آن را تنها 80-20

[ad_1]

است چمن واقعا سبزتر از طرف دیگر?

وقتی که من نگاه آمار ازدواج و امروز بیش از 60 درصد از ازدواج پایان در طلاق, من اغلب تعجب می کنم چه ناخن بود که مهر و موم شده تابوت در این رابطه ؟

بسیاری از زمان آن را 80/20.

آنچه در جهان است 80/20? در اصل 80/20 تاسیس شد توسط یک اقتصاددان ایتالیایی به نام Vilfredo پارتو که مشاهده می شود که 80 درصد از درآمد در ایتالیا دریافت کرده بود 20 درصد از جمعیت. فرض بر این است که بسیاری از نتایج در هر وضعیت مشخص می شوند تعداد کمی از علل.

اسقف T. D. Jakes یکی دیگر از ایده در مورد 80/20:

“هیچ چیز در زندگی این است که 100%…اگر چه شما را به شما می دهد 80 درصد از خدا تشکر کنم برای این…بسیاری از مردم هستند نه خدا را شکر 80 تا 20 شروع به نگاه بزرگتر از 80. آنها را ترک خواهد کرد 80 به 20 است. آنها را به تغییر شغل برای 20. آنها را ترک خواهد کرد همسران خود و یا شوهران برای 20. آنها را ترک خواهد کرد خود را در کلیسای ” 20. آنها را به انجام این کار زمانی که آن 80 است که خدا می خواهد آنها را داشته باشد.”

برای طولانی ترین زمان من مبارزه با چه چیزی اشتباه است با “دیگر” فرد هنگامی که در واقعیت من در به دنبال “20”. اگر ما می تواند برای یک لحظه متوقف و موجودی را در زندگی ما, من مطمئن هستم که “80” خواهد نگاه بسیار بزرگتر است. خود را نگاه کنید, کودکان, کار خود را, خانه خود را حتی در لباس پوشیدن. وجود دارد هنگامی که ما در حال رشد و جلوتر که ما نمی کند و پرداخت قدردانی برای آنچه که در پیش روی ما قرار داده.

پس همسر خود را نمی خرید شما هدیه ای مناسب برای کریسمس, بنابراین چه چیزی کودک شما را نمی کند خانه یک راست به طوری که آنچه رئیس خود را ندارد اذعان کرد این کار عالی شما هم که شدید پروژه….آن را به نوبه خود در اطراف و نگاهی به 80!

فکر می کنم از بیوه که ندارد یک همسر برای جشن کریسمس با. فکر می کنم مادر که کودک فقط از مدرسه کاهش یافته است. و فکر می کنم در مورد کسی که فقط گذاشته و در حال حاضر نمی تواند پیدا کردن یک شغل معادل. آیا من نیاز به استرس 80!!

آیا من به جرات می گویند که به دنبال نه در “20” آسان کار ؟ هیچ! آن را دشوار است اما شما باید به می خواهم برای دیدن “80” در مقابل “20”. آن همه شروع می شود در ذهن خود را. این مایه تاسف است که جامعه gloats و کامیاب در “20”. به نوبه خود در هر برنامه خبری و شما را پیدا خواهد کرد بیشتر بد داستان از خوب.

تغییر روال خود را. امروز شروع و دوباره برنامه ذهن خود را برای دیدن کل تصویر. نگاه کنید به “80” و می دانم که شما در حال پر برکت و مورد علاقه است.

در حال حاضر هنگامی که به دنبال در موقعیت هایی که بوجود می آیند, من تمایل به احساس 80/20 عمل کشیدن در خودآگاه ذهن من.

این نیست که من باید آن را به یک علم یا فرمول اما از آنجا که من به یاد داشته باشید که من نه می تواند در 80 بیش از 0.

[ad_2]