آنچه که “رفاه” تفکر و چگونه من فکر می کنم که در راه است ؟

[ad_1]

گوگل تعریف فرهنگ لغت از رفاه است که “دولت از مرفه بودن”. مترادف ذکر شده با این تعریف شامل سودآوری فراوانی ثروت و توانگری, لوکس, زندگی خوب, شیر و عسل (خوب) ثروت سهولت فراوان آسایش و امنیت و رفاه برای مثال “او سزاوار همه رفاه او در حال حاضر برخوردار است.”

در حالی که تعاریف و بسیاری در جامعه با استفاده از “رفاه” به عنوان یک مرجع به ثروت مالی و سود. وجود دارد یک مربوط به مکتب فکری که پهن چارچوب رفاه نه فقط “مرفه” از نظر مالی اما شامل یک روش به نام “رفاه تفکر یا طرز فکر”. این است که صحبت کردن در مورد توانایی برای مشاهده تمام زندگی خود را از طریق یک لنز رفاه در تفکر خود را. این مهم است زیرا تحقیقات نشان داده است یک اکثریت بزرگ یک انسان فکر منفی است که مخالف رفاه تفکر است. وجود دارد انواع مختلفی از تحقیقات نشان می دهد تفکر منفی است که طبیعی تر به انسان است که به معنی رفاه/تفکر مثبت و اندیشه است نه به انسان.

– 80 درصد افکار انسان در هر روز منفی هستند (2)

– نگرش ما بیشتر به شدت تحت تاثیر اخبار بد نسبت به اخبار خوب (3)

– در فارسی واژه نامه 62 درصد منفی عاطفی کلمات در مقابل تنها 32 درصد کلمات مثبت (4)

– 75-98% روانی و بیماری های جسمی می آیند از ما فکر زندگی! (1)

در سال مطالعه و یادگیری و کار در رشد و توسعه روانشناسی, مشاوره و مربیگری وجود دارد چند مفاهیم آمده است که به بالا برای کمک به شما در تغییر تفکر خود را به یک مرفه تر داشته باشید. ارزش این است که نه تنها مثبت به خلق و خوی خود را و درونی تندرستی اما بر شما از نظر جسمی و امواج به بقیه عمر خود را (اقدامات و جاذبه). برخی ممکن است پیدا کردن موضوع روانشناسی مثبت به احساس “کرکی”, “گلگون تفکر” یا غیر واقعی زمانی که مردم خود را احاطه شده توسط منفی و افسرده گیر کرده و به طور مداوم به مبارزه با “funks” این شیوه های ساده می تواند زندگی خود را تغییر دهید.

در حالی که ساده از یک طرف این چند وجهی “شیوه” به منظور توسعه و کارشناسی ارشد در زندگی خود را. کتاب وجود دارد که شیرجه رفتن عمیق تر به این موضوع اما به خاطر مقدمه در اینجا سه اجزای من پیدا کرده اند به کلید به در حال توسعه و رو به رشد خود موفق داشته باشید.

1. رشد و یا ثابت تفکر است. به یک مرفه ذهن شما می خواهید به رشد تفکر در مقابل ثابت تفکر است. این مفهوم معمولا در تدریس دانشگاهی و آموزش و پرورش جهان, با این حال, آن است که یک پایه و اساس یادگیری و یک هسته از راه تفکر یادگیری و رشد را که امر ما کل زندگی است. Mindsetworks یک سایت است که توضیح می دهد که منشاء این مفهوم است. دکتر کارول Dweck یک استنفورد استاد مطالعه هزاران نفر از کودکان و واژه “ثابت” و “رشد” طرز فکر به توصیف باورهای اساسی مردم در مورد یادگیری و هوش. هنگامی که دانش آموزان تشویق شدند در رشد تفکر (“آموزش هدف من است” “تلاش می کند از من قوی تر”) نمرات خود را و نتایج بهبود یافته است. در مقابل کسانی که ثابت کرده اند به فکر تمرکز بر محدودیت های خود را و حتی می تواند یک قربانی از مهارت ها و استعدادهای آنها باور کنند یا نه باید بدون هر گونه کنترل خود را بهتر است. این یوتیوب به توضیح دهید که چگونه کار می کند: https://www.youtube.com/watch?v=75GFzikmRY0

