنها با استفاده از یک کسری از ذهن ما's بالقوه است. آن را حس می کند از آنجا که اکثر مردم زندگی نسبتا عادی زندگی می کند که't نیاز بسیار بیشتر از عادی تلاش کنند. اما نه هر کس خوشحال است با وضع موجود و راه کارهای هستند و شاید شما're یکی از این “متفاوت” مردم است.

من می خواهم شما را به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر شما باز کردن پتانسیل واقعی خود را داشته باشید. امکانات بی حد و حصر هستند اما این روش برای باز کردن قدرت ذهن خود را ممکن است آنچه شما فکر می کنم آن است. همه ما باید انجام دهید این است که نگاه به تاریخ را ببینید که چگونه برخی از بزرگترین متفکران و رهبران و سازندگان از گذشته تا به حال به می گویند.

“ما نمی توانیم به حل مشکلات ما در همان حالت از آگاهی است که ما آنها را آفريده است”
– آلبرت انیشتین

“چه شما فکر می کنم شما تبدیل شده است.”
– بودا

“هر آنچه که ذهن انسان می تواند تصور. آن می تواند دستیابی به.”
– W. Clement Stone

بیش از هر چیز افکار شما باید کنترل زندگی خود را. اگر شما در تلاش خود را برای کنترل تفکر شما're رفتن به یک مقدار زیادی از موانع و هرگز به طور کامل استفاده از قدرت ذهن خود را.

از سه به نقل از من با شما به اشتراک گذاشته آلبرت انیشتین's آموزنده ترین. انیشتین's تئوری و فرمول زندگی ما را تغییر داده در راه بی اندازه. به اعتقاد او در ورود به یک دولت تغییر یافته هوشیاری است و با انجام این کار وحی و الهام و خود خلاقیت بود افزایش یافته است.

پس چگونه شما وارد این “تغییر دولت” انیشتین که بود ؟ و می تواند به این حالت تغییر ذهن شما را به عنوان هوشمند و مولد به عنوان انیشتین ؟ به عنوان اینشتین اظهار داشت: یک بار “It's نیست که من'm خیلی هوشمند است. آن's که فقط من ماندن با مشکلات دیگر.”

این “تغییر دولت از ذهن” است که به طور طبیعی اتفاق می افتد. این می تواند اتفاق می افتد در طول مدیتیشن می تواند اتفاق می افتد در دست ماهر هیپنوتیزم و یا زمانی که شما're در فکر از دست داده و یا با دقت دعا برای کمک به. شما می توانید دسترسی به این دولت از ذهن و اثر تغییرات دائمی در راه شما فکر می کنم و احساس می کنید در مورد خودتان.

بیشترین زحمت راه دستیابی به این تغییر متحده است که از طریق مدیتیشن ساده با ضربان دارای دو گوش ، به سادگی استراحت بدن خود را و تمرکز بر روی تنفس خود را در حالی که گوش دادن به ضربان دارای دو گوش می تواند به شما کمک کند برای دستیابی به این نظر ایالات تغییر هر زمان که شما می خواهید.

چگونه کار می کنند ؟ ضربان دارای دو گوش کار در فرکانس های که امواج مغزی خود را به کار گیرند و در زمانی که آنها're بسیار پربار آرام متمرکز خلاق و پذیرا. با گوش دادن به این فرکانس در حالی که مراقبه مغز خود را شروع می شود به طور طبیعی وارد این کشورها با سهولت بیشتری است.

یکی دیگر از راه های موثر برای رسیدن به این تغییر متحده است که از طریق هیپنوتیزم. هیپنوتیزم ثابت شده است برای کشتن مادام العمر اعتیاد (سیگار کشیدن, مدیریت وزن, کنترل درد) ساخت بهتر عادات (افزایش انگیزه, افزایش اعتماد به نفس, بهبود عادات کار) و کمک به افراد بی شماری در مناطق.

این که آیا شما انتخاب می کنید برای رفتن با مراقبه و ضربه دارای دو گوش و یا هیپنوتیزم من به شدت توصیه شما را به آنچه اینشتین گفت: به قلب است. پس از همه, اگر اینشتین بود قادر به کشف نظریه نسبیت با دسترسی های مختلف “دولت از آگاهی” چه's در فروشگاه برای شما ؟

[ad_2]