آیا شما همیشه تعجب که چرا آن را گرفتن ،

[ad_1]

آیا شما تا به حال نا امید بدونم که چرا از آن است که مصرف تا زمانی برای شما برای رسیدن به اهداف خود و خود را آشکار فراوانی? شما به تنهایی نیست.

بسیاری از مردم که با من ملاقات کرد و پس از آن با گفته اند که این یکی از بزرگترین نگرانی است. ترس است که این “چیز” که آنها را “واقعا” می خواهید هرگز اتفاق می افتد. هنگامی که آنها “باید” این چیزی که برای رسیدن به یک تاریخ خاص و آن را نمی کند, پس از آن انواع و اقسام افکار منفی شروع به ظاهر در سر خود را.

افکار منفی مانند:

• هرگز اتفاق خواهد افتاد

• شاید این به معنای

• من باید انجام چیزی اشتباه

• * * * دیگر مردم چه می خواهند اما من نمی

• شاید من باید فراموش نکنید در این مورد و در جهت های مختلف

این افکار منفی اغلب بیش از چند بار ضرب اگر شما شده است با در نظر گرفتن مقادیر قابل توجهی از اکشن در طول این زمان. که تا حدودی به این دلیل جامعه ما بسیار اکشن, بر اساس. من مطمئنم که شما شنیده ام چیزهایی مانند “آن را به ارزش داشتن اگر شما کار سخت برای آن.” پس شما بر این باورند که شما باید به کار سخت برای به دست آوردن این چیز.

من می خواهم به شما نگاه کنید همه چیز کمی متفاوت است.

زمانی که همه چیز اتفاق نمی افتد که شما می خواهید زمانی که شما می خواهید آنها وجود دارد می تواند چند چیز مختلف در جریان است. آن یکی (یا بسیاری) از دلایل زیر باشد:

• شما داده نشده این زمان به اندازه کافی به فاش کردن. قوانین از بارداری مراجعه کنید به چیزهایی که در نظر گرفتن زمان به فاش کردن. اگر شما گیاه دانه آن طول می کشد زمان به رشد است. شما نمی توانید بیرون بروید و روز بعد… یا حتی یک هفته بعد و انتظار برای دیدن یک گل زیبا گل.

• شما نمی گرفتن حق عمل. اغلب مردم مشغول هستند اقدام, اما آن را نمی ممکن است بهترین اقدام برای آن زمان. و یا دیگری آنها فکر می کنند آن است همه چیز در مورد نگه داشتن مشغول هنگامی که در واقع آنها فقط پرتاب اسپاگتی در برابر دیوار برای دیدن آنچه که چوب.

• شما باور نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد. شما در حال رفتن را از طریق حرکات و تعیین اهداف, اما شما باور نمی ممکن است. راه قوانین جاذبه کار این است که شما آنچه شما فکر می کنم. اگر شما فکر نمی کنم آن را به اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد. اغلب مردم به من بگویید که آنها به آن اعتقاد دارند, اما زمانی که من گوش دادن به کلمات است که آنها با استفاده از من می شنوید مخالف است. در اصل آنها توقف این چیزی که از آینده به زندگی خود را.

• شما ممکن است ترس از این چیزی که اتفاق می افتد. بسیاری از شما خواهد گفت که غیر ممکن است. پس از همه, چگونه می تواند شما می خواهید چیزی بدی اما همچنین آن را می خواهید ؟ در اینجا یک مثال از راه این ترکیب متناقض با این نسخهها کار. بیایید می گویند شما می خواهید بیشتر مشتریان در کسب و کار شما. اما در همان زمان می ترسند شما نمی توانید مدیریت مشتریان بیشتر شما ناخودآگاه متوقف کردن بیشتر مشتریان از آمدن به شما. اگر شما می خواهید را به پول بیشتر اما نگران این هستید که دوستان خود را نمی خواهد مانند شما و یا افرادی که می خواهید به قرض گرفتن آن را از شما و یا غیره شما ناخودآگاه شما در حال توقف است که پول از آمدن به شما. من می توانم به شما بگویم داستان پس از داستان چگونه به من کمک کرد تا مردم از طریق این بلوک و تغییر پول خود داستان.

• در نهایت تصویر خود را در راه می شود. برای مثال اگر شما خودتان را به عنوان یک مبارزه تک آن ممکن است دشوار است به خودتان را به عنوان یک حرفه ای موفق. چرا که از داستان است که شما بوده ام به گفتن خود را برای تا زمانی که شما در حال بدست می اید واقعا خوب در “سرقت پیتر به پرداخت پل” خرید فروش اقلام و…. شما نمی توانید تصور کنید آنچه در آن می خواهم به راحتی پرداخت صورتحساب خود را در زمان. این اعتماد به نفس فراوانی حتی ممکن است احساس ناراحت کننده است. شاید شما شروع به احساس می کنید مانند شما آن را سزاوار نیست. من “Kateism” برای آن است که به شما بگویم که در آن زمان به بازگشت که داستان به کتابخانه و نوشتن یکی از جدید.

با دلایل به اشتراک گذاشته شده در بالا شما می توانید ببینید که وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا شما ممکن است این چیزی که شما می خواهید با یک زمان خاص.

یک نکته دیگر که مهم است که برای به اشتراک گذاری است که شما نیاز دارید چیزی است که آن را نیز شما را در یک محل از ناامیدی. بیایید آن روبرو هستند; آن را بسیار دشوار است برای جذب, cool stuff (پول مشتریان, فرصت ها و غیره) زمانی که شما در حال تاکید کرد. که در آن نقطه شما در حال دفع فراوانی دور.

پیشنهادات خود را به تغییر به یک بهتر حالت عبارتند از:

• قرار دادن با هم یک استراتژی واقع بینانه و جدول زمانی. نماینده که در آن شما می توانید. در ادامه به اقدام سازگار. اقدام است که در درخشندگی خود را.

• تمرین تجلی به تقویت است که تجلی عضلانی

• حمایت پاکسازی خود را در داستان های قدیمی, اعتقادات, افکار منفی نگرانی و ترس بنابراین شما می توانید به جلو حرکت می کند.

به یاد داشته باشید این جهان (و یا انتخاب کلمه شما ترجیح می دهند) است که در اینجا برای اطلاعات بیشتر.

وجود دارد به طور کامل بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید به همه شما تمایل. نگه داشتن یک چیز در ذهن است. تاپیک مورد علاقه در قانون جاذبه و گفت: “شادی است در این سفر”. اگر شما لذت بردن از این روند وجود دارد هیچ نقطه ای در هر یک از این!

آن را اغلب دشوار است برای ایجاد این تحولات توسط خودمان را به عنوان ما نمی توانیم خارج از راه خود ما. داشتن مربیان باید همه تفاوت در موفقیت من. اگر شما آماده برای بحث در مورد استخدام مربی, لطفا تماس با من در تیم به راه اندازی یک زمان برای ما به بحث در مورد.

[ad_2]