2. فراوانی در مقابل کمبود. به یک رفاه طرز فکر و نگاه در آنچه که ممکن است در مقابل آنچه که ممکن نیست. فراوانی می گوید به اندازه کافی وجود دارد و وجود دارد مقدار زیادی از آن اعتماد دارد که هر چه به کمال به آن است. آن را ایجاد رضایت و اعتماد به نفس از پذیرش برای دیدن ارزش و بهره مندی از آنچه است. کمبود تمرکز بر روی آنچه که ما لازم نیست که به اندازه کافی وجود ندارد. آن را ایجاد یک ترس از عدم و تولید وحشت را و یا چون نمی خواهد به اندازه کافی و یا من ممکن است به اندازه کافی نیست. چون ما منفی طبیعی انسان سیم کشی طبیعی است برای دیدن جهان و زندگی از یک sacristy چشم انداز. برای مثال دو فرزند هستند و فکر می کنم اگر من را دریافت نمی, ابزار جنسی, من می خواهم در حال حاضر من ممکن است آن را دریافت نمی کند. به عنوان یک فرد بالغ اگر شما نمی توانید یک شغل شما درخواست برای, کمبود نگرانی من نمی خواهد یک کار و یا ضعیف کار کردی. تفاوت فراوانی طرز فکر است که شباهت ها و یا تداخل با رشد طرز فکر آن را می بیند متفاوت است. فراوانی می داند من را هم با مدتی. فراوانی می داند اگر من سعی در نگه داشتن من به شغل مناسب در زمان مناسب است. به من به وفور در مقابل کمبود مورد اعتماد در مقابل ترس.

3. Unattachment مقابل پیوست. در نهایت unattachment توانایی اجازه دهید چیزی بروید و اگر آن را به معنای آن خواهد آمد. دلبستگی یکی از راه های دیدن فکر کردن و انجام کاری. معمولا دلبستگی است که متصل به راه من است. من یک ایده قبلی چگونه آن را به رفتن و نگاه کردن و اگر این اتفاق نمی افتد که راه من از آن به عنوان شکست. Unattachment مجموعه اهداف و سند چشم انداز است اما باز به چه چیزهایی ممکن است تکامل و یا آشکار. این بدان معنا نیست گرفتن البته یا ده جهت آن را فقط به معنی انعطاف پذیر بودن به امکانات و فرصت ها به عنوان آنها در حال حاضر خود را و باز بودن به اندازه کافی به آنها را تشخیص دهد حتی اگر آنها ممکن است آنچه شما انتظار می رود. برای مثال, شما واقعا می خواهید یک کار در اپل اما آن را دریافت نمی. شما این فرصت را برای داوطلب در دبیرستان و کمک به فناوری باشگاه خواهد بود که فرصتی برای انجام کاری متصل به خود را هدف و ایجاد ارتباط است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به هدف خود را در آینده است. اغلب حتی فرصت های بهتر از ما می توانید تصور کنید که خود را در حال حاضر. این است که در مورد نگرش خود را.

رفاه تفکر = رشد ذهنیت + رفاه دیدگاه + Unattachment (چه چیزی می تواند به من یاد می گیرند و چگونه می توانم رشد + چه چیزی ممکن است و چه می توانم انجام دهم + باز کردن به آنچه اتفاق می افتد بدون قوانین محدودیت و یا خواسته در مورد چگونه است که تکامل می یابد).

یک راه خوب برای تست تفکر خود را به نوشتن اهداف خود و سپس 5 افکار در مورد اهداف خود است. قرار داده و آنها را از طریق فیلتر و مطمئن شوید که آنها در حال رشد-فکر باید یک چشم انداز و رفاه تسلیم پیوست. اگر این افکار بیشتر ثابت کمبود و متصل را T نمودار و نوشتن چشم انداز مثبت در طرف دیگر. شما می توانید شروع به آموزش خود را در تفکر و تغییر راه شما باور دارم و فکر می کنم پاسخ به این جهان است. مزایای نه تنها به آوردن شادی بیشتر و انرژی به زندگی خود را, اما تاثیر شما بر دیگران قابل توجه خواهد بود و قابل توجهی نیز هست.

____

1. وجود دارد تحقیقات مغز در نحوه تفکر ما تاثیر می گذارد رفتار ما در واقع دکتر برگ یک رهبر در مغز انسان تحقیق می گوید: “شما چه فکر می کنید: 75-98% روانی و بیماری های جسمی می آیند از ما فکر زندگی!” https://drleaf.com/blog/you-are-what-you-think-75-98-of-mental-and-physical-illnesses-come-from-our-thought-life/

2. “در سال 2005 بنیاد ملی علوم به چاپ مقاله در خصوص پژوهش در مورد افکار انسان در هر روز. فرد به طور متوسط حدود 12000 60,000 افکار در هر روز. از کسانی که 80% منفی هستند و 95 درصد دقیقا همان افکار تکراری به عنوان روز قبل و در حدود 80 درصد آنها منفی است.” با ایمان و امید و روانشناسی “80 از افکار منفی هستند… 95 در حال تکراری”

3. و 4. “پل Rozin و ادوارد Royzman نشان داد در تحقیقات خود که دیدگاه منفی تر است مسری از چشم انداز مثبت. یک مطالعه توسط جان Cacioppo و همکارانش نشان داد که نگرش ما بیشتر به شدت تحت تاثیر اخبار بد نسبت به اخبار خوب است. دیگر پژوهشگران تجزیه و تحلیل زبان به مطالعه منفی تعصب. به عنوان مثال وجود دارد بیشتر منفی عاطفی کلمات (62 درصد) از کلمات مثبت (32 درصد) در لغت فارسی.” (روانشناسی امروز “ما متصلند به مثبت یا منفی”)

[ad_2]