آیا شما خرابکاری خود را با نگرانی ؟

[ad_1]

نگرانی یکی از بزرگترین موانع برای ایجاد آنچه که مردم می خواهند در زندگی خود را. بسیاری از ما بزرگ شد با این ایده که اگر شما بودند't نگرانی شما فقط نمی مراقبت در مورد نتیجه. I've شنیده پدر و مادر می گویند, “It's کار من به نگرانی در مورد فرزندان من است.” نگرانی در می آید تا آنجا که شما از ترس شما برنده't دریافت آنچه شما می خواهید و یا که چیزی بد اتفاق خواهد افتاد. و یا شما ممکن است فکر می کنم که نگرانی باعث خواهد شد که شما آماده می شود در صورتی که همه چیز دان't کار کردن.

نگرانی و عدم اعتماد در جهان / این-همه-که-است / منبع / خدا. آن's عدم اعتماد به خودمان را به عنوان خالق انسان. حقیقت این است که ما در حال't به معنای مبارزه است. ما're به معنای رشد است. زندگی قرار است به سرگرم کننده و آسان است. هنگامی که شما در تراز با آنچه شما می خواهید, شما, آغوش, احساس سبکی و شادی و قدردانی و اعتماد است. نگرانی در واقع نگه می دارد آنچه شما می خواهید به دور از شما. اگر شما در حال ارسال یک لرزش از نگرانی پس از آن شما به سادگی جذب بیشتر نگران باشید.

وجود شکاف بین احساس و تمایل خود را و تجلی آن است. مشکل مطرح می شود که در طول شکاف. انواع شک و تردید می تواند خزش و شما شروع به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه شما آنچه شما می خواهید را آشکار خواهد کرد. این درست است به خصوص اگر آن را احساس می کند بسیار مهم است که شما آن را داشته باشد. و پس از آن چیزی که شما می خواهید هرگز اتفاق می افتد و شما شروع به شک کل فرایند تجلی.

I've شده است وجود دارد!

چیزی ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ برای من است که یک عمل به نام “آن انجام شده است.” I'd قادر به فاش کردن برخی از چیزهایی که به زندگی من گاهی اوقات خیلی به راحتی اما آن ناسازگار بود. برخی از چیزهایی که فقط فکر't به نظر می رسد نشان می شود. I'd شده است با استفاده از کلمات “پس از آن و پس از آن” و “آن را انجام داده است:” پس از بیان مقاصد اما فقط گفتن کلمات. سپس با نگرانی شروع به خزش. من سعی کردم به دوباره تمرکز افکار و احساسات انجام بسیاری از فرایندهای و کار در پاکسازی باورهای محدود کننده. همه چیزهای خوب را انجام دهد. اما برای برخی از چیزهایی که من تلقی بزرگ و مهم من فقط می تواند't انتشار گره در معده من.

آن انجام شده است.

یک کتاب به من پیشنهاد شد به نام “آن را انجام می شود: مرحله نهایی فوری تجلی” توسط ریچارد Dotts. من تصمیم به آن را امتحان کنید. ریچارد توصیف احساس برجستگی که آمد او را به عنوان او متوجه شد که “آمین” در پایان نماز در اصل شده است بیش از فقط یک پایان. آن بیانیه ای از ایمان و اعتماد است که چیزی که خواسته شده بود, در واقع, در حال حاضر انجام می شود. به عنوان به زودی به عنوان ما تولد یک تمایل و قصد ایجاد آن انجام شده است. به عنوان Abraham-Hicks آن قرار می دهد همه چیز را در حال حاضر وجود دارد انتظار ما در گرداب ایجاد شده است. شما به سادگی باید به چین با آن است. شما آخرین جزء خلاق برای دریافت آنچه شما می خواهید.

این فرایند بسیار ساده و در عین حال قدرتمند است. پس از استفاده از هر روش تنظیم خود قصد شما ترجیح می دهید (تجسم روزنامه نگاری و تصدیق و غیره.) یک لحظه به گفتن و مهمتر از همه به احساس می کنید که آن را انجام شده است. چگونه شما احساس می کنید که دانستن چیزی که شما می خواهید در حال حاضر انجام شده است ؟ وجود دارد هیچ چیز بیشتر را برای شما به انجام آن را به اتفاق می افتد. انجام می شود. واقعا آن را احساس به عنوان اگر شما آن را داشته باشد. شیر به احساسات شما've حال زمانی که شما've انجام همه چیز را در زندگی خود را در گذشته است. سپس 15 تا 30 ثانیه به “بود” در آن احساس است. شما می دانید شما در این احساس به خاطر شما خواهد شد برخی از مرتب کردن بر اساس از نشانه آزادی و یا “کلیک کنید.” برای من آن است که آرامش بخش از گره در معده و احساس انرژی از طریق رفتن بالای سر و پایین از طریق مرکز بدن من. ریچارد توصیف برجستگی و سر سوزن سوزن شدن.

در هر زمان در طول شکاف بین ابراز تمایل خود را و تجلی آن شما احساس شک و تردید خزش به سادگی انجام “آن را انجام داده است:” روند درست در آن لحظه. Don't قرار داده و آن را برای بعد مقابله با آن حق دور. وجود دارد بدون نیاز به تجسم آنچه شما می خواهید در آن نقطه به سادگی کار با احساس تغییر از نگرانی به “آن را انجام داده است.” اولین نشانه شما باید از این کار این است که شما احساس می کنید بهتر است. این قطعا باعث شادی بیشتر در زندگی من!

ما در اینجا برای لذت از آوردن ایده ها و خواسته های به تجلی در این محیط فیزیکی. “آن را انجام داده است” کمک خواهد کرد که شما لذت بردن از این روند!

[ad_2]