آنچه را که قانون جاذبه?

[ad_1]

تئوری پشت این قانون جاذبه است که این باور است که جذب انرژی مانند انرژی در گستره وسیعی از فضا و زمان است که شامل جهان ما. هر فرد که به طور مداوم تابش انرژی به فضا; این نوع از انرژی در حال تابش است و تعیین وضعیت احساسی فرد در سوال و ممکن است متفاوت از روز به روز-گاهی اوقات حتی ساعت به ساعت!

این انرژی عاطفی است آنچه که معمولا شناخته شده به عنوان “پرنیان” است و به عنوان یک ارتعاش توسط دانشمندان در حال مطالعه قانون جاذبه است. شانس هستند که شما آشنا هستند با اصطلاح.

آیا تا به حال شده با کسی که خیلی خوشحال به نظر می رسد با انتشار یک “تب و تاب بودن که الهام بخش شادی در تمام کسانی که در اطراف آنها است ؟ در همین راستا آیا شما تا کنون صرف وقت با کسی که بسیار حیاتی و ناراضی است که آنها همواره به یک “منفی پرنیان” که به نظر می رسید به زندگی و شادی از همه کسانی که در اطراف آنها است ؟

شما لازم نیست که به داشتن قدرت روانی قادر به احساس vibes که مردم منتشر می کنند; این انرژی بسیار واقعی در یک روانی هواپیما و تاثیر می گذارد هر کسی در هر نقطه در هر زمان. ما ارتعاشات معمولا ناخودآگاه پاسخ به برخی از شکل های زیست محیطی محرک; چیزی اتفاق افتاده است که باعث شده است که ما را به احساس شادی یا غم یا ترس و یا اشتباه و یا استرس و…. و ناخودآگاه ما پاسخ به این (به دلیل vibes تولید می شود و پیش بینی شده از ناخودآگاه به جای آگاه) چیزی است که فراتر از کنترل ما است.

شانس کسی که ساطع منفی پرنیان را انتخاب نمی کند به ناراضی و نه آنها مایل به تحمیل ناخشنودی خود را بر روی همه کسانی که در اطراف آنها را با این واقعیت ساده از حضور خود. (قبل از اینکه شما می گویند آنچه شما فکر بله, وجود دارد برخی از موارد استثنا برای این قاعده است. بدبختی آیا عشق و شرکت های بسیاری وجود دارد که مقدار زیادی از لذت در تحمیل درد خود را بر دیگر مردم است. آن مهم است به درک که این است که معمولا انجام می شود میل به دیگران باعث درد اما تمایل به احساس تنهایی خود را در بدبختی. اما ما پرت شدن…)

وجود دارد تعدادی از احساسات که منجر به مثبت و منفی vibes در حال ساطع و مهم است که قبل از اینکه ما همچنان در هر صورت بحث در مورد قانون جاذبه است که شما را در درک آنچه که هر یک از اینها (شما را درک دلایل این کمی بعد).

Vibes مثبت

Vibes مثبت تولید می شود از احساسات خوب مانند:

· شادی

· عشق

· هیجان

· فراوانی (از هر چیزی که باعث مثبت پاسخ)

· غرور

آسایش · * * *

· اعتماد به نفس

· محبت

Vibes منفی

Vibes منفی تولید شده از احساسات منفی مانند:

· ناامیدی

· تنهایی

عدم · * * * (از هر یک از ضروریات زندگی یا تجملات)

· غم و اندوه

· سردرگمی

· استرس

· خشم

· درد نکنه

چه Vibes باید با قانون جاذبه?

همانطور که قبلا ذکر, اساسی, اصل قانون جاذبه اعتقاد به این که زندگی جذب انرژی مانند انرژی. این به این معنی است که اگر یک فرد ساطع vibes مثبت آنها را جلب چیزهای خوب را به آنها و اگر آنها ساطع vibes منفی آنها را جلب چیزهای بد را به آنها. “شما یک زندگی آهنربا جذب آنچه شما می خواهید.” شما را دیده اند این اصل در عمل قبل از. آیا شما تا کنون شناخته شده کسی که همیشه خوش بین و مثبت و به نظر می رسید بیش از حد خوش شانس می شود درست است ؟ در سمت تلنگر, شما قطعا شناخته شده کسی که دوست داشت به شکایت و نگاه در دو طرف تیره تر از زندگی است که همیشه به نظر می رسید به چیزی جدید برای شکایت به خاطر چیزهایی که همیشه اشتباه در زندگی خود را. این نمونه ها نشان می دهد مردم جذب نتایج حاصل از انرژی آنها در حال دادن کردن.

“به یاد داشته باشید, شما جذب را در زندگی خود به هر آنچه که شما را به توجه خود را به انرژی و تمرکز را به, آیا می خواست یا ناخواسته.” Michael J. Losier

www.thelawof-attraction.net [http://www.thelawof-attraction.net]

[ad_2